השילוב ניצח

השילוב עדני - טיאר יצא באופן רשמי ביום שישי לדרך ולהפתעת כולם (או לא..) דווקא ברגל ימין. עם שני חיזוקים בינתיים בדמותם של הבלם, רועי סבג והקשר, גיא כהן השיגה הפועל מרמורק ניצחון שני העונה על שכנתה לתחתית, נחלת יהודה ונשמה מעט אוויר. הכיוון הוא לחזק את הקבוצה בעוד חמישה שחקנים לפחות

"משנה מאמן - משנה מזל" זהו פתגם שתופס ברוב המקרים בכדורגל. בגלל זה הימרו מאמנים רבים בטוטו שלנו ביום חמישי על הפועל מרמורק למרות שיריבתה, נחלת יהודה הגיע מעודדת מהניצחון החשוב ביבנה בשבוע שעבר.
בכלים המועטים שעמדו לרשותו הצליח צחי טיאר להוציא מים מן הסלע, לכבוש שער מוקדם ולסגור היטב בהגנה בזכותו של הבלם, רועי סבג וכמעט לעקוץ שוב.
בניגוד למשחקים הקודמים הימר טיאר על יהודה חנדלי ועל מאי גדסי יחד בהרכב הפותח וזה הצליח.
כבר בפתיחת המשחק הגיע חנדלי למצב של אחד על אחד מול צחי שרון אך ידו של השוער הייתה על העליונה. מרמורק הייתה טובה יותר בדקות אלה ובדקה ה-18 הצליחה גם לכבוש. יהודה לנדלי חדר לרחבה, בעט, שרון הדף היישר לעברו של סהר עזרא שמשני מטרים בעט פנימה את הריבאונד, 0:1 לאורחים.

מרמורק פתחה היטב. זהר עזרא כובש (צילום: ניר חורי)

שחקני נחלת טענו לנבדל. סהר עזרא קם (צילום: ניר חורי)

ורץ לחגוג (צילום: ניר חורי)
נחלת ששוב מצאה את עצמה רודפת אחרי היריבה החזיקה אמנם יותר בכדור אך שיחקה על כדורים גבוהים לעברו של אורן דיין שהתקשה עם הצפיפות בהגנת מרמורק.
בדקה ה-37 נאלץ מאמן נחלת, משה טליאס לבצע חילוף מוקדם כשהוציא את ניסים אליהו והכניס במקומו את טל איילה. עד למחצית לא השתנתה המגנמה וגם לא התוצאה.

ייצב את ההגנה. רועי סבג בפריצה (צילום: ניר חורי)
בהפסקה ביצע טליאס חילוף נוסף כשהוציא את אמיר סולרסקי הוותיק והכניס במקומו את איציק בוחבוט לא פוגע מתחילת העונה. טיאר מצידו הגיב בחילוף הגנתי בתחילת המחצית השנייה כשהכניס את אבישי בניטח במקומו של חנדלי.

בהרכב יחד עם חנדלי. מאי גדסי וציון עזרא (צילום: ניר חורי)
נחלת המשיכה לחפש את השוויון בכל מאודה. בדקה ה-73 הגביה ציון עזרא כדור לרחבה אך בוחבוט שניצחב די חופשי לא הצליח להגיע אליו. בדקה ה-80 נרשמה ההזדמנות הכי טובה של נחלת במשחק. עזרא הכניס כדור עומק לבוחבוט שהיה צריך רק לעצור את הכדור, לשאול את תומר שרמן איפה הוא רוצה אותו ולכבוש אולם, הוא התמהמה והכדור חמק מרגליו. מאפיין קטן של מה שעובר על החלוץ המוכשר העונה.

שולב בהרכב הפותח. יהודה חנדלי (משמאל) ונימרוד מחני (צילום: ניר חורי) 
עד לסיום הצליחה מרמורק לשמור על הניצחון היקר והורידה שוב את הנחלתים למקום האחרון בטבלה.
"היינו חלשים מאד", אמר משה טליאס, "נפלנו בפח שטמנה לנו קבוצה ששיחקה עם 9 שחקנים בהגנה. למעשה באנו לשחק כדורגל אך מצד שני הזנחנו את העבודה והלחימה. השאננות שיחקה תפקיד מרכזי למרות שעבדנו על זה כל השבוע".

היה רגוע למדי. צחי טיאר (צילום: ניר חורי)
המאמן המנצח נשמע רגוע למדי: "התחיל כאן תהליך של בניית קבוצה ונעשה זאת טיפין טיפין. החוכמה היא ליצרו המשכיות כי בלעדיה כל מה שנעשה לא יהיה שווה".תגובות

+ הוסף תגובה
1
מרמורק תשאר בליגה
(אלון: 00:06 20-12-2010)
יש שם שחקנים צעירים וטובים
2
טיאר אם תריב עם עדני...
(מלווח: 08:51 20-12-2010)
הוא יעשה מימך טיארה ומה שמשותף לך ולשוער שלך שנייכם מסוכסכים עם עצמכם הרבה שנים
3
עדני אני מציע לך...
(מישרד החינוך: 08:55 20-12-2010)
להחזיק גננת כי כל פעם שטיאר ירצה לריב עם מישהוא היא תבוא ותגיד לו לא לריב אני אספר להורים שלך שלא היתנהגתה יפה
4
אמיר סולרסקי
(מחבב את נחלה: 11:21 20-12-2010)
אני פונה אליך כאיש החזק בעירייה בכל הנוגע לספורט לא ייתכן שלא תגייס כסף כדי לחזק את הקבוצה בשלושה שחקנים טובים שישדרגו את הקבוצה ויעזרו לה לצאת מהתחתית אני לא חושב שטליאס הוא הבעיה טליאס הוכיח בשנה שעברה שהוא מאמן מעולה אך צריך לעזור לו בחיזוק הקבוצה
5
טליאס תישאר
(יניב: 11:24 20-12-2010)
טליאס תישאר כי עם חיזוק קטן אתה תוציא את הקבוצה מהתחתית אמיר תעשה מאמץ כדי שטליאס ישאר ועם חיזוק קטן והכל יסתדר בהצלחההההה
6
טליאס התפתר
(אוהד נחלת : 15:10 20-12-2010)
כנראה במקומו מגיע ויקטור גניש......
7
מאמן חפרפרת
(החייט: 19:52 20-12-2010)
חיכית שטליאס התפטר ותפרתה החליפה וברחתה מפאחם . עכשיו אוליי תחליף את שי מאור .. עד עכשיו אתה כישלון אבל מקושר
8
בקשות מאמיר
(בינימין: 23:47 20-12-2010)
אכן אמיר אנחנו יודעים שרק רתה יכול לעזור בחיזוק ואני יודע שבמקביל כולם צריכים להילח כמוך הזקן והטוב על המגרש

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?