מוחמד הנדי הגיש תביעה דחופה: להורות על שחרורו מאיכסאל והחתמתו בכפר-קאסם

ישחק בכפר קאסם? הינדי ישחק בכפר קאסם? הינדי
בלעדי. המגן ששיחק בעונה שעברה באיכסל חתם במועדון ספורט כפר קאסם אבל נתקל בקשיים מול קבוצתו הקודמת ופנה לבוררות. באיכסל טוענים כי מימשו את האופציה

מוחמד הנדי, שחקנה של הפועל איכסאל שירדה מהלאומית לליגה א' בתום העונה שעברה, הגיש תביעת בוררות דחופה נגד הקבוצה, בה הוא דורש את שחרורו מאיכסאל, על מנת שיוכל לשחק בשורות העולה החדשה לליגה הלאומית, מ.ס. כפר קאסם.

לטענת הנדי, ההסכם שלו עם איכסאל נגמר ביום 31.5.2019, הואיל והקבוצה לא הודיעה על מימוש האופציה עמו עד לאותו מועד. אם לא די בכך, איכסאל אף ערכה להנדי "גמר חשבון" ולמעשה סיימה את ההתקשרות עמו.

הנדי חתם בשורות מ.ס. כפר קאסם באמצעות סוכנו בועז גורן, אלא שאיכסאל מסרבת לשחררו. השחקן קיבל מסרים מאיכסאל כי יהיו מוכנים לשחררו, בתנאי שישיב לקבוצה המחאה דחויה שקיבל מאיכסאל סך 15,000 שקלים. המגן כאמור הגיש תביעת בוררות דחופה ובה הוא דורש לשחררו לאלתר, ואף לאפשר לו ליטול חלק במשחקה של כפר-קאסם, במשחק גביע הטוטו נגד רמה"ש, ביום חמישי.

עורך דינו של הנדי, אמיר קרביץ, התייחס למקרה: "לא יתכן שאיכסאל תחזיק את השחקן כבן ערובה, ותסכים לשחררו רק אם יוותר על שכר שעבד עבורו. ההסכם של הנדי עם איכסאל נגמר ב-31.5.2019 ואין כל סיבה שבעולם שהוא לא ישחק בשורות כפר-קאסם".

יו"ר איכסל, בהא חליל, אמר בתגובה: "הייתה לנו אופציה על הינדי ומימשנו אותו. הודענו לשחקן שאנחנו מעוניינים בו ומצפים לראות אותו אצלנו".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אם עוד"ד קרביץ בתיק יהיה צדק
(איתי ב.: 12:42 16-08-2019)
השחקן יקבל את מה שמגיע לו עם עו"ד קרביץ התותח.

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?