יוסי גורדנה: "לקריית גת חייבת להיות קבוצה ראויה לפחות לליגה א'"

גורדנה. גורדנה.
כוכב הקבוצה בימיה בליגת העל מדבר על המצב הכואב של הקבוצה. אוהדי הקבוצה:"אהבה לא מוכרים תמורת כסף"

היום הוא האחרון לרישום הקבוצות בליגה א' וקריית גת עדיין בסימן שאלה. גורמים שקשורים לקבוצה כמו יוסי גורדנה, שכיכב בקבוצה בעבר והאוהד, יריב ארזואן, פותחים את הלב.

יוסי גורדנה שכיכב בימים שהקבוצה הייתה בליגת העל אמר: "זה לא נעים, חבל שזה קורה קבוצה ששיחקה בליגת העל ונתנה ריגוש לעיר נמצאת במצב כזה כרגע. אין כסף, לא פותחים את העונה וחבל שאנשי הספורט שם וראש העיר לא לוקח את הקבוצה תחת חסותו ובונה קבוצה ראויה לפחות לליגה א'".

כמו כן, נזכר בעברו בקבוצה: "קריית גת זאת קבוצה של אוהדים. בימים הגדולים ליוו אותנו אלפים לכל מגרש בארץ. זה בית חם להרבה שחקנים וזה עוד קבוצה שהייתה בליגת העל מהפריפריה והלכה לאבדון בגלל ניהול כושל וחוסר עניין של העירייה לעזור".

יריב ארזואן, מנהיג ארגון האוהדים של מכבי קריית גת, הלב הצהוב אמר: "יום אחרון לרישום הקבוצה. יום אחרון בשביל כל חבר הנהלה שחקן או אוהד שהקדיש את חייו ואהבתו לאורך השנים למועדון מכבי קרית גת. אהבה לא מוכרים תמורת כסף או מפרקים בגלל אי הסכמים. אז לפחות אם נשאר טיפת כבוד אז לכבד את האנשים שנתנו את חייהם למען המועדון - אהבת חינם. אבל לנצח כולנו נזכור אותם, דודו בן לולו ז"ל לנצח נזכור אותך, מכבי קרית גת מאז ולתמיד"

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גורי הגדול מכולם
(שמעון: 10:24 11-08-2019)
צודק בכל מילה רק אגו בעיר וראש עיר שלא מבין כלום אוהבים אותך גורי הגדול

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?