בית"ר כפיר קרית אתא פותחת עונה

שי דהן שי דהן
הקבוצה מליגה ג' שומרון פתחה את אימוניה לעונת המשחקים 2019/20 במטרה להתברג בחלק העליון

בית"ר כפיר קרית אתא פתחה את אימוניה לקראת עונת המשחקים 2019/20 בליגה ג' מחוז שומרון. הקבוצה הוקמה לפני 3 שנים לזכרו של כפיר מימון ז"ל שנהרג בתאונת דרכים. הקבוצה סיימה בעונה שעברה במקום ה-13 בליגה ג' מחוז שומרון, ולקראת עונת המשחקים, הקבוצה תארח את משחקיה הביתיים במגרש בפרדסיה וזאת מאחר ועיריית קרית אתא לא מאשרת לקבוצה התאמן ולארח את משחקיה הביתיים במגרש בקרית אתא, מה שמאלץ את שחקני הקבוצה לנדוד במגרשים שונים כדי להתאמן ולשחק את משחקי הבית.

בקבוצה פנו מספר פעמים לעירייה בטענת כי היא איננה מתייחסת לטענותיה ולמכתבים, ובקבוצה מתכוונים לפנות בעתירה לבית המשפט כנגד עיריית קרית אתא ולדרוש לפי החוק את הזכויות המגיעות לקבוצה.

בקבוצה אמרו לדאבל פס: "אנחנו נותנים מענה לכל תושבי קרית אתא ולאזור שרוצים להיות בקבוצה, אנחנו תושבי קרית אתא ומגיע לנו שהתייחסו אלינו כמו שמתייחסים לכול הענפים בספורט בקרית אתא. זה בושה שקבוצות לא מהאזור משחקות בקרית אתא במהלך העונה ואלינו לא מתייחסים וטוענים שאין מקום".

מעל ל-20 שחקנים השתתפו באימון הבכורה שנערך במגרש הגולאסו בקרית ים. שי דהן ימשיך עונה נוספת כמאמן-שחקן בקבוצה. דהן, בין מקימי הקבוצה, גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה ושיחק בעבר בנבחרת הנוער ובקרית שמונה בליגה הלאומית.

שי דהן אמר לדאבל פס: "אימון ראשון תמיד מרגש ולפתוח עונה חדשה עם לא פחות מ-20 שחקנים. שמח שיש בחלקי אפשרות להמשיך עונה נוספת את המסורת לזכרו של גיסי כפיר מימון ז"ל. השנה המטרה להתברג בחלק העליון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?