חיים רביבו ואלון חזן צפויים להשתתף במשחק ראווה של האדומים אשדוד

משחק ראווה חגיגי. שחקני אשדוד משחק ראווה חגיגי. שחקני אשדוד
ראשי אדומים מתכוונים לערוך ערב פתיחת עונה עם משחק ראווה מיוחד אליו יגיעו גם חיים סירוטקין ויגאל כהן

מפגש סופר סטאר של אגדות העבר יתקיים במהלך חודש אוגוסט כחלק מערב פתיחת העונה. "החלטנו לקיים ערב ייחודי ומרגש שלא היה כמוהו בארץ ולנסות לקרב ולהחזיר את כל גדולי הקבוצה עליו נבנו יסודות הקבוצה. לקיים ערב ראווה גם עבור האוהדים ולמען השחקנים שיחוו ויספגו את רוח המועדון ובעיקר בעיקר לשמח את כל אוהבי הספורט ומשמחות השחקנים. תמיד חשוב לנו לשמר ולחזק את הסמל והמותג שנקרא הפועל אדומים על מנת לקרב את אוהדי הקבוצה לשמור ולחזק את זהות הקבוצה וכמובן להביא את אלפי האוהדים שלנו ליציעים לקראת עונה מאתגרת ומיוחדת שצפויה לנו.
רק תנסו לדמיין שוב את כל גדולי השחקנים שוב לובשים אדום שחור ורצים על המגרש. חשוב לנו תמיד לשמר ולחזק את הסמל והמותג שנקרא הפועל אדומים על מנת לקרב את אוהדיה של הקבוצה לשמור ולחזק את זהות הקבוצה וכמובן להביא את אלפי האוהדים שלנו ליציעים לקראת עונה מאתגרת ומיוחדת שצפויה לנו".

בימים אלו מגבשים ראשי אשדוד קבוצה שתורכב משחקני עבר גדולים של הקבוצה כמו חיים סירוטקין, יגאל כהן, גולן בטיט ציינה ועוד. ישנם שחקנים שכבר אישרו את הגעתם לערב המרגש והראשון מסוגו בארץ, שבו קבוצה עושה כבוד לכוכבי העבר שלה בערב מחווה ומרגש משחק ראווה מול סגל הקבוצה לעונה הקרובה.

בין השחקנים שצפויים להשתתף יהיו גם חיים רביבו ואלון חזן אך השניים טרם אישרו סופית את השתתפותם.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גם ילדים יכולים לבוא
(אושר: 20:05 10-07-2019)
היי באימון פתיחה אפשר להגוע גם ילדים
2
שחקן אדום
(לא משלמים : 21:36 10-07-2019)
אין לכם בושה חייבים כסף לכול העולם מתנהלים כמו שוק מלא תביעות קיימות ועוד בדרך העיקר לחזק מותג אס אדומים בדיחה מועדון שקרן שמחפש רק דרך פייסבוק וכתבות לעבוד על אנשים לא עובד לכם אתם בושה רמאיים תתפרקו
3
סרדין קנאי
(שי: 07:49 11-07-2019)
מגיב מס 1 תמשיך לאכול ת'לב בדיוק כמו כל הקבוצה העלובה שלך. לא הולך לכם בהחתמות אז אתם ממציאים שקרים. ואים כבר מדברים על חובות טז כדאי שתתחילו לשלם תחובות שלכם לשחקנים שלכם שעוזבים בשקט כי עוד מקווים לקבל תכסף שמגיע להם כולל מעניק עלייה.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?