לקראת מחזור

סופ"ש שוב מתקרב ובליגות הנמוכות מתקרבים לקראת הישורת האחרונה של הסיבוב הראשון. בליגה א' דרום ייפגשו שש מתוך שבע הראשונות למשחקי צמרת. בליגה ב' צפון א' תנסה הפועל סכנין לנצח את המוליכה מעלות ולצמצם את הפער ביניהן ובצפון ב' משחק עונה בין מכבי דלית אל כרמל וכפר כמא. בליגה ג' שומרון ייפגשו בקה אל גרבייה וברקאי למשחק צמרת חשוב

ליגה א' דרום:

צפוף במחוז הדרומי של ליגה א' דרום, כאשר רק ארבע נקודות מפרידות בין המקום הראשון לשביעי.
כל המשחקים ייערכו ביום שישי ולא פחות משש קבוצות מתוך שבע הראשונות ייפגשו ביניהן.
בחולון חדש תארח השנייה מכבי יפו את אילת השביעית (11:30) ותנסה להרחיק אותה מהצמרת.
במגרש ברמת השקמה (13:00) תארח השקמה/חן השישית את השלישית מכבי קרית מלאכי ובאותה שעה בנתיבות תארח מכבי עירוני המקומית, הרביעית בטבלה, את המוליכה הטרייה, הפועל ירושלים.
קרב תחתית חשוב יהיה במגרש בנחלת יהודה, שם תארח (12:30) הלפני אחרונה, נחלת יהודה, את האחרונה, הפועל מרמורק.
יתר המשחקים:
שמשון בני טייבה-מכבי יבנה (בקה אל גרבייה, 12:00), כפר יונה-ערד (כפר יונה, 12:00), קרית גת-עמישב פ"ת (קרית גת, 13:00), כפר שלם-צפרירים חולון (כפר שלם, 13:30).

ליגה א' צפון:

המוליכה הגאה, הפועל עפולה תתארח ביום שבת (14:00) למשחק קצוות אצל מכבי כפר קרע, ותנסה לא למעוד בדרך להגשמת חלום העלייה. מי שאורבת מאחור למעידה של עפולה היא אסי גלבוע שתתארח ביום שישי בקרית אתא (14:00) ותנסה להלחיץ מעט את עפולה שכאמור תשחק רק בשבת.
עוד קבוצה שמאיימת על המקום הראשון היא מכבי אום אל פאחם שלא אמורה להתקשות במשחק החוץ שלה ביום שישי (14:30) מול מכבי כפר כנא.
יתר המשחקים:
שישי:
הפועל חדרה-הפועל דלית אל כרמל (גבעת אולגה, 12:00), מכבי צור שלום-הפועל כפר כנא (צור שלום, 13:00), מ.ס. אום אל פאחם-הפועל רמות מנשה (אום אל פאחם, 14:30).
שבת:
מכבי טמרה-אחי עכו (כפר כנא, 13:00), מ.ס. כרמיאל/צפת-עירוני טבריה (כרמיאל, 14:30).

ליגה ב' דרום א':

מחנה יהודה תנסה להמשיך את הריצה המצויינת שלה מפתיחת העונה ולשמור לפחות לעוד שבוע על המקום הראשון, כאשר תארח ביום שישי (12:00) את שיכון ותיקים ר"ג ואת הרכש החדש, זוהר קמינסקי.
השנייה, בית"ר כפ"ס, תארח בשבת (לויטה, 18:30) את מכבי בני ג'לג'וליה המפתיעה ותנסה לשמור על קשר עין עם המוליכה מאם המושבות.
מי שעדיין חולמת עלייה היא הפועל אזור, שתנסה להשיג ניצחון שישי רצוף, בחוץ מול בקעת הירדן (יום שני, מושב תומר, 14:30).
יתר המשחקים:
שישי:
אורתודוכסים יפו-כפר קאסם (בית דגן, 11:15), הפועל אורנית-אור יהודה (אורנית, 12:30), הפועל פרדסייה-בית"ר ר"ג (פרדסייה, 12:30), בית"ר פ"ת-בני יפו (אריאל, 13:30), קרית אונו-השרון נתניה (קרית אונו, 13:30).

ליגה ב' דרום ב':

כל המשחקים יתקיימו ביום שישי.
הפועל קטמון ממשיכה את הריצה שלה לעבר ליגה א' וביום שישי היא מחכה בטדי (12:30) למ.ס. קרית גת, שלא אמורה להפריע לה לאסוף עוד שלוש נקודות.
באותו יום ב-13:15 תתארח מכבי שעריים במרחבים, אצל צעירי רהט ותנסה לנצח ולקוות למעידה של קטמון, כדי לצמצם את הפער בצמרת, שבוע לפני שהירושלמים מגיעים לרחובות למשחק העונה.
יתר המשחקים:
אורתודוכסים לוד-מבשרת ציון (לוד, 10:30), מעלה אדומים-שיכון המזרח (מעלה אדומים ישן, 12:00), בני יצ'לאל-הפועל מרחבים (רחובות, 12:15), רמלה-שדרות (לוד, 12:30), מ.ס. ב"ש-מ.ס דימונה (וסרמיל, 13:00), גבעת זאב-הפועל רהט (גבעת זאב, 14:30).

