הישג מדהים להפועל קונפינו חדרה: הבטיחו עלייה עוד לפני המשחק האחרון

הקבוצה בניצוחו של המאמן/שחקן, צחי אילוז, עמדה במטרות שהציבו נשיא המועדון, עדנאן גרגור, והמנהל המקצועי, איציק בן תורה. ראש העירייה צביקה גנדלמן:"הישג מרשים"

הפועל קונפינו חדרה הבטיחה את עלייתה למשחקי רבע הגמר מחזור אחד לפני נעילת שלב הבתים, וזאת בעקבות ניצחון אדיר 3:9 על מעלה אדומים והחדרתים השלימו שלושה ניצחונות מארבעה משחקים, ובכך למעשה הבטיחו את השתתפותם גם בעונת המשחקים הבאה של כדורגל החופים.

בליגה כל כך איכותית, תחרותית ומושקעת, כשקבוצות כמו חולון, ת"א, בית"ר ירושלים ואחרות עדיין חוששות מהפלייאוף התחתון, החדרתים של צחי ואור אילוז, מיכאל קירטבה, בן יוספי, בר אלסברי, רון אלקובי, עדי ונטורה ושרון חננייב שיחקו אותה בגדול והשמחה חיפתה על הפציעה של עדי ונטורה שתשבית אותו עד סיום העונה.

ראש העירייה, צביקה גנדלמן, בירך השבוע את מ"מ מקומו, ניר בן חיים, ואת נשיא המועדון, עדנאן גרגור. בנוסף שיבח גנדלמן את מקורבו ברוך אוואד שחיבר את כל הקצוות האנשים והגורמים ליחידה אחת חזקה ואיכותית שהביאה העונה הרבה כבוד לעיר חדרה.


ניר בן חייםגנלדמן: "מדובר בהישג מרשים אבל יותר מזה בדרך ספורטיבית וערכית ראוייה שאמורה לשמש מודל לחיקוי עבור בני נוער שאוהבים את כדורגל החופים".

גם מנכ"ל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין, הצטרף למברכים: "חדרה הפכה בשנים האחרונות ללהיט ספורטיבי במגוון רחב של ענפים ואנחנו שמחים מאוד גם עם ההישג של קבוצת החופים".

יורם ארנשטיין

נשיא המועדון, עדנאן גרגור, הודיע השבוע שחברת קונפינו תמשיך ללוות את הקבוצה גם בעונה הבאה. גרגור: "כל הכבוד על הדרך השקטה הצנועה והמקצועית של כל העוסקים במלאכה".

עדנאן גרגור

כמו כן הודיע המנהל המקצועי, איציק בן תורה, על הארכת חוזהו של צחי אילוז גם לעונה הבאה. בן תורה:"אני שבע רצון מעבודתו של אילוז בקבוצה. צחי הוא סמל בכדורגל החופים ודמות שאנחנו מאוד מעריכים מוקירים ומכבדים בעיר ומטבע הדברים הוא ימשיך איתנו עוד שנים ארוכות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
לא יקחו אליפות
(ישראל: 08:51 09-07-2019)
סתם קבוצה מיותרת

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?