עוספיה הפסידה אותי

אילן אטלי אילן אטלי "בוחן אופציות לאימון"
שבעה מחזורים בלבד מפתיחת העונה נאלץ המאמן אילן אטלי לעזוב את הפועל עוספיה מאחר ולטענתו היו"ר ביקש לפתוח לו את החוזה.

בסוף השבוע תארח הפועל עוספיה את באקה אל גרביה שעל הקווים יעמוד סולימאן אבו רוקון שחזר לאחרונה לקבוצה. שחקנים בכירים בקבוצה עדיין מתגעגעים למאמן הקודם אילן אטלי שעזב במפתיע את המועדון כבר לאחר שבעה מחזורים.
כבר מתחילת הדרך התקבל הרושם שהשידוך בין איטלי לעוספיה לא ימשך זמן רב. ההוכחה הראשונה הייתה כבר לאחר שני משחקים אז נרשמה תקרית מילולית קשה בין המאמן ליו"ר המועדון, ג'מיל שרוף שבעקבותיה לראשונה בכדורגל הישראלי הושעה מאמן ע"י מועדון. רק בהתערבותו של יו"ר איגוד המאמנים אמנון רז הוחזר איטלי לעבודה. לרבים בעוספיה היה ברור שאיטלי מתפקד על זמן שאול בלבד. שבועיים לאחר מכן ודווקא לאחר תיקו 0:0 מחמיא מול המוליכה מכבי דליית אל כרמל איטלי כבר היה היסטוריה בעוספיה.


המאמן אילן אטלי "נקשרתי לאנשים בעוספיה"

הזמן ככל הנראה לא מרפא את כל הפצעים ואיטלי עדיין נשמע כואב ופגוע:"בניתי ביסודיות את הקבוצה בלי שחקני רכש והנהגתי בעוספיה רמה של ליגת העל באימונים ובהתייחסות למקצוע.למרות שמדובר בליגה ב' אני ידוע כמאמן שלא מתפשר על מקצוענות ודורש משחקנים ומהסובבים את הקבוצה.
לאחר התקרית הראשונה שלי עם היו"ר הדברים השפיעו במישרין גם על השחקנים והובסנו 5:0 ע"י גבעת אולגה,דווקא כשחזרנו למסלול ההצלחות ושיחקנו מצויין מול המוליכה דליית אל כרמל אמר לי היו"ר שהוא רוצה לפתוח לי את החוזה ועבורי זה היה הקש ששבר את גב הגמל. חבל,התחלנו בדרך שהייתה מביאה אותנו לשקט ונחלה במרכז הטבלה.נקשרתי לאנשים בעוספיה אבל אני עם הפנים קדימה לקראת המשימה הבאה.אני שמח שיודעים להאריך אותי כמקצוען ולראיה ההתעניינת של קבוצות והצעות שונות אותן אני שוקל"
בתגובה לדברים אמר היו"ר :ג'מיל שרוף:"אילן הוא זה שביקש ללכת.השידוך ביננו כנראה שלא הצליח,אני מאחל לאילן הצלחה ואני גם משוכנע שהמטרה שלנו להעביר עונה רגוע וטובה תצליח.
אין לנו שום יומרות לצמרת הטבלה"
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
צודק
(אמיר: 07:31 15-12-2010)
אלין אתה צודק אני ראיתי את הקבוצה שלך משחק ואתה בנית קבוצה טובה שמשחקת מסודר יפה עם הנעת כדור אתה מאמן מצוין ואני לא שוכח את העזרה שלך בתחילת העונה תמשיך בדרך שלך אתה מאמן מצוין ואני מאחל לך בהצלחה בכל קבוצה שתילך אני מאמין בך
2
תמשיך באותה דרך
(נמרוד: 10:57 15-12-2010)
הדרך שאתה מתווה בקבוצות שאתה עובד נותן לליגות הנמוכות קצת מהמקצוענות בליגות הגבוהות ושם מקומך תמשיך בדרך הזו
3
יש 6 שחקני רכש בקבוצה על מה אתה מדבר
(אוהד עספאוי: 13:39 15-12-2010)
לא ברור מר אטלי מה זה בלי שחקני רכש השוער שני הבלמים ועוד 2 רכש נוספים אז איך בלי שחקני רכש??
4
מאמן מהשורה הראשונה!
(חגי עייש: 19:38 15-12-2010)
אילן אטלי זה המאמן הכי טוב שהיה לי בתור שחקן!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?