משני קצוות הטבלה

עם תקווה אולי לדגדג, עלתה נועלת הטבלה, ברית ספורט מעוף למשחק הבית בגבעת שמואל נגד המוליכה, קרית שלום. האטרקציה של המשחק היה כמובן, פליקס חלפון שלבש לראשונה את המדים הסגולים - כחולים. על הנייר היה זה גם קרב בין ההגנה הגרועה בליגה (37 ספיגות) לזו הטובה ביותר (5 ספיגות). זה נגמר כצפוי ב-1:5 קליל ובשלושער לחלפון

"תן לי רק לא לספוג" אמר יו"ר/שוער ברית ספורט מעוף, מאיר מועלם. זה נשאר רק בגדר משאלה כשקבוצתו עלתה למשחק הביתי נגד המוליכה הגאה של הליגה, קרית שלום. זו הציגה את הרכש החדש שלה, פליקס חלפון ששוב הוכיח כי עדיין כוחו ברגליו.
18 דקות בלבד השתעשע מועלם את התחושה. עד הבעיטה החופשית של לירן טחן שהשחיל את הכדור מעל החומה ואל תוך חיבורי הקורות של מועלם. למרבה הפלא כאן הורידו האורחים הילוך ועד למחצית (הרבה בזכות תנאי המגרש הגרועים) לא נרשמו אירועים מיוחדים.


קיווה להפתיע. מאיר מועלם (צילום: שחף קורנפלד)

את המחצית השניה פתחה קרית שלום בטירוף. פליקס חלפון התעורר וכבש צמד מהיר (47, 54) מקרוב בדרך ל-0:3 ולסגירת המשחק. ספורט מעוף עוד הצליחה בדקה ה-66 לחזור זמנית למשחק כשחלוץ הקבוצה, עוז מליאק כבש בפנדל וצימק ל-3-1. קרית שלום עוד חלמה קצת עד שלחצה שוב על הדוושה ומגן העבר של נבחרת ישראל השלים שלושער רבע שעה לסיום.


שלושער במשחק הבכורה. פליקס חלפון (צילום: שחף קורנפלד)

את תוצאת המשחק חתם יניב פינטו שלוש דקות מאוחר יותר כשכבש את החמישי של קרית שלום שרשמה ניצחון שמיני בעונה לשמחה עוד יותר כשהגיעה הידיעה על ההפסד של גדנ"ע לרו"ח.
מנגד, ספורט מעוף באחת מהעונות היותר חלשות שלה עדיין מחפשת ניצחון בכורה ומדורגת עדיין במקום האחרון עם שתי נקודות בלבד.

השמיני של קרית שלום. לירן טחן (מלפנים) ורונן טייר (צילום: שחף קורנפלד)

יו"ר ספורט מעוף, מאיר מועלם: "אני מעל עשרים שנה בקבוצה ואני לא זוכר פתיחת עונה כזאת חלשה של הקבוצה עם 8 הפסדים מ-10 משחקים. עשינו הרבה שינויים בסגל העונה, צירפנו שחקנים, שחררנו שחקנים ולמרות זה הדברים לא מתחברים כמו שצריך. למרות זה אנחנו לא נתייאש, נמשיך לעבוד קשה ואני בטוח שבהמשך הליגה נשתפר. צריך לזכור שהליגה עוד ארוכה. כבר בשבוע הבא צריכים לחזור לסגל שני שחקנים נוספים ואני בטוח שדברים יראו אחרת".תגובות

+ הוסף תגובה
1
כנסו
(לקרית שלום: 15:55 14-12-2010)
עד עכשיו הייתם מצויינים באמת1
2
כנסו
(קרית שלום: 15:58 14-12-2010)
עד עכשיו הייתם מצויינים באמת!אבל נשאר לכם חמש משחקיים די קשים מול רו"ח,רמת ישראל,אלהשואלה שהם קבוצה מצוניית..נדבר אחרי סיבוב ראשון..ונשאר למעלה מ70 נקודות בקופה..
4
קרית שלום הזהרו אני מגיע
(הגרזן מנווה גולן: 16:52 15-12-2010)
5
ל 4
(קרית שלום גאה : 11:07 16-12-2010)
בוא חחחח
6
ל 4
(קרית שלום מלחמהה: 23:57 16-12-2010)
רק אל תפחיד אותנו....

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?