מכבי גבעת שמואל חוזרת למגרשים

אימון הפתיחה (פייסבוק מכבי גבעת שמואל) אימון הפתיחה (פייסבוק מכבי גבעת שמואל)
5 שנים אחרי נסגרה קבוצת הכדורגל בעיר, חוזרת מכבי גבעת שמואל למגרשי הכדורגל ותפתח את העונה בליגה ג'

מכבי גבעת חוזרת למגרשי הכדורגל אחרי 5 שנים מאז נסגרה קבוצת הכדורגל בעיר כאשר איתי מחלוף יחד עם שמעון בן כליפא ודוד יעקב מחזירים עטרה ליושנה.

הקבוצה לא זוכה לתמיכה מצד עיריית גבעת שמואל כאשר ראש העיר הטיל וטו בדבר הקמת קבוצת כדורגל בעיר, ולכן היא נתמכת על ידי כספים פרטיים של חברי העמותה וספונסר הקבוצה "סופר ספרינקלר בע"מ". בנוסף, שחקני הקבוצה משתתפים בהוצאות הקבוצה וכל שחקן משלם 1200 ש"ח כחלק מההוצאות השוטפות כגון השכרת מגרשים וכדומה.

רוני אטיאס ישמש כמאמן הקבוצה. האחרון אימן בעבר את קבוצת הכדורגל בעיר וזוכה להערכה רבה בקרב חברי העמותה כאשר גם הוא מגיע בהתנדבות מלאה ללא שכר למען הקבוצה. סגל הקבוצה מתבסס על שחקני צעירים בוגרי מחלקות הנוער של הפועל פתח תקווה, בני יהודה והפועל קרית אונו לצד שחקנים ותיקים ומנוסים כמו יוהד שירי , מידן בן כליפא ואיתי מחלוף שעברו מקרית אונו.

בשבועות הקרובים צפויה הקרובה לצרף מספר שחקנים נוספים ובכך להשלים את סגל הקבוצה לעונת המשחקים 2019/20.

הקבוצה פתחה את אימוניה לעונת המשחקים ומתאמנת בספורטק בגבעת שמואל, במסגרת משחקיה הביתיים בליגה, תארח במגרש בבית דגן וזאת לאחר נסיונות ופניות לארח במגרשים הקרובים לעיר במטרה לקרב את תושבי העיר לקבוצה, אך נענו בשלילה.

בקבוצה נערכים לקראת פתיחת עונת המשחקים, ובמועדון ממתינים לשיבוץ  בליגה ג' מחוז תל אביב או ליגה ג' מחוז שרון ומכוונים אל עבר החלק העליון של הטבלה, במטרה לעלות עוד העונה לליגה ב'.

שחקני גבעת שמואל (פייסבוק הקבוצה)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ראש העיר
(אלון: 11:46 20-08-2019)
ראש העיר תתחיל לתת כסף לקבוצה גמרת אותנו אין לא מגרש לא כסף .
2
חלשים
(רמלאי: 20:39 23-08-2019)
ראיתי אותם היום ברמלה קבוצה חלשה מאוד מ.ס רמלה ניצחו אותם 8:00 ויכל להיגמר הרבה יותר מאמין שיסיימו במחוז תל אביב או השרון שנחשבים חלשים לעומת מחוז מרכז באמצע הטבלה לכיוון למטה
3
שאלה שאלתית
(עמנואל כץ: 15:19 25-08-2019)
אשמח להתעדכן כאן ע"י מישהו מהקבוצה שיודיע באיזה מחוז שובצתם/תשובצו
4
משחק אימון
(גבש: 11:38 28-08-2019)
א. נגמר 5:0 לרמלה . ב. הקבוצה התאמנה שתי אימונים בלבד עד למשחק זתומרת שהכושר גופני היה פקטור משמעותי במשחק , שחקנים חדשים שלא מכירים אחד את השני , שחקנים שלא שיחקו שנים כדורגל מקצועני , מאמן חדש שעדיין לא מכיר את השחקנים . קבוצה חלשה הם לא .

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?