נקבעו העולות למשחקי רבע גמר ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים

חגיגה על החוף (STRAVO) חגיגה על החוף (STRAVO)
במחזור האחרון של העונה הסדירה, נקבעו העולות לפלייאוף העליון, שישחקו בארנת MODY שבחוף פולג ברבע הגמר בשבוע הבא

"אוטו חי " בני יהודה 4 - מסעדת "חוף מנדרין" ת"א 1
המשחק ששלח את "אוטו חי" בני יהודה למשחקי רבע הגמר ואת מסעדת "חוף מנדרין" ת"א למשחקי הפלי אוף התחתון.
כבר בדקה הראשונה בעט עמית מגול מקרוב את הכדור לרשת והעלה את הזהובים ליתרון הראשון במשחק.לא חלפה דקה וקובי כהן הגדיל את המאזן ל:2:0.בדקה החמישית כבש אורן יחזקאל את הראשון לת"א בבעיטת פנדל. בדקה השביעית כבש אלירן מגול בבעיטה מהוצאת קרן והעלה את בני יהודה ליתרון 3:1. אורן יחזקאל כבש את השני שלו מהפנדל בפעם השניה בדקה ה-19.בדקה ה-23, נועם חפצדי בעט בסיבוב לאזן את התוצאה. אך דקה לפני סוף המשחק היה זה אלירן מגול שבעט בשכיבה את השער שחתם את תוצאת המשחק לטובת בני יהודה.

MILK מעלה אדומים 4 הפועל "אווז הזהב" ב"ש 3
ניצחון נהדר למעלה אדומים שהייוה את הניצחון הראשון אי פעם בתולדות המועדון, אך לא הספיק לצורך השתלבות במשחקי רבע הגמר. קובי בדש פתח את החגיגה עם שער בבעיטת עונשין בדקה השביעית.דקה ה-14 וריידר בבעיטת תותח לחיבור איזן עבור האווזים את התוצאה.בדקה ה-16 סובב דגייניו מבעיטת הקרן בצורה גאונית, והעלה את מעלה אדומים ליתרון 2:1.אותו דגיניו הקשית מעל השוער הבאר שבעי בדקה ה-22.בדקה ה-27 ירדן חתוכה כובש מבישול של קובי בדש ומעלה את מעלה אדומים ליתרון מבטיח. הגול של המשחק היה של עדן בן מנשה שהכין לעצמו בבעיטת מספרת מופלאה רק הצליחה להמתיק את הגלולה.

הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון 7 הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל 3
הפועל אשקלון שהציגה עונה נפלאה קינחה בניצחון נהדר נוסף. אברטו האשקלוני להט עם שלושער בפתיחת המשחק (4,6,12) כל שער בצבע, כל שער בבעיטות ממרחק, שרק שער של נתן זרקא (5) נתן תקווה לשליש השני לכרמיאל.אלרין שמש בעט בדקה ה-14 ממסירת המשך והגדיל את היתרון לאשקלונים.בדקה -17 אדם מאהייר קיזז עבור כרמיאל את היתרון זמנית, אבל שער של מהלכים באוויר הסתיים בדקה ה-22 בשער של אדיר בוהנקר לאשקלון.אלון בראון הצליח דקה לסיום השליש השני להשאיר תקוות מסוימות אצל הצפוניים מכרמיאל, אבל נתי חג'אני בדקה ה-28 השאיר את היתרון המבטיח של אשקלון. עד הסיום כבש תאמר אטרש לכרמיאל (32) ויובל עופר (35) לאשקלון כדי לחתום את תוצאת המשחק.

הפועל "יילימזלר" חולון 9 בית"ר "טופס ישיר" י-ם 4
משחק מדהים, מרגש ומלא תהפוכות היה לנו במשחק הזה שהיה ההבדל בין השתתפות בפלי אוף עליון של חולון למשחקי ההשרדות של בית"ר י-ם. ודווקא הביתרים היו שהובילו ביתרון מבטיח משלושער של בר שם טוב בשערים במספרות ובגולים מרהיבים (1,3,5). אבל חולון התעשתה ובמהפך מרהיב עם שלושער של מיגל ג'וניור ( 9,12,27) צמד של ניקולס בלה (24,32) ושערים של דור אזולאי (16),יוסי מכלוף (31), פרנצ'יסקו אנטוניו (35) ואנדריי מעודה (35) הבטיחו את הפליאוף לסגולים-צהובים מחולון.בתווך הצליח יקיר שינה בדקה ה-24 רק להמתיק את התבוסה לצהובים שחורים.

בני פלפלה כפר-קאסם 6 - עירוני ראש העין 5
הדרבי המרתק של הקבוצות, הבטיח וגם קיים! משחק צמוד, מרגש ומלהיב בין המועדונים המקיימים מסורת ספורטיבית ארוכת שנים. ראשונה עלתה על הלוח ראש העיו עם שער של פאוליניו בדקה ה-8. לא עוברת דקה ופליפה דה סילבה מאזן את התוצאה.בדקה ה-12 בוקייניה העלה את כפר קאסם ליתרון עם השריקה לשליש.עמאר יתים הכין לעצמו בבעיטת תותח בדקה ה-14 שהעלה את כפר קאסם ליתרון מבטיח. אבל דור הלוי (18) וגורמזנו בדקה ה-21 בבעיטה בסיבוב איזנה את התוצאה.בדקה ה -23 ערן לוי הרים את היציעים ואת היתרון לראש העין.אבל שלושער רצוף של דה סילבה ( 30,35 ועם הבאזר בדקה ה-36) הביאו את הניצחון הדרמתי לכפר קאסם, כאשר ברקע פאוליניו רק הצליח זמנית בדקה ה-34 להשאיר את ראש העין בעניינים.

מכבי "רימקס" נתניה 6 הפועל "קונפינו" חדרה 4
השער הראשון נכבש רק ממש עם השריקה לשליש הראשון עם בעיטת טיל של ראפייניה בדקה ה-12.בדקה ה-13, אדם לם הוותיק הצליח להתל בשוער ולהעלות את נתניה ליתרון של 2:0.עומר הלוי ניצל טעות בהגנת חדרה של אור אילוז והעלה את הנתנייתים ליתרון של 3:0 בדקה ה-16.לוקאו בבעיטה אדירה בדקה ה-20 הצליח להפציץ בבעיטת יעף. גיא עיני נגח מהוצאת חוץ בדקה ה- 21 והעלה את הנתנייתים ליתרון 5:0.אלון לוי בנגיחה אדירה מחצי המגרש העלה את נתינה ל - 6:0 בתום השליש השני.
אבל לשליש השלישי עלתה חדרה בטירוף והצליחה לכבוש שערים און אלקובי הבקיע את השער הראשון לחדרה בדקה ה - 25. קירטבה בבעיטה שטוחה וחזקה בדקה ה-28 פתח צוהר של תקווה לחדרתיים.בדקה ה-34 שער עצמי של נתניה מהדיפה של השוער על גבו של עיני.
עם הגונג, הצליח מחי אילוז לכבוש את השער הרביעי לחדרה, שגם הבטיח לה את המקום השני בבית, ולחתום את התוצאה. 

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאזן
(מהנא: 19:00 13-07-2019)
אבו חלימה חתם במ.ס. כפר קאסם. פייסל ברוסלי חתם בכפר ברא. הכוכב נאזק חתם באילת. יוסף חתם בשמשון כפר קאסם. בהצלחה לכולם.

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?