ליגה ב' צפון א':

שש נקודות מפרידות ערב המחזור בין המוליכה, מעלות, לשנייה, הפועל סכנין. ביום שישי (13:00) תארח סכנין בדוחא את מעלות למשחק העונה כאשר ניצחון של המארחים יצמצם את הפער לשלוש נקודות ויחייה את המאבק בצמרת. מאידך, ניצחון של מעלות יפתח פער של תשע נקודות בין שתי הקבוצות ונראה שקשה יהיה לסגור אותו עד סיום העונה.
יתר המשחקים:
שישי:
הפועל בני ג'דיידה-מכבי עירוני עכו (כאבול, 12:00), הפועל כפר סמיע-אחווה חיפה (מעלות, 13:45).
שבת:
הפועל נהריה-ביר אל מכסור (נהריה, 11:00), בית"ר חיפה-כאוכב (אבי רן, 12:30), מג'דל כרום-מכבי כפר סמיע (ביר אל מכסור, 12:30), בני כאבול-בית"ר נהריה (כאבול, 14:30), הפועל שפרעם-כפר מנדא (שפרעם, 14:30).

ליגה ב' צפון ב':

אח, איזה משחק עונה מחכה לנו בשבת (14:30) בדלית אל כרמל, כאשר שתי המוליכות והקבוצות הטובות ביותר במחוז צפון ב' נפגשות ביניהן.
דליה התחילה את העונה מצוין ויש לה עדיין משחק חסר מול אום אל גנם, כך שניצחון בשבת וניצחון במשחק הדחוי יתן לה דחיפה מורלית לקראת המשך העונה.
מנגד, כפר כמא, שרק עלתה העונה, תנסה לא למעוד בדליה, ולא פחות חשוב, לנסות ולהכניע את הקבוצה היחידה בארץ שעדיין לא ספגה ולו שער חובה אחד העונה.
יתר המשחקים:
שישי:
ערערה-נשר (אור עקיבא, 11:45), ברטעה-הפועל בית שאן (ערערה, 13:00), אור עקיבא-אום אל גנאם (אור עקיבא, 14:00), גבעת אולגה-מכבי איכסל (גבעת אולגה, 14:00), מכבי טירת הכרמל-מגדל העמק (טירת הכרמל, 14:30).
שבת:
הפועל עוספיא-בני בקרה (עוספיא, 12:30), הפועל איכסל-בני ג'סר אזרקה (איכסל, 14:30).

ליגה ג' גליל עליון:

מ.ס בועיינה תנסה להמשיך ולהיאבק על העלייה כאשר תארח ביום שישי (ביר אל מכסור, 12:00) את מכבי דיר חנא.
יתר המשחקים:
שבת:
מ.כ. בני עראבה-הפועל בני מג'אר (סכנין דוחא, 10:30), מכבי שפרעם-בית"ר כפר כנא (שפרעם, 12:30), הפועל נצרת-בני ראמה (עילוט אימונים, 14:00), הפועל בני בענה-צעירי טורעאן (ביר אל מכסור, 14:30).

ליגה ג' יזרעאל:

כל המשחקים ייערכו בשבת.
מ.ס. דבוריה תנסה לשמור על מאזן מושלם של ניצחונות כאשר תארח (כעבייה, 12:30) את בית"ר נצרת.
יתר המשחקים:
הפועל כעבייה-בית"ר אום אל פאחם (כפר נין, 10:30), הפועל מנשיה-מכבי עין מאהל/ג'מאל (כעבייה, 10:30), הפועל בני נצרת-הפועל בני נוג'את (עילוט אימונים, 12:30), בית"ר עפולה-הפועל כפר קרע (עפולה, 12:30), בני זלפה-אחי ביר אל מכסור (כפר נין, 12:30), מכבי נצרת עילית-בני חג'אג'רה (נצרת עילית, 13:00), בני שבלי-יפיע (כפר נין, 14:30).

ליגה ג' שומרון:

מחוז שומרון ממשיך להיות צפוף והמשחק המרכזי של המחזור יפגיש ביום שישי בבקה אל גרבייה (14:00) את הפועל המקומית, הרביעית בטבלה עם 18 נקודות, עם הראשונה מכבי ברקאי, עם 22 נקודות.
משחק צמרת נוסף ייערך בשבת במגרש אבי רן בחיפה (14:30) שם תארח מ.ס. כבביר את מ.ס. קרית ים למפגש בין שתי קבוצות עם 18 נקודות ערב המחזור.
יתר המשחקים:
שישי:
בני מוסמוס-בית"ר פרדס חנה (אום אל פאחם, 11:30), מכבי נוה שאנן-הפועל יקנעם (אבי רן, 12:00), מ.ס. פרדס חנה כרכור-בני זמר (פרדס חנה, 12:30).
שבת:
הפועל בני פרדיס-ספרטק חיפה (אור עקיבא (10:00), ג'סר אזרקה-מכבי פרדיס (טירה, 11:00), בית"ר חדרה-הפועל מועאויה (גבעת אולגה, 14:15).

