אביעד מיארה: "אני מוכן לאתגר בליגה הלאומית"

שוער מוכשר. מיארה (צילום: ינון פוקס) שוער מוכשר. מיארה (צילום: ינון פוקס)
השוער הצעיר של קריית גת מסכם שנתיים מצוינות, ובוחן מספר הצעות מהליגה הלאומית וליגה א'. מיארה: "הרבה לא מכירים אותי ומחכה שעוד ישמעו עלי"

עירוני קריית גת עברה עונה הפכפכה שהתחילה מצוין כאשר הקבוצה של שלומי משה הייתה בצמרת הליגה, אבל הסיבוב השני היה פחות טוב אך בכל זאת קריית גת שרדה בליגה א'. מי שהיה מהבולטים בעונה הזאת הוא השוער, אביעד מיארה.

מיארה שהגיע מהפועל באר שבע נחשב לאחד השוערים הטובים בליגה א' וזוכה להתעניינות מליגה גבוהה יותר.

מיארה סיכם את העונה: "זה התחיל טוב אבל אז היו לנו הרבה פציעות והרחקות ודברים שהובילו להתדרדרות לא פשוטה".

השוער התייחס גם עתיד המועדון בעונה הבאה: "עיר כמו קריית גת חייבת קבוצת כדורגל טובה כי יש כאן קהל גדול שדחף אותנו כל העונה ורעב להצלחות. הקבוצה שייכת לעירייה וזה לא פשוט ובסופו של דבר הקבוצה נבנית בדקה התשעים".

מיארה גם סיכם את העונה האישית שלו ואף חושב קדימה: "כרגע אני בוחן מספר אופציות מהליגה הלאומית וליגה א'. אני רוצה להוביל קבוצה שתרוץ לעלייה ולא עם שאיפות להישארות. היום הכדורגל הוא סביב סוכנים והרבה לא מכירים אותי כאשר הייתי בין השוערים הטובים בליגה. אני צריך שישמעו עליי וזה לא פשוט כי אני מגיע מבאר שבע".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא מתאים לליגה לאומית
(איציק : 16:33 09-07-2019)
לפי דעתי שוער טוב אבל ליגה לאומי עדיין לא מתאים אולי ליגה א ליגה ב יותר בכיון
2
כל שחקן שמחפש קבוצה עושה כתבה
(הפכתם לסוכנות שחקנים: 13:15 09-07-2019)
בדיחה ...
3
עוד כתבת תדמית מבית היוצר של והבה. מיארה אין לו מקום כשוער ראשון בקבוצה בליגה א, בטח לא בלאומית כשוער שני. העונה לדעתי הוא יהיה שוער ראשון בליגה ב.
4
לא צריך למהר
(מאיר: 21:05 09-07-2019)
צבור עוד ניסיון בקריית גת אתה עוד צעיר
5
לרובי היקר
(מני : 21:21 09-07-2019)
אתה איש רע וממורמר ושטיפה של פירגון לא תזיק לך!! את חוסר המזל שלך ולא משנה באיזה תחום תשאיר אצלך!!!!!! טיפש שלא מבין שום דבר ובטח שלא בכדורגל.

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?