הדרי רוצה את ידין וערן לוי, ההנהלה: "לא יקרה. המאמן צריך להבין שיש מגבלות תקציב"

עימות נוסף בין המאמן של אום אל פאחם לבין ראשי המועדון שאינם מוכנים 'להתפרע' בתקציב. המגן עוז ראלי חתם

הפועל אום אל פאחם ממשיכה את הכנותיה לעונה הקרובה ורוצה לצרף עוד מספר שחקנים משמעותיים אך בינתיים זוכה לאי הסכמות בין ראשי המועדון לצוות המקצועי.  לקראת סוף השבוע הצהיר המאמן, שמעון הדרי, כי כבר סיכם עם הקשר הפועל רעננה, אביחי ידין, ועם קשר הפועל קטמון בעונה שעברה, ערן לוי, אך אז התברר כי השניים לא צפויים להגיע לאום אל פאחם כיוון שההנהלה מנעה את המהלך בשל מגבלות תקציב.

גם לוי עצמו הודה כי קיבל פנייה אבל אינו מתכון לחתום בליגה הלאומית בשלב הזה. "הדרי מיהר עם ההצהרות שלו שכלל לא נכונות" אמרו באום אל פאחם.

יו"ר הקבוצה, אבו שלמה, אמר בתגובה: "יש הרבה שחקנים שתופסים כותרות על הגב שלנו. בצוות המקצועי חייבים להבין שיש לנו מגבלות תקציב והם לא יקבלו כל שחקן שהם רוצים. נמשיך לעבוד בצורה מסודרת בכדי לבנות קבוצה איכותית לעונה הקרובה". 

מי שכן חתם בקבוצה הוא המגן עוז ראלי. ראלי ששיחק בעונה האחרונה בבית״ר ירושלים ולא זכה להזדמנויות רבות, המתין למספר הצעות מליגת העל אבל כאשר זה לא הגיע אז החליט לחתום באום אל פאחם.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקנים שלא הוכיחו בשנה האחרונה שמגיע להם סכומים שהם דורשים....אים ישאירו את רוב הסגל כמו חדרה יתמודדו על עליה 2 אלה רק יפריעו ויגרמו לפשיטת רגל כמו שקרה למכבי אום אל פאחם.
2
צודקים
(חקו: 17:50 07-07-2019)
ילה תשלחו אותו הבית גם ככה 7 מחזורים והוא עף יש מאמנים רעבים להצליח
3
שמעון הדרי ביזיון למאמנים
(צפוני: 20:41 07-07-2019)
שמעון לך הביתה אתה מבזה את המאמנים החתימו לך שחקן על הפנים שלך בלי לשאול אותך עכשיו הם גם אומרים בלי לידפוק לך חשבון שלא יחתימו לך שחקנים רק אם הוא מתאים להנהלה למה אתה מחכה אתה עוד מעט תפוטר ע"י הקהל הם כבר זיהו שאתה מריונטה תעוף הביתה יביזיון
4
הדרי.. מאמן או סוכן?
(ששון צדוק: 12:07 08-07-2019)
טוב לדעת שהדרי הוא גם סוכן שחקנים ...איך הוא ויתר על בוזגלו???צוחק על כולם ...

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?