גמרו להם את החלום

במשחק שהוקדם מהמחזור ה-11 אירחה מכבי רחובות את אחותה המכבית משגב שלום בתקווה לחזור לצמרת הגבוהה. האורחים משגב שלום שהגיעו עם המון מוטיבציה חשבו אחרת ומחקו יתרון מוקדם בדרך לניצחון 1:3 ולהרחקת הרחובותים מחלום העלייה

המחצית הראשונה הייתה פושרת למדי אך זה לא הפריע לאריק חנגלי להעלות את המקומיים ליתרון בדקה ה-15 בבעיטה מתוך הרחבה.
רחובות חיפשה להכריע את המשחק מהר ולשבור את יריבתה אולם שגב שלום הידועה כקבוצה עקשנית לא הרימה ידיים, נכנסה אט אט למשחק וממש על סף ההפסקה הצליחה להשוות משער של עינאד אבו בילאל.
את המחצית השנייה פתחה רחובות בסערה. חמש דקות מפתיחתv הצליח איתי צנעני במבצע אישי להתל בהגנת שגב שלום אך שיגר בעיטה שחלפה בסמוך לקורת השער.

הזדמנות גדולה בתחילת המחצית. אירק חנגלי (בכחול) ובאקר אבו עג'ינה (צילום: שמעון לוי)

שש דקות חלפו ורחובות המשיכה לחפש את השער כשאשר טקלה בעט ממרחק גבוה מעל שערו של נדאל אבו גאמע. ההזדמנות הטובה ביותר של הקבוצה הביתית לכבוש הגיעה בדקה ה- 60 כאשר אריק חנגלי הגביה כדור נהדר לעבר איתי צנעני שהיה עמוק בתוך הרחבה, אך במקום לסיים את המהלך בנגיעה אחת התמהמה החלוץ ברחבת האורחים. הכדור איכשהו הגיע אל נדב בדוסה שבעט לשער והכדור ספק פגע בידו של אסמעיל גרגאוי ללא התייחסות מצד השופט וההזדמנות חלפה לה. בדקה ה-63 חילופי מסירות בין חוסם אבו בלאל ועזיז אלעתמאן הסתיימו בבעיטה של האחרון לעבר השער שלא סיכנה יתר על המידה את שערו של קובי חזן, שוער רחובות.

רחובות שלטה - שגב כבשה. ג'מיל אבו בילאל (בירוק) ויאיר אבוחסרה (צילום: שמעון לוי)

בדקה ה-67 למרות השליטה של רחובות במגרש, הצליחה שגב שלום להפוך את הקערה על פיה כאשר עלתה ליתרון מרגלי ג'אמל אבו בלאל. רחובות לא ויתרה ובדקה ה- 80 קיבלה הזדמנות להשוות את התוצאה כאשר שוער שגב שלום קלט את הכדור בידיו 10 מ' מקו השער במקום להרחיקו ברגל. את הבעיטה החופשית ביצע אריק חנגלי היישר לתוך החומה. סמוך לסיום קבע עזיז אלעתמאן את התוצאה בדיוק כפי שעשה בדקות הסיום מול בניצחון מול בני יהוד במחזור הקודם ורשם את שערו הרביעי העונה. ניצחון 1:3 בסיום לקבוצה האורחת שמעלה אותה זמנית למקום השביעי בטבלה.

הרחיקו את רחובות מהצמרת. שחקני שגב שלום חוגגים את השלישי (צילום: שמעון לוי)סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?