סכנין - מעלות: סטטוס קוו

בתקווה להחזיר את עצמה לתמונת המקום הראשון ולצמצם את הפער מהפסגה, אירחה הפועל סכנין את ס.כ. מעלות. המעלותים מבחינתם רצו קודם לא להפסיד אך בסופו של דבר יצאו מאוכזבים על זה שלא ניצחו והגדילו את הפער ל-9 נקודות. "תחושה של החמצה,שיחקנו מצויין והגענו למצבי הבקעה שלא ניצלנו", אמר המאמן, יוסי בן חמו.

הרצון להמשיך ולברוח לליגה גרם לרגשות מעורבים במעלות לאחר התיקו המאופס בסכנין מול הפועל המקומית. 6 נקודות הפרש מהיריבה לאחר 11 מחזורים הוא אמנם פער מבטיח אבל במעלות ציפו לחזור עם 3 נקודות מסכנין ולהגדיל את הפער ל-9. לפיכך, כלל המערך של מעלות למשחק שלושה חלוצים. כדור אדיר של הבלם, רמי עזיז למשקוף שערה של סכנין כבר בדקה ה3 הפיחו באנשי מעלות תקווה שהנצחון הוא עניין של זמן בלבד. בכל זאת הגנת סכנין הצטיינה וחלוציה לא היו רחוקים מלעקוץ במתפרצות.

 סמי עייאש (במרכז ) "מעלות שלטו במשחק"

בסופו של דבר חזרה מעלות הביתה עם נקודה בלבד. מאמן הקבוצה יוסי בן חמו חזר שבע רצון מהיכולת אבל לא מהתוצאה:"הגענו מוכנים למשחק ושלטנו ב 70% מהזמן,השחקנים נתנו את הנשמה וגם אם סכנין היתה גונבת גול עדיין הייתי שבע רצון מהיכולת של השחקנים שלי. אני בעד שחלוץ יחפש אך ורק את השער ברחבה ולכן עם קצת פירגון במסירה האחרונה היינו כובשים. אני מרוצה מאוד מההשתלבות של רמי עזיז ורואים את השקט במשחק ההגנה שלנו. סכנין קבוצה נחמדה אבל אגרסיבית מידי לטעמי ולאורך הזמן יהיו להם מורחקים. אני לא רואה אותם שורדים בצמרת הגבוהה. הקבוצות היחידות שיכולות לסכן אותנו הן אחווה חיפה ובית"ר חיפה שלשמחתי מפסידות נקודות בסיטונות. מקווה שכך גם נגדיל את הפער בצמרת. הראש כבר במשחק הבא מול כפר סמיע שתגיע אלינו מעודדת מהנצחון המרשים שלהם על אחווה חיפה. אני משוכנע שעם עבודה טובה השבוע והכנה נכונה נחזור למסלול הנצחונות. לא יהיו שינויים בסגל ויש תחרות בריאה ואיכותית על ההרכב".

  רמי עזיז (משמאל) "נתן שקט בחלק האחורי"תגובות

+ הוסף תגובה
2
איזה שחקן בוזורגי
(מעלות: 15:09 18-12-2010)
הוא פשוט עושה מה שהוא רוצה במגרש.כמה רמות מעל הליגה.
3
סוף סוף אפשר להיות גאים בקבוצה שלנו
(יאללה סקציה: 17:52 18-12-2010)
עם שחקנים כמו אריאל בוזורגי וליאור דהכלבו העלייה קרובה מתמיד
4
מעלות ברשות הכובש המיצטיין אריאל בוזורגי
(סרג׳ן צ׳ולקוביץ : 23:35 18-12-2010)
בראבו יופי של כדורגלן מהיר חד יופי של רכישה של מעלות
5
אוהד אלמוני
(המלאך גבריאל: 00:00 19-12-2010)
מאמן שחצן ומתנשא.קדימה ביתר נהריה תראו למעלות מי הקבוצה הטובה בליגה.אפשר לעשות את זה השנה...
6
עוד שבועיים..
(עידן : 00:39 19-12-2010)
אם ביתר נהריה מנצחת השבת ועוד שבועיים מנצחת בסכנין אני מהמר שהיא עולה.יש בנהריה שלד מצויין מעונה שעברה...אחד שעוקב
7
אריאל יכוכב!
( מקריית שמונה: 13:39 19-12-2010)
בוזורגי תמשיך ככה ותגיע רחוק..אוהב אותך אחי
8
ברשישת הכוכב
(מירו: 20:51 19-12-2010)
תמיר המלך של מעלות
9
יש לכם את המאמן הכי חלש בליגה
(אוהד מעלות: 17:36 24-12-2010)
אתם צריכים מאמן אחר בשביל לעלות ליגה במעלות יש חומר שחקנים מצוין שהוא לא משתמש בו נכון תיתן לשחקניי בית לשחק יותר אכפת להם סמיע אחת הקבוצות החלשות שבאו למעלות חבל זאת השנה שצריך לנצל את הליגה החלשה הזאת ולפתוח פערים חבל אוהב אותכם

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?