פתיחה ברגל ימין: ניצחון גדול לקונפינו חדרה על בני יהודה

הבריק כבר במחזור הראשון. אילוז הבריק כבר במחזור הראשון. אילוז
הקבוצה הצעירה והתוססת של צחי אילוז פתחו את העונה עם ניצחון חשוב על בני יהודה. ניר בן חיים: "הייתי שבע רצון מגאוות יחידה חדרתית"

פתיחה חלומית להפועל קונפינו חדרה. חניכיו של צחי אילוז כבשו חמישייה לרשת של בני יהודה בדרך לניצחון חשוב בתוצאה 3:5 במחזור הראשון של ליגת החופים.

נשיא המועדון, עדנאן גרגור, הביע שביעות רצון ואמר: "אני מאושר מהמחויבות והרצון של הבחורים. נמשיך לשמור על צניעות והפנים למשחק הבא".

מי שזכה למירב המחמאות היה המאמן שחקן, צחי אילוז, שהציג הכנה מצוינת והמשיך בהצלחה הגדולה של העונה כאשר בדשא הצליח לשרוד עם קבוצת הנוער של הפועל חדרה, אך באופן מפתיע סיים את תפקידו על ידי ראשי הפועל חדרה.

יתרה מכך המנהל המקצועי של קבוצת החופים, איציק בן תורה, בשיתוף עם נשיא המועדון, עדנאן גרגור, אף החליטו להפקיד בידיו של אילוז את הסמכויות גם כמאמן וגם כשחקן מוביל. מי שעוד התרשם מהניצחון הוא ממלא מקום ראש עיריית חדרה, ניר בן חיים, ששוחח עם בן תורה לפני כניסת השבת והעביר את בירכתו לנוכח ההישג המרשים במחזור הראשון.

בן חיים: "גם אני כמו ראש העיר ויתר חברי מועצת העיר צפיתי במשחק ואהבתי את מה שראיתי. מובן שיש עוד מקום לשיפורים אבל הייתי שבע רצון מגאוות יחידה חדרתית ואם נמשיך כך נוכל לעמוד ביעד שהצבנו לעצמינו לנסות ולהשתלב במשחקי רבע הגמר ולהימנע מסיוטי ירידה בבית התחתון".

גרגור הוסיף:"כבר במחזור הפתיחה ראינו הרבה מאוד קבוצות טובות מושקעות ומאומנות. המשימה להגיע למשחקי רבע הגמר ולעמוד במטרות והציפיות שלנו תהיה קשה מאוד. אנחנו חייבים לשמור על צניעות ולהמשיך לעבוד קשה באימונים ובמשחקים. אני מאושר מהרצון המחויבות וההשקעה של השחקנים והפנים קדימה למשחק עם תל אביב ומתוך מגמה לייצר המשכיות".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
קבוצה של האתר
(.: 21:04 17-06-2019)
מקבלים סיקור נרחב.

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?