נבחרת ברזיל בכדורגל חופים רקדה סמבה בקרנבל שהיה בחוף פולג עם ניצחון 6:1 על נבחרת ישראל

(STRAVO) (STRAVO)
איזו אווירה נהדרת קיבלנו אחה"צ בחוף פולג, כם משחק הראווה לכבוד חגיגות ה -"בר-מצווה" של 13 שנות כדורגל חופים בחוף פולג בנתניה, במפעל שייסדה עיריית נתניה. כחצי שעה לפני המשחק סגרה המשטרה את שערי ארנת MODY לאחר שלא נותר כסא אחד פנוי לחגיגה הברזילאית

נבחרת כוכבי ברזיל 6: נבחרת ישראל 1
איזו הופעה מרשימה קיבלנו מאלופת העולם ברזיל, שרקדה על החוף החם בפולג, וסיפקה הנאה צרופה לאלפי האוהדים שגדשו את המתקן המרהיב שבנתה עיריית נתניה לכבוד המשחק.

השער הראשון של נבחרת ברזיל הגיע בדקה השביעית עם דחיקה מקו השער של בוקיניה שהעלה את האורחים ליתרון ראשון. לשער השני בדקה ה-14, בטיל שיצא כבעיטת יעף מרהיבה של פליפיה, היא בדיוק הסיבה בגללה כולנו אוהבים כל כך את המשחק הזה. בדקה ה-17, אנטוניו מקרוב מעלה את הברזילאים ליתרון של 3:0. בדקה ה-20 מהלך ברזילאי קלאסי של התמסרויות ונגיחות באוויר, הסתיים בשער מקרוב של רפיניה, שקבע את תוצאת השליש השני. בדקה ה-27, ה-שער של המשחק. לוקאו מקפיץ לעצמו כדור ובועט בעיטת מספרת אלכסונית אדירה שנעצרת רק ברשת. אותו לוקאו היה זה גם שכבש את השער השישי של הברזילאים מכדור חוזר בנגיחה קלילה. בדקה ה-32 נתן צחי אילוז לקהל הישראלי את השער שכה חיכה לו, עם בעיטה מזווית קשר לרשת העליונה וחתם את תוצאת המשחק.

מוקדם יותר הושגו התוצאות הבאות במשחקי המחזור הרביעי של ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים:
הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון (4) 9 - בני פלפלה כפר-קאסם (4) 10 * ניצחון בדו-קרב פנדלים
בית"ר "טופס ישיר" י-ם 3 - עירוני ראש העין 5
מכבי "רימקס" נתניה 7 - "אוטו חי " בני יהודה 2
הפועל "אווז הזהב" ב"ש 3 - מסעדת "חוף מנדרין" ת"א 1
הפועל "יילימזלר" חולון 4 - הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל 3
הפועל "קונפינו" חדרה 9 - MILK מעלה אדומים
4
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?