יניב לוזון מונה למאמן הפועל הוד"ש

כפי שפורסם לראשונה באתר, מאמן קבוצת הנוער מונה למאמן הבוגרים. ביום א' תפתח הקבוצה את אימוניה

הפועל הוד השרון החלה בהכנותיה לקראת עונת המשחקים 2019/20. הקבוצה סיימה במקום התשיעי בעונה שעברה, לאחר שהיה נראה שתאבק על מקום בפלייאוף, אך נקלעה לבעיות כלכליות ואיבדה את מקומה בחלק העליון.

יניב לוזון, מאמן קבוצת הנוער בשנים האחרונות, חתם בקבוצה ויאמן את קבוצת הבוגרים. לוזון זוכה להערכה רבה בקרב חברי ההנהלה וזאת לאחר ההצלחה באימון קבוצת הנוער וכמי שמכיר את בוגרי מחלקת הנוער העשויים להשתלב העונה בסגל שחקני הקבוצה הבוגרת.

הקבוצה תפתח את אימוניה ביום ראשון בו צפויים להיבחן שחקנים מהליגות הנמוכות ובוגרי מחלקות הנוער באיזור השרון. בקבוצה ממתינים לגובה התקציב מעיריית הוד השרון לקראת עונת המשחקים ולאחר כן הקבוצה צפויה להתחזק בשחקני רכש.

מאמן הקבוצה, יניב לוזון, אמר ל"דאבל פס": "שמח על המינוי, מצפה לנו עונה לא פשוטה ואנחנו מתחילים את האימונים ביום ראשון. נבנה קבוצה רעבה וטובה לאחר קיץ לא פשוט למועדון. חברי הנהלת הקבוצה עושים את כל המאמצים וכל מה שניתן כדי להעמיד קבוצה טובה. יהיה תקציב שפוי בו נתבסס על שחקנים צעירים ורעבים שרוצים להצליח בצירוף מספר שחקני רכש".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יופי של הנהלה
(מקומי: 09:42 24-07-2019)
גם חייבים קרוב למיליון ₪ חובות ועוד חושבים לפתוח את העונה ככה חלק ולהתחמק מתשלום חובות וגם ממנים מאמן שירד ליגה עם הנוער בצורה מבזה. ליצנים כבר אמרנו? איפה כל הכסף נעלם?
2
יניב בחור מקסים
(אחד שיודע: 12:48 26-07-2019)
נותנים לליצנים לנהל קבוצה הם לא עשו כלום ולא יעשו כלום מסכנים השחקנים שחייבים להם כסף ומסכנים השחקנים שישחקו השנה בשביל פרוטות שבספק יקבלו.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?