כועסים על האטימות

נס גדול היה שם. ירדן אזולאי (שלומי גבאי) נס גדול היה שם. ירדן אזולאי (שלומי גבאי)
בבקעת הירדן עדיין מתקשים להתאושש מהתאונה שאירעה להסעה שהחזירה 8 משחקני הקבוצה ואת המאמן, מורדי ועקנין מהאימון ביום ראשון בערב. "היה נס גדול. הם עדיין בטראומה", אמר היו"ר אליאס שמילוביץ'. אלה שלא נפצעו טרם חזרו לאימונים. בקבוצה כועסים על אזור שסירבה לדחות את המשחק ביום שישי ופנו להתאחדות

למרות שעברו כמעט שלושה ימים מאז התאונה, מתקשים שחקני בקעת הירדן הירושלמים שהיו מעורבים בה, להתאושש.
למי שלא יודע, ביום ראשון בערב, לאחר האימון יצאו שחקני בקעת הירדן, אלה המתגוררים בירושלים יחד עם המאמן, מורדי ועקנין, בהסעה שהחזירה אותם לבתיהם.
בשל תנאי מזג האוויר והראות הלקויה איבד הנהג את השליטה על הרכב בסמוך לצומת אלמוג, התהפך על פי העדויות 3 פעמים ונחת על גגו. למזלם, הצליחו הנוסעים לחלץ את עצמם שניות לפני שהרכב התלקח ובכך למעשה ניצלו חייהם.
ועקנין נחבל קשות וכמה משיניו נשברו, יוסי שמש קרעת את רצועות הכתף ורמי ניסים שבר את ידו. היתר יצאו פחות או יותר ללא פגע. אולם סובלים מטראומה לאחר שראו את הרכב נשרף לנגד עינהם, כאמור שניות אחרי שהצליחו להיחלץ ממנו. מאז ועד היום הם לא נטלו חלק באימונים.

מרותק למיטה. מורדי ועקנין (צילום: שלומי גבאי)
בצר לה, פנתה הקבוצה להתאחדות וביקשה להתחשב במצב ולדחות את המשחק הקרוב עם אזור. בהתאחדות ביקשו את הסכמתה של האחרונה אולם זו סירבה. בלית ברירה, שלח יו"ר בקעת הירדן, אליאס שמילוביץ' (שמילו) מכתב לוועדת הליגה והגביע בבקשה להתחשב במצב הקבוצה ולדחות את המשחק למועד אחר. תשובה אמורה להימסר מחר (חמישי).
"אני עדיין המום מהאטימות של כל הגורמים", אמר שמילו. "רק בשבוע שעבר פנו אלינו שיכון ותיקים וביקשו להחליף ביתיות. נענינו מייד למרות שזה לא היה הכי נוח לנו. בסה"כ רצינו לעזור. אם באזור היו מסכימים היה נחסכת מאיתנו כל הפרוצדורה. מדובר במקרה מאד מיוחד. אם אזור רוצה את הנקודות שתיקח אותן מראש. זה ממש לא מעניין אותנו. אני מקווה שבקשתנו לדחות את המשחק, תתקבל".
שמילו גם התייחס למצבם של השחקנים: "מעבר למאמן המרותק למיטה, כולם סובלים מטראומה קשה. הם לא מוכנים להגיע. אני מקווה שלאט לאט נחזיר אותם לתלם אפילו את נצטרך לשכור את שירותיו של פסיכולוג".
אגב למי שלא זוכר, גם בקיץ אירעה לרכב אחר של שחקני הבקעה תאונה. אז היה זה לשחקנים שהגיעו מבית שאן ושוב, למרבה המזל זה נגמר בנס גדול.

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
לאזור
(מימו : 15:51 15-12-2010)
אתם קבוצה של 000 מחפשים מתנות הכל בגלל 0 שקוראים לו שמעון השחור אני מאחל לך מכול הלב עוד 20 שנה בליגה ב אתנה מאוס על כל הליגה בגלל זה אזור לא מצלחים לעלות תתפטר יא 0
2
למספר 1
(מיקו: 15:57 15-12-2010)
הכול נכון בנאדם זבל
3
גועל נפש!!!!
(מישהו: 16:49 15-12-2010)
הנהלת אזור - איפה איבדתם את האנושיות????
4
מישהו מתפלא?
(הבורר: 17:46 15-12-2010)
הם בלחץ מבית"ר כפ"ס ומההחתמה של אלעד כהן. פונים לשחקנים תחת חוזה - למשל דודו ביטון מיפו - ולא בפעם הראשונה. מועדון מאוס שרוצה הכל בחינם ונותן הכל ביוקר. הבעיה שם אצל שניים בלבד, לא אצל ג'ימי לוי ולא אברם דה פריס: סינוואני וסאלם ימ"ש
5
אזורי
(אזורי: 18:34 15-12-2010)
לא לוותר על המשחק כל נקודה חשובה!!
6
מה חדש?
(יפואי בדם: 18:55 15-12-2010)
הפועל אזור ידרסו גם את האמא שלהם בשביל נקודות,עוד 20 שנה בליגה ב זה מעט הלוואי 50 שנה.שקל עבור כל שנה...
7
עזבו שטויות
(אזורניק חדש: 23:00 15-12-2010)
המשחק יתקיים ביום שני.. וזה בושה להתאחדות ולבקעת הירדן ששלושה ימים לא יתנו כלום...אז בבקשה שיבושם להם!!
8
אמנם מדבר מפוזיציה
(איציק הגדול: 10:19 16-12-2010)
כאוהד ביתר כ"ס ,אך כשזה מגיע לדיני נפשות כאלה הכל מתגמד ולא יקרה כלום אם ידחו את המשחק,אזור במומנטום ולא רוצים להשמיט נקודה,אבל אזורים נחמדים,לא יעזור לכם ביתר כ"ס עם אלעד כהן+גיא המגן הטוב בליגה כשיחזור לא יתנו לאף אחד אחר לעלות במקומם,ומחנה מה?

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?