חשש גדול לעתידה של עירוני קריית גת

מה יהיה עתידם? קריית גת מה יהיה עתידם? קריית גת
ראשי המועדון לא מצליחים להגיע להסדר עם העירייה שמצידה טרם העבירה תקציב. האוהדים הוציאו הודעה

עירוני קריית גת נחשב בשנים האחרונות לאחת הקבוצות היציבות בליגה א', שלמרות תקציבים נמוכים מצליח לשרוד אבל עתיד המועדון לוט בערפל. לאחרונה נתגלעו לא מעט עימותים בין ראשי העמותה שמנהלת את הקבוצה, לבין נציגי העירייה שאינם ממהרים להעביר תקציב ובשלב זה טרם החלו הכנות לעונה הבאה. שחקנים רבים ביקשו לעזוב, החדשים טרם הגיעו והאוהדים זועמים.

ארגון האוהדים הוציא הודעה ובה נכתב: "אנחנו ארגון האוהדים הלב הצהוב MKG שהוקם לפני שנים למען קבוצת מכבי קרית גת קוראים ומבקשים מעמותת מכבי אל תפרקו לנו את המועדון שגדלנו עליו ואל תבצעו איחוד עם קבוצות אחרות. שמו וכבודו של המועדון הזה גדול יותר מכולנו.

אם אין ביכולת העמותה לגרום לקבוצת מכבי להתקיים ולהוות קבוצה מאתגרת במיוחד בעונה זו הבאה לקראתנו שחררו אותה ותנו לעירייה להמשיך לתמוך כלכלית וניהולית כפי שביצעה בשנים האחרונות.
מלחמות לא מביאות תוצאות אלא רק הפסדים.

אנו האוהדים לא מחפשים את הצודק אלא את החוכמה שתוכל לגרום לקבוצה האהובה שלנו להמשיך להתקיים ולהוות תקווה וקרש קפיצה לשחקני הנוער שהם דור העתיד של העיר קרית גת. לעולם לא נשכח את תרומת העמותה בשנים עברו וליבנו תמיד יהיה איתכם אך זה הרגע לגרום למכבי להראות אחרת כי חלילה אם הקבוצה לא תתקיים או תאוחד זה יהיה כתם שחור לאוהבי הספורט בעיר.

מכאן אנו קוראים לראש העיר, מר אבירם דהרי, ולסגנו מר ארז חסון ולחברי העמותה היקרים ולכל נכבדי העיר ואוהבי מכבי בואו נשאיר את מכבי בחיים למען זכרו של אהובנו היקר דודו בן לולו ז"ל .
מכבי קרית גת מאז...ולתמיד".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ניר עם 356 שדרות
(מיכאל עמר: 10:52 08-09-2019)
מה קורה בקבוצה כיום?
2
מצב נכון לאוגוסט 2020
(קריית גתיי: 13:14 14-08-2020)
מיימון לסרי מעמותת עירוני קריית גת דוחף לאיחוד עם עירוני כסייפה וליצירת מועדון "קריית גת-כסייפה" בליגה א', יקי סוויסה מקים את "מכבי דודו קריית גת" וכך יש פיצול.