סירוטקין: "לא קל לשחק מול אותה קבוצה שבועיים ברציפות"

היה מעדיף הגרלה אחרת. סירוטקין היה מעדיף הגרלה אחרת. סירוטקין
מאמני המחוז הצפוני של ליגה א' מגיבים על ההגרלה שנערכה אתמול במשרדי ההתאחדות לכדורגל. סבג: "ליגה א' כבר מזמן לא ליגה קלה"

נציגי ליגה א' צפון הגיעו אתמול למשרדי ההתאחדות לכדורגל להגרלת המשחקים לעונה הקרובה, שכהרגלה הניבה לא מעט משחקים מרתקים. בקרב חלק מהמאמנים ישנה דווקא תחושה של אופטימיות לקראת פתיחת העונה.

מאמן באקה אל גרבייה, אבי סבג, אמר לאחר ההגרלה: "אין הגרלות קלות. ליגה א' מזמן לא ליגה קלה. כל הקבוצות טובות ומחכה לכולם עונה ארוכה. מאמין בקבוצה שלי ובמה שבנינו ביחד עם ההנהלה. הליגה מגיעה בצעדי ענק ובהצלחה לכולם".


סבגמאמן הפועל מגדל העמק, אילן סוויסה, אמר לאחר ההגרלה: "הגרלה לא קלה. נתכונן טוב, נעבוד קשה ונקווה שנבוא מוכנים בחודש ספטמבר".

המנהל המקצועי של זלפה, נביל אמארה, התייחס: "אני חושב שקיבלנו הגרלה טובה. בשלב הזה מוקדם לשפוט את הקבוצות וכל הקבוצות נמצאות בשלבי בניה. לדעתי רק אחרי 5 מחזורים נוכל להסיק מסקנות לגבי האיכויות של הקבוצות".

מאמן טירה, חיים סירוטקין, שמקבל גם בגביע וגם במחזור הראשון את הפועל הרצליה הביע את דעתו ואמר: "הייתי מעדיף הגרלה קשה כי זה לא נעים לשחק מול אותה קבוצה גם בליגה וגם בגביע אבל זאת ההגרלה ונצטרך להתמודד עם זה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מיועד לסבג
(אוהד: 11:33 14-08-2019)
כל ליגה קלה בשבילך יקומבנטור ימערבב מטבוחה אפס אתה המיץ של הזבל שבכדורגל
3
חלשים
(חכים: 15:51 14-08-2019)
שני מאמנים ציון 3 בפועל בתקשורות פוזות ליקוקים ציון ן מאמנים מאד חלשים מי ששיחק תחתם יודע
4
לעשות עליה סיבוב, איך??
5
מאמנים
(אזברגה: 11:50 15-08-2019)
איזה הנהלות טיפשים שני מאמנים גונבי דעת אחד הוריד את כפס לליגה ב נכשל בכל מקום השני חלש מאמן נערים ג לא הצליח להעלות את באקה עם כל הכוכבים חלשים ביותר

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?