ראשי סנדלה גלבוע מחו בישיבת המועצה

ראשי המועדון מליגה ב' החליט להעלות שלב במחאה והגיעו עד לישיבת המועצה שם דרשו תשובות על אי תקצוב הכדורגל, כולל הקבוצה מליגה א'. ממועצת גלבוע נמסר: "אנחנו בהתייעלות כלכלית ונשקיע רק במחלקת הנוער"

עתיד הכדורגל בגלבוע בסכנת פירוק? אסי גלבוע מליגה א' וסנדלה גלבוע מליגה ב' הבינו לאחרונה מראשי המועצה כי לא יזכו לתקצוב עירוני והדבר עלול לגרום לסגירת שני המועדונים. ראשי אסי ובמיוחד ראשי סנדלה מתקשים לקבל את הגזירה של ראש המועצה, עובד נור, ואנשי סנדלה הגיעו אתמול לישיבת המועצה ומחו על ההחלטה.

אנשי סנדלה טענו כי התיקצוב חייב להימשך ואף טענו כי חלק מחברי המועצה לא ידעו על המהלך. יו"ר סנדלה גלבוע, בהא עומרי, אמר בנושא: "מדובר בסכומי כסף לא גדולים ולא ברור לנו למה המועצה החליטה להפסיק מיידית לתרום לנו. הבטיחו לנו שידאגו לנו לספונסרים וזה עוד לא קרה". 

ממועצת גלבוע נמסר בתגובה: "כידוע המצב הכלכלי של המועצה לא מזהיר. אנחנו בתכנית התייעלות עמוקה שכפה עלינו משרד הפנים, במטרה לצמצם משמעותית את הגרעון בתקציב המועצה (על המצב הכלכלי שולח לחוד). כחלק מתכנית ההתייעלות, הוחלט עוד בדצמבר 2018, כי בשנת תקציב הנוכחית (2019), לא יתוקצבו קבוצות בוגרות תחרותיות.  הדבר לא נפל בהפתעה על אף אחד! הודענו על כך מראש ותקצבנו את הקבוצות עד חודש מאי על מנת שיתארגנו בהתאם ואנו פועלים כל העת למציאת משקיעים שירתמו למימון חלקה של המועצה בתקציב שלושת הקבוצות התחרותיות בגלבוע. מהלך זה מגיע על רקע רצון להגביר את הקשר בין פרנסי הקהילה, למועדוני הנוער והפעילות ההישגית, הן בהיבט הערכי והן לנוכח האתגרים הכללים בפניהם ניצבת המועצה. עד כה הצלחנו במציאת משקיעים לקבוצת הכדורסל גלבוע/גליל, המשחקת בליגת העל בכדורסל. במקביל אנו במגעים למציאת משקיעים להפועל סנדלה וקבוצת אסי גלבוע. עדין לא אמרנו נואש ואנו עושים ככול יכולתנו לסייע. דווקא המצב עם סנדלה הוא יותר טוב (מאסי גלבוע), מכוון שמדובר בקבוצה נקיה מחובות, המעוררת עניין במגזר העסקי. התהליך בעיצומו ודבר לא הוחלט עדיין. דבר אחד ברור ומוצק - פעילות מחלקת הכדורגל של הנוער בגלבוע לא תפגע, ושחקני הנוער מסנדלה (כמו שאר הישובים בגלבוע), ימשיכו ליהנות ממסגרת פעילות מעולה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
3 קבוצות זה מיותר
(מליחי: 17:42 27-06-2019)
חבל על הכסף תעשו קבוצה אחת טוב לליגה לאומית חבל לפזר סתם את הכסף ולדרוך במקום
2
לסגור את אסי גלבוע
(מכיר ויודע: 00:52 28-06-2019)
קבוצה שהיא נטל על הקופה הציבורים שהפכה את מועצת גלבוע למקור לשאיבת כסף , בוקשי יש לקבוצה שתיים וחצי אוהדים הקבוצה לא מעניינת אף אחד ומי שמנהל את הקבוצה אף פעם לא מוציא שקל מכיסו ומסתובבים כמו טווסים כאילו היו גיידמאק
3
להיות הוגנים
(אזרח: 11:21 28-06-2019)
מועצה אזורית גלבוע נמצאת במצב כלכלי קשה בגלל התנהלות לא אחראית בשנים קודמות. ולכן יש לבצע קיצוצים על מנת שהתקציב יתאזן. יש מקום לכדורגל בגלבוע גם בסנדלה גם באסי גלבוע אבל....שהשחקנים ישחקו ללא תמורה כספית .מדובר בליגות נמוכות

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?