המגדל חוזר לאיתנו

לא נלחץ מפתיחת עונה רעה. רפי בוסקילה (אורי דוד) לא נלחץ מפתיחת עונה רעה. רפי בוסקילה (אורי דוד)
גם פתיחת עונה רעה לא הלחיצה את מאמן מגדל העמק רפי בוסקילה שהמשיך להאמין בשיטה ובדרך שלו. בששת המחזורים האחרונים השיגה הקבוצה 16 נקודות ומתחילה להריח את הצמרת מתקרבת.

לאחר פתיחת עונה גרועה, הפועל מגדל העמק נכנסת לעניינים ומוכיחה כי מי שהספיד אותה בשלב מוקדם של העונה, טעה ובגדול. קבוצתו של רפי בוסקילה לא הפסידה כבר שישה מחזורים, בהם השיגה 16 נקודות וניצבת כעת במקום החמישי בטבלה. במחזור האחרון גברה הקבוצה 0-2 על עירוני ברטעה משערים של צמד שחקני הבית פיליפ ווליקובסקי ואסף מלול. בתחילת העונה היו כאלו שהספידו את החבורה של בוסקילה. ארבעה משחקים ללא ניצחון בתחילת העונה לא היו אפילו בחלומות הכי שחורים של הנהלת המועדון. אך היא בחרה לתת שקט תעשייתי, לא עשתה מהפכים גדולים מדי ונתנה לבוסקילה להמשיך לעבוד כרגיל. וזה השתלם לה ובגדול. הקבוצה התחברה, מציגה יכולת טובה, השחקנים מספקים את הסחורה והאווירה באימונים מצוינת. "גם כשהפסדנו בתחילת השנה לא יצאנו מגדרנו וגם אחרי הנצחונות אנחנו לא מתלהבים" אומר בוסקילה שלא מתרגש יותר מדי מההצלחות האחרונות, "אנחנו ממשיכים באותה הדרך והשיטה מתחילת העונה. האמנתי בשחקנים מתחילת הדרך, אלו השחקנים שבחרתי בהם ואיתם אסיים. יכול להיות שבהתחלה היה מעט לחץ וכנראה שגם אני הפנמתי שזו ליגה ב' ולא ליגת העל. השחקנים יותר משוחררים וחזרה להם חדוות המשחק, יש להם מחויבות לקבוצה, המרקם החברתי מצוין ויש אווירה טובה".

גם בתחילת השנה כשלא הלך לא נלחצת ואמרת שיהיה בסדר. מסתבר שצדקת.

 "יש לי דרך שאני מאמין בה ולא סוטה ממנה. ההנהלה, ראש העיר וכל האנשים שמעורבים בקבוצה הנחילו שקט והמשיכו להאמין וברגע שיש שקט תעשייתי מכל הסובבים אותך אז יותר נוח לעבוד ובסופו של דבר זה משתלם".
יחד עם הנצחונות וההתקרבות לצמרת, מגיעות גם הציפיות והמטרות. בוסקילה יודע זאת היטב:

"זה לא סוד שאנחנו רוצים להידבק לצמרת כמו כל קבוצה ומהתחלה המטרה הייתה מקומות 2-5. אבל אנחנו לא מסתכלים רחוק מדי ונצטרך לעשות את זה שלב אחרי שלב ומשחק אחרי משחק ואני מאמין שנעמוד במטרה".תגובות

+ הוסף תגובה
1
כול הכבוד זה השיג אדיר להיות במקום החמישי .
3
איזה פנים
(אחד שמכיר אותך היטב: 15:40 17-12-2010)
אוהבים אותך בוסקילה תמשיך להצליח אבל מה יהיה עם הפנים האלה....
4
לתגובה 3
(אורדון: 18:22 17-12-2010)
האם זה תמיר בן עמי מדבר? מתאים לך, קפטן של עץ או פלי....
5
כל הכבוד רפי ...
(מגדל העמק: 03:14 18-12-2010)
סוף סוף יש הגנה כמו שצריך למגדל העמק ....תמשיכו להצליח ...
6
מגדל העמק
(יגאל כהן: 19:53 19-03-2011)
אני

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?