ליגה ג' שרון:
המוליכה, הוד השרון, תהיה חופשית בסופ"ש הזה ומי שתנסה לנצל זאת ולצמצם מעט את הפער תהיה מ.ס. בני טירה, שתתארח ביום שישי אצל השלישית, עירוני מודיעין (מודיעין, 12:15).
יתר המשחקים:
שישי:
שמשון כפר קאסם-מ.כ. כפר קאסם (כפר קאסם עליון, 12:30), ג'לג'וליה-בני רעננה (ג'לג'וליה, 13:45), עלייה כפ"ס-צעירי טייבה (עלייה כפ"ס, 14:00), הפועל כפר קאסם שועאע-כפר ברא (כפר קאסם עליון, 14:30).
שבת:
נס טוברוק-בני קלנסוואה (טוברוק, 17:00).

ליגה ג' מרכז:

במשחק שהוקדם להיום ניצחה מכבי שגב שלום 1:3 בחוץ את מכבי רחובות. לשגב שלום: עיטאר אבו בילאל (45), ג'מאל אבו בילאל (67) ועזיז אלעתמין (88). לרחובות: אודי מגול (15).
מספר משחקים יתקיימו ביום שישי.
המוליכה, מכבי באר יעקב, תארח (13:30) את עוצמה חולון למשחק צמרת.
השנייה, עירוני בית שמש, תארח (אחיסמך, 13:00) את בני יהודה.
יתר המשחקים:
אור יהודה-מ.ס. ראשל"צ (אור יהודה, 13:00), הפועל מצליח-בית"ר יפו (מצליח, 13:30), אליצור יהוד-הפועל רמלה (יהוד, 13:30), בית דגן-טירת שלום (בית דגן, 13:30).
ביום שלישי:
חבל מודיעין-ירוחם (אחיסמך, 14:30).

ליגה ג' ת"א:

המוליכה, קרית שלום, תנסה להמשיך את המומנטום, כאשר תארח ביום שישי (13:30) את נווה גולן.
יתר המשחקים:
שישי: אליצור יפו ת"א-בית"ר אורנית (גבעת שמואל, 11:30), רמת ישראל-א.ס. חולון (קרית שלום, 11:30), בינלאומי ת"א-רו"ח ת"א (קרית שלום סינטטי, 12:00), גבעת שמואל-בית"ר אריאל (גבעת שמואל, 13:15), גדנ"ע ת"א-צעירי אלהושלה (גדנ"ע, 13:15).
שבת:
מחניים ר"ג-תל שבע (מודיעין, 21:00).
שלישי:
בית"ר עזרא-ספורט מעוף (עדיין לא נקבע מקום ושעה).
 



תגובות

+ הוסף תגובה
1
לשרוף ת'דשא בדלייה
(אדיגה ק'ואש: 08:10 17-12-2010)
יאללה מ.ס כפר כמא להביא ניצחון חוץ ולהראות לכוווווולם מי הכי טובה.....
2
גורדה בלי ניצחון אתה הולך הביתה
(אוהד חולון: 10:31 17-12-2010)
3
כפר כמא קבוצת תחתית
(דאליה : 10:38 17-12-2010)
לא להיות מופתע מתוצאת המשחק אפילו אם יסתיים ב 10 אפס
4
לאדיגה קואש
(קוקו: 11:01 17-12-2010)
תגיד לא הספיק לך מה שנשרף בדליה ?!! אתה רוצה לשרוף את הדשא ?!! אין כבאיות בדליה .
5
איך אתה קורה לכפר כמא קבוצת תחתית כאשר היא במקום הראשון ? גילית לנו שאין שכל בקופסא הא ...לא נורא
6
תחזית-להיום
(חדרתי בדם: 11:06 17-12-2010)
חדרה מנצחת את דליה אולגה מפסידה או גג תיקו!!!
7
טיבה ?????????
(בני אילת בדם: 15:16 17-12-2010)
מה קרה לא החזקתם את הבונקר .. הפסד מבורך קבוצה בלי שיטה
8
טליאס איפה הכבוד לך כבר נימאסתא
(אוהד נחלת: 15:24 17-12-2010)
9
11
אדם וועקנין
(זוגיים אס: 16:48 17-12-2010)
12
רק שנה הבאה תדעו להעריך אותו בקבוצה החדשה מכבי עין אל אסד
13
א ס חולון
(t: 17:30 19-12-2010)
אן לכם כבוד שחקני אס חולון תתבישו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?