הבקרה התקציבית הודיעה:"עפולה ירדה לליגה א"

המכתב הרשמי המכתב הרשמי
הקבוצה מבירת העמק לא הצליחה להעביר את התקציב וירדה לליגה השלישית

 סערה גדולה בהפועל עפולה לאחר שהבקרה התקציבית הודיעה הערב על כך שהקבוצה תרד לליגה א׳, וזאת לאחר שלא הצליחה להעביר את תקציב הקבוצה לעונה הקרובה אך בעפולה מקווים לקבל ארכה כפי שקיבלה בני סכנין.

מהפועל עפולה נמסר בתגובה להודעה: ״במהלך משחקה של קבוצת הפועל עפולה היום, קיבלה הנהלת הקבוצה מייל מפתיע לפיו צפויה הקבוצה לרדת לליגה א׳. הודעה זו תמוהה מאוד לאור העובדה שההנהלה נדרשה על ידי הבקרה להגיש מספר מסמכים עד השעה 12:00. המסמכים שנדרשו הוגשו עוד לפני השעה 12:00. מספר שעות לפני המשחק הגיעה דרישה נוספת בהפתעה!!!! בשיחה עם נציגת הבקרה הובטח על ידי הנהלת הקבוצה כי הבקשה תטופל כבר ביום ראשון, אך כאמור, כבר במהלך המשחק שלחה נציגת הבקרה מייל ובו היא מודיעה כי הקבוצה ירדה לליגה א׳.  הנהלת הפועל עפולה התחייבה להתמודד עם הבקשה החדשה שהוצבה בפניה, אך נוצר הרושם כאילו מישהו מנסה להכשיל את מהלך הגשת המסמכים ואת העמידה בתנאים ובדרישות הבקרה!! בהנהלת הפועל עפולה  מביעים תמיהה מדוע כבר התקבלו החלטות כביכול, ללא מתן הזמן הדרוש להגשת המסמכים. קבוצת הפועל עפולה תשחק בעונה הקרובה בליגה הלאומית".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
החלטה נכונה
(אזרח: 22:49 08-08-2019)
קבוצה מקצוענית שנשענת על תקציב עירוני אין לה זכות קיום בליגה מקצוענית . החלטה נכונה של המנהלת..בתקווה שלא תחזור בה בגלל לחצים שונים. בהצלחה להפועל עפולה בליגה א צפון דרבי איזורי מול מגדל העמק
2
הגיע הזמן
(אוהד מגדל: 08:05 09-08-2019)
אין כסף יש חובות תרדו תעשו סדר בבלגן ותחזרו
3
הנהלה של חובבנים
(אחד שמכיר: 11:40 09-08-2019)
זה מה שקורה שבעער נידחת נבחר עריץ חדש...ממנה מקרובים ודואג להם המנכל הוא ליצן ועצלן ולא מביןנכלום בניהול קבוצהה בליגה מקצוענית היור מאנייק לשעבר שמרשים חזותית אבל כל קשר בינולענף הוא מקרי... כולם שם חולי פרסום ומקבלים זיקפה שתמונה שלהם מופיעה במקומו
4
זה ששולח את המכתבים בהתאחדות נראה כנראה יצא מכלל שליטה...תן להם קודם להגיב יא מהבול.
5
בקרה של ליצנים
(עפולה אקספרס: 16:02 11-08-2019)
עפולה תאושר ותהיה בלאומית זמנית עד עליה לליגת העל!!! האם זו לא אותה בקרה שאישרה להפועל תל אביב תקציב ענק על סמך פסלים...?

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?