הפועל כרמיאל מתחמשת

קבוצת הכדורגל החדשה של כרמיאל ממשיכה בהכנות לקראת העונה החדשה ולאחר שהחתימה את שאול דה צ'וקרל למאמן לקבוצה, הוחתמו השבוע מידן שטיינברג ואיליה זאיקה. השחקנים הם גם תושבי כרמיאל ובמועדון רוצים שלאוהדים תהיה זהות ושייכות לקבוצה החדשה שנבנית

הקבוצה החדשה הפועל כרמיאל הוקמה מחדש רק לפני מספר שבועות ותתחיל את דרכה  בליגה ג', ולאחר החתמתו של המאמן, שאול דה צ'וקרל, החלה הקבוצה בבניית הסגל לקראת עונת המשחקים הקרובה.

מי שחתם בתחילת השבוע הוא השחקן, מיידן שטיינברג, שנבחר גם על ידי הנהלת הקבוצה להיות הקפטן של הקבוצה בעונת המשחקים החדשה. בנוסף לשטיינברג, חתם אמש (יום רביעי) איליה זאיקה ששיחק בעונה שעברה במדי חצור הגלילית וכבש במהלך העונה 13 שערים.

זאיקה אמר לאחר החתימה בשורות הקבוצה: "אני שמח לסגור מעגל במקום שגדלתי בו, מגיע לעיר כמו כרמיאל קבוצה כדורגל טובה שתשמח את התושבים בעיר ותמנף את הספורט העירוני. נקווה לעונה טובה ומוצלחת ושנעמוד במטרות שהקבוצה הציבה לעצמה בתום עונת המשחקים".

בעקבות שתי ההחתמות שנעשו בכרמיאל, נראה שחברי הנהלת הקבוצה המחודשת עובדים נכון ובזהירות, ויתרה מכך, לראשי הקבוצה יש רצון עז ליצור חיבור בין הקבוצה המקומית לתושבים ולראייה השחקנים שחתמו הם תושבי כרמיאל.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כרמיאל
(ניר: 07:02 12-07-2019)
יאללה בכל הכוח כרמיאל!
2
חבל שזה הפועל
(כרמיאלי: 18:11 24-08-2019)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?