מ.ס רמלה פותחת עונה

הקבוצה מליגה ג' מחוז מרכז, ערכה אסיפה פתיחה לקראת עונת המשחקים במעמד ראשי העיר מיכאל וידל, חברי הנהלה וסגל השחקנים

עונת המשחקים בליגה ג' מחוז מרכז תחל בסוף חודש ספטמבר עם משחקי גביע המדינה. אחת הקבוצות המרעננות הקיץ היא מ.ס רמלה, הקבוצה סיימה בעונה שעברה במקום ה-7 בליגה, מצהירה כוונות לקראת עונת המשחקים במטרה להעפיל בסיום העונה לליגה ב'.

ביום רביעי ערכה הקבוצה אסיפה במועדון הקבוצה בהשתתפות ראש העיר מיכאל וידל, חברי ההנהלה והצוות המקצועי יחד עם שחקני הקבוצה ושחקני הרכש איציק אבושדיד, דור אבינו, מייק חכים, ניר אבו, נדב סמואל, עדן קאו, איליי ברבי ושלו וודהווקר.

מאמן הקבוצה, איציק שלום, נשא דברים בפתיחת האסיפה ואמר: "שמח להגיע למקום נהדר כמו רמלה. יש כאן קבוצה מסודרת ואנשים טובים שנותנים לעבוד. אעשה הכל על מנת שהקבוצה תעמוד במטרות, מודה על האמון. יש כאן שחקנים טובים שאני רואה, לפני כמה שנים היו בליגות גבוהות. אנחנו צריכים להפוך להיות מאוסף שחקנים טוב לקבוצה טובה. רק כקבוצה נצליח להתקדם ולהצליח".

יו"ר הקבוצה, יוסי דהן, נשא דברים באסיפה: "שמחים לפתוח עונה חדשה, השנה הבאנו מאמן מנוסה ורעב להצלחה שמכיר את הליגה טוב ואת רוב השחקנים של הקבוצה. המטרה שלנו ברורה עלייה לליגה ב' ולשחק כדורגל איכותי ושנהנה מהמשחקים ושהקהל יהנה מהקבוצה. עושים מאמצים אדירים על מנת להכין ולהעמיד את הסגל הרשמי לפני פתיחת האימונים. שיהיה בהצלחה לקבוצה".

הקבוצה תפתח את אימוניה ב-4.8 וצפויה לאחריו לקיים מספר משחקי אימון כחלק מהכנה לקראת עונת המשחקים ומשחקי גביע המדינה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רמלה
(מיכאל וידל: 17:32 26-07-2019)
בהצלחה. מאמינים בקבוצה. תוך שנה ליגה ב.
2
ביתרי בנשמה
(רפי סרוסי: 08:21 27-07-2019)
צוות מקצועי בלוףףףףףףףףףףף לוזרים
3
חילוף דחוף!!!
(שירן: 13:13 27-07-2019)
לקחתם מאמן לוזר !!! מה לא ברור פה . מאמן שמוביל 2:0 עד דקה 75 ומקבל ארבע ומפסיד 4:2 ואת העלייה לליגה ב אין לו מה למכור !!! חבל על ההשקעה אין לו מושג בניהול משחק .
4
עונה חדשה.
(רפי זרח: 20:31 27-07-2019)
כול הכבוד לכול מי שעושה ומשקיע בקבוצה שלנו , של העיר רמלה , עדיין קשה לי שהשם של בית"ר רמלה לא קשור לקבוצה זו כפי שדובר בעונה הקודמת , השם של בית"ר זה שם חזק והרבה אנשים אוהבים את הקבוצה הזו , ישנם עוד הרבה אוהדים שלה. עדיין לא מאוחר . תודה.
5
ביתרי
(רמלאי: 09:28 30-07-2019)
רפי היקר סבלנות זה יקרה נחזיר את הרוח הבתרית לימים היפים זה תהליך שנבנה יהיה בסדר אנחנו צריכים לבוא ולחזק אותם כדי שנוכל לעלות ליגה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?