אוסידון יורד מניהול ראשון לציון: " אני מקווה כי הנושא ילובן וייפתר בין הצדדים, אך בשלב הזה אין ביכולתי להיות עוד חלק מהמתווה של העיסקה"

ויתר על הגעתו. אוסידון ויתר על הגעתו. אוסידון
הסאגה סביב עתידה של קבוצת הכדורגל בראשון לציון מסתבכת, ולאחר הודעת ראש העיריה כי אינו מקבל את העזיבה של אייל ברקוביץ כעת גם קבוצת הניהול יורדת מהנושא

רק לפני חודשיים הודיע שחקן העבר, אייל ברקוביץ, על עזיבה מבעלות המועדון הפועל ראשון לציון וציין כי הקבוצה תעבור לידי קבוצת הניהול בראשותו של דורון אוסידון.

אוסידון ואנשיו אף החלו בבניית הקבוצה אבל אז הגיע ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, והודיע כי הוא מתנגד לשינוי הבעלים מהחשש על עתיד מחלקת הנוער. ברקוביץ מצדו הבהיר לאחרונה כי במידה ושינוי הבעלות לא יקרה אז הוא יודיע על פירוק הקבוצה כולל מחלקת הנוער, ואילו בעיריית ראשון לציון איימו בתביעה בנושא.

הבוקר הגיע תורו של אוסידון עצמו לשלוח הודעה רשמית כי הוא ואנשי העסקים שבאו עמו יורדים מהעסקה.

אוסידון כתב בהודעה: "הגעתי למועדון הפועל ראשל"צ מתוך כוונות טובות ורצון להעמיד קבוצה שתתמודד בעתיד על העלייה לליגת העל. לעיר הרביעית בגודלה מגיע מועדון מפואר, והתכוונתי להעצים את המועדון באמצעות השקעה במחלקת הנוער וטיפוח מחלקת הנוער כחממה לגידול כשרונות לבוגרים. לצערי, הסיטואציה שנוצרה בין הבעלים אייל ברקוביץ' ובין עיריית ראשל"צ היא בלתי ניתנת לגישור בשלב זה. אני מבקש להודות הן לאייל על האמון שנתן בי, והן לראש עיריית ראשל"צ מר קינסטליך, ולמחזיק תיק הספורט מר שלום על הכוונות הטובות והרצון לסייע בזמן הקצר של ההכרות שלנו. אני מקווה כי הנושא ילובן וייפתר בין הצדדים, אך בשלב הזה אין ביכולתי להיות עוד חלק מהמתווה של העיסקה. אני משאיר את הדלת פתוחה למי מהצדדים, ככל שנושא השליטה על המועדון תוסדר, ומאחל להם ולמועדון הצלחה מעומק ליבי". 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?