הפועל אום אל פאחם תארח את משחקיה באצטדיון בעפולה

ראשי העיר של עפולה ואום אל פאחם עם ראשי המנהלת (צילום: מנהלת הליגות) ראשי העיר של עפולה ואום אל פאחם עם ראשי המנהלת (צילום: מנהלת הליגות)
מפגן של דו-קיום בכדורגל בישראלי, בתיווך ראשי המנהלת ראשי הפועל אום אל פאחם סיכמו על אירוח של משחקי הקבוצה באצטדיון בעפולה

הכדורגל הישראלי מוכיח פעם נוספת כי הוא מצליח לחבר בין המגזרים השונים בחברה הישראלית ומהווה דוגמא לדו-קיום ושותפות בין שכנים. ראש עיריית עפולה, אבי אלקבץ, אירח בלשכתו את ד"ר סמיר סובחי מוחמד ראש עיריית אום אל פאחם, יו"ר הפועל אום אל פאחם מוחמד ג'אברין, גזבר הפועל עפולה שגב סיטי ומנהל האצטדיון עמית אשכנזי לטקס החתימה על השימוש באצטדיון העירוני בעפולה במעמד יו"ר המנהלת, ארז כלפון, ומנכ"ל המנהלת, ניקולס לב.

לאחר התערבות יו"ר ומנכ"ל המנהלת שסייעו לצדדים לגשר על הפערים, נחתם היום הסכם במסגרתו תארח הפועל אום אל פאחם את משחקי הבית שלה באצטדיון העירוני שבעפולה. ההסכם יאפשר לקהל הביתי של הפועל אום אל פאחם להתארח באצטדיון החדיש עד לסיום השיפוצים באצטדיונם הביתי.

ארז כלפון, יו"ר המנהלת, אמר לאחר המפגש: "כפי שציינתי עם כניסתי לתפקיד יו"ר המנהלת, הכדורגל בישראל הוא גשר שמחבר בין העולמות, כלי שמחבר בין פריפריה למרכז ובין יהודים לערבים. בדיוק כפי שפעלנו לתווך בין נצרת שתארח באצטדיונה את הפעול נוף הגליל כך עשינו גם במקרה הזה. אני רוצה להודות לראש עיריית עפולה, מר אבי אלקבץ על ההענות לפנייתי לארח את הפעול אום אל פאחם בעפולה ובכך להעביר מסר לכולם. בנוסף אני מודה לראש עיריית אום אל פאחם ד"ר סמיר סובחי מוחמד על המסרים של אחווה ושל גישור ופיוס בישיבה שהתקיים היום ואני בטוח שהאוהדים יתנהגו בהתאם לכללים".

ד"ר סמיר סובחי מוחמד, ראש עיריית אום אל פאחם, התייחס לחתימה: "אני רוצה להודות ליו"ר המנהלת ארז כלפון ומנכ"ל המנהלת ניקולס לב, על הסיוע שהביא לכך שקבוצתנו תשחק במתקן בעפולה. אני מבקש להודות לראש עיר=D7יAA עפולה מר אבי אלקבץ ומנהל החברה העירונית על העמדת האצטדיון לשרות הקבוצה שלנו. אני מבקש להודות לעו"ד אמל חינאווי שטרח מול כלל הגורמים והביא לחתימת הסכם זה. אין ספק שהיכולת להשיג את הסיכומים לאירוח קבוצתנו הפועל אום אל פחם באצטדיון העירוני בעפולה, יחזק את הדו קיום השורר בעמק ובוואדי, ונקווה שמכאן תצא הבשורה לכלל האוכלוסייה במדינה ותביא לקירוב הלבבות והכלת האחר בלי הבדל גזע, דת ומין".

אבי אלקבץ, ראש עיריית עפולה, סיכם: "צר לי שנושא השכרת המגרש נלקח לכיוונים לא נכונים, ביקשנו שהאחראים לכך יתנצלו בפניי תושבי עפולה ואני שמח שכך קרה. בעפולה יש דו קיום במגוון תחומים כגון תעסוקה, מסחר, תרבות וגם בספורט וכך זה ימשיך".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אצטדיון עפולה
(אזרח: 08:40 21-07-2019)
האצטדיון בעפולה מכונה "הסוכריה " בגלל שהוא סוכריה אמתית ...יפה ..מתוחזק היטב נקי ..מסודר. בגלל שאפשרו לאום אל פחם לשחק בו יוחלף לו השם והוא יקרא "החורבה" כי ככה הוא יראה בסוף העונה
2
בתשלום
(פחמאוי: 14:19 22-07-2019)
עלות כל משחק כפי שנחתם ולא הזכרתם 30000 שח . ולא בחינם . בסוף השנה יבנו עוד איצטדיון בעפולה
3
נו בטח
(עפולה: 23:46 22-07-2019)
ראש עיר שדוגל בגזענות וגם רוב מועצת העיר. עיריית עפולה חבורה של שוטי הכפר,לכו ללמוד על דו קיום אמיתי.
4
סוכריה אלק
(מחטבי חרסינה בסלון: 20:58 10-11-2019)
אל תלכו שולל אחרי ערוץ הספורט שממציא כינויים למגרשי כדורגל. "הקופסה" " האורווה" "סוכריה". סתם משועממים

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?