"מחנה אימונים מוצלח ברמה גבוהה מאוד"

כך אמר מאמן מכבי בני ריינה, חנא פרהוד, לאחר החזרה ממחנה אימונים בבולגריה לקראת עונת המשחקים 2019/20

מכבי בני ריינה ממשיכה בהכנותיה לקראת עונת המשחקים בליגה ב' צפון ב'. הקבוצה חזרה אמש (חמישי) ממחנה האימונים בבולגריה כחלק מהכנות הקבוצה לקראת משחקי גביע המדינה והליגה. הקבוצה קיימה את המחנה בעיר סופיה ושיחקה שני משחקי אימון מול יריבות מקומיות.

המשחק הראשון שיחקה הקבוצה מול יריבה מהליגה השלישית בבולגריה וניצחה בתוצאה 1:3. כבשו: מוחמד אבו רעיה (צמד) ובהאא חלבי. אמש קיימה הקבוצה משחק אימון שני במסגרת מחנה האימונים שפגשה את דרוינביץ' וסיימה בתיקו 2:2. כבשו לבני ריינה: אחמד עואד ומוחמד עקל.

בקבוצה מגדירים את מחנה האימונים כהצלחה. מאמן הקבוצה חנא פרהוד אמר ל"דאבל פס": "מחנה אימונים מוצלח ברמה גבוהה מאוד, עבדנו קשה מאוד הכנו את הקבוצה על הצד הטוב ביותר. מקווים שהמחנה יעזור לנו להביא את היכולות למשחקים בארץ שיחקנו נגד 2 קבוצות ביכולת של קבוצות צמרת בליגה א' בארץ. אני גאה בשחקנים שלי עבדו קשה, אנחנו נצטרך לתקן כמה דברים וזה יתוקן, במידה ויהיה צורך לחזק את סגל השחקנים נחזק אותו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מופתע
(אוהד: 16:53 11-11-2019)
מי שיעלה זו פרדיס כי אנחנו הכי טובים ..האמת מפתיע אותי שריינה חושבת בכלל על עליה