פרסום ראשון: איחוד היסטורי ומפתיע בא.א. פאחם

"הסנונית הראשונה בקבוצה המאוחדת" פריד טאהר
היסטוריה באום אל פאחם –נחתם הסכם איחוד בין אלהלי מהלאומית למ.ס. אום אל פאחם מליגה א'. הקבוצה החדשה שתשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית במידה וג'ת אלאהלי תשאר בליגה תקרא איחוד בני אום אל פאחם. מסמכי האיחוד יוגשו להתאחדות תוך חודשיים ו מ.ס. אום אל פאחם מליגה א תתבסס מהשבוע הבא על שחקני נוער מתוך מגמה לחסוך בהוצאות

בשעות הצהריים של יום שישי נחתם איחוד היסטורי באום אל פאחם בין קבוצת מכבי ג'ת אלהלי/אום אל פאחם מהליגה הלאומית למ.ס. אום אל פאחם מליגה א'. נסיונות קודמים לאיחוד שנעשו לאורך השנים האחרונות כשלו והפיצול בין הקבוצות השונות יצר מתיחות רבה ויריבות ברחוב הספורטיבי באום אל פאחם. שיאה של המתיחות בעונה שעברה בשעה שמ.ס א.א.פאחם סיימה במקום הראשון בליגה א' צפון,אולם זמן קצר לאחר סיום העונה הורשעו מאמנה סמיר עיסא והשחקן וואהב בראכת בנסיון לשחד שחקנים מאלאהלי. השניים הורחקו לשנתיים מהמגרשים,למ.ס אום אל פאחם הורדו 15 נקודות ואלאהלי מצאה את עצמה בליגה הלאומית.
הרוחות באום אל פאחם סערו ובקרב שוחרי הספורט בעיר הוכרז חרם כנגד קבוצת אלאהלי שנאלצה העונה לנדוד למגרש בעילוט וקהל מועט מגיע למשחקיה.

 ככל הנראה השבוע האחרון שלו במועדון. המאמן ויקטור גניש

על פי המסמכים שנחתמו היום(יום שישי) הקבוצה החדשה שתשחק בליגה הלאומית תקרא:"איחוד בני אום אל פאחם". מסמכי האיחוד יוגשו להתאחדות תוך חודשיים והקבוצה המאוחדת תחזור לשחק באום אל פאחם. כמחווה של רצון טוב תעביר מ.ס אום אל פאחם לאלאהלי כבר בתחילת השבוע את השחקנים:פריד טאהר,וואליד עבאס,דניאל ברק,דאוד עליסאת כלאני ,וראיד ג'בארין. לשחקני מ.ס אום אל פאחם מליגה א כבר נמסר כי הקבוצה תתבסס עד סוף העונה על שחקני נוער ופליטים מהסגל של אלאהלי בלבד וזאת בכדי לחסוך בהוצאות.
נביל חלוק יו"ר אלאהלי:"מדובר ברגע היסטורי. תהיה לנו קבוצה חזקה בליגה הלאומית עם אלפי אוהדים מאום אל פאחם. כבר בתחילת השבוע יצטרפו להנהלה שלנו 5 חברי הנהלה ממ.ס. אום אל פאחם.אני מברך על האיחוד.
מוחמד סולימן ג'ברין מנהל קבוצת מ.ס אום אל פאחם: "כולם רצו איחוד באום אל פאחם ואני שמח שהגענו להבנות ולהסכמות עם הנהלת אלאהלי.לנוכח חובות העבר שיצרו הנהלות קודמות אצלנו והקהל שצמא לכדורגל איכותי באום אל פאחם האיחוד הזה הוא הדבר הטוב ביותר".
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה
2
מכבי ממשיכה להתנהל עצמאית וזה יהיה דרבי חזק
3
משחק הגביע הוא לא בין שתי הקבוצות שיתאחדו
4
אדיוט אחד
(עומרי: 17:28 17-12-2010)
מה זה קשור לגביע אדיוט בגביע הם קיבלו את מכבי פאחם מפגר
5
ועוד עולה ליגה. בושה בושה בושה
6
בהצלחה
(..: 17:40 17-12-2010)
7
איחולי הצלחה
(חיים ברעם: 17:48 17-12-2010)
אום אל פאחם היא עיר של אוהבי כדורגל, ואיחוד הכוחות חשוב להמשך. אני מאחל לקבוצה המאוחדת הצלחה רבה בעתיד. חיים ברעם, קטמון, ירושלים
8
9
תודה חיים ברעם :)
(אראם, ת"א-א.א.פחם: 18:46 17-12-2010)
בהצלחה גם לקטמון בליגה ! בקשר לאיחוד, הוא לא רק טוב לאום אלפחם אלא לכדורגל הישראלי, זה יכפיל את כמות האוהדים בליגה הלאומית, יוסיף המון צבע ועניין בליגה האפרורית של היום
11
כנסו ...!!!
(מחאמיד : 20:12 17-12-2010)
אין קבוצה בשם מכבי א.א.פחם יש מכבי מחאמיד א.א.פחם לא ילאאאאא מחאמיייייייד
12
למספר 4 שאני לא יתפור אותך
(זה מספר 1: 20:41 17-12-2010)
דבר יפה קורא שטועים אל תיהיה גבר אחרי מסך ותקלל
13
תודה לך חיים ברעם
(מוחמד: 22:50 17-12-2010)
אתה מוזמן להיות אוהד של הקבוצה.. ומחכים לראות אותך ביציע.. ברוך הבא..
14
מכבי אום אל פאחם תנצח
15
הפועל בוגידים הם הם עושים איחוד עים מכבי
(חמודי מכבי אום אל פאחם: 11:25 19-12-2010)
הנחנו בטוח עולים ליגה לאומית הפועל בוגידום בנו בוגידים בוגידים

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?