הפועל בני טייבה פתחה את העונה

הקבוצה מליגה ב' דרום א' פתחה אמש (חמישי) את אימוניה לקראת עונת המשחקים יחד עם דודו חלף מאמן הקבוצה ושחקני הרכש

הפועל בני טייבה פתחה אמש (חמישי) את אימוניה לקראת עונת המשחקים 2019/20. הקבוצה שינתה את פניה הקיץ הן בצוות המקצועי ובסגל השחקנים. דודו חלף מונה למאמן הקבוצה, לסגל הקבוצה הצטרפו שחקני הרכש שי דוד, סולי צמח,רפי עמרן, יוני שגיב ,עידן סרור ויוסי פליקר.

השישה הצטרפו לסגל שחקני הבית ובוגרי מחלקת הנוער שעלו העונה לקבוצה הבוגרת. קהל אוהדי בני טייבה קיבל את שחקני הקבוצה בשירי עידוד ואף העניק פרחים למאמן הקבוצה ושחקני הרכש.

מאמן הקבוצה, דודו חלף, אמר בפתיחת האימון: "המטרה שלנו היא לעשות קבוצה אטרקטיבית ולוחמנית שתשמח את הקהל הגדול, ותהיה גורם בצמרת של ליגה ב דרום א'".

יו"ר המועדון, יוסף סבית, אמר: "שתהיה לנו שנה מוצלחת. אני מברך את השחקנים החדשים שהצטרפו, גם המקומיים. וברצוני להדות לקהל שעשה קבלת פנים חמה לשחקנים ועודד אותם בצורה מהממת, מקווה שנהנה יחד כל העונה".

שחקן הקבוצה ויסאם סינדיאני: "אימון פתיחה יוצא מהכלל, אוירה נהדרת, אנחנו נעשה הכל על מנת לשמח אות האוהדים ולהגשים להם את המטרה".

קפטן וסמל הקבוצה, מוחמד טלאל: "מרגש תמיד לפתוח עונה. שתהיה לנו עונה מאתגרת ובריאה. אמן".

שי דוד התייחס לפתיחת העונה: "מרגש להתחיל עונה חדשה. רואים שנבנה פה משהו מיוחד. שיהיה לנו בהצלחה, מצפה לעונה מאתגרת ושבסוף העונה נשמח בעזרת השם".

יוסי פילקר הגיב: "תחושה נהדרת לפתוח את ההכנות לקראת העונה ,אני מרגיש שהגעתי למקום נהדר. באתי במטרה לעזור לקבוצה לעשות עונה טובה ומאמין שתהיה קבוצה חזקה והתקפית שתלהיב את הקהל".

ביום ראשון תערוך הקבוצה ניסוי כלים ראשון שתקיים משחק אימון מול מ.ס טירה מליגה א' צפון.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בני טייבה
(חג' יחיא נידאל: 18:12 26-07-2019)
סגל מצוין מאמן ענק אוהדים מחכים לשריקת הפתיחה ..בהצלחה לבני טייבה .

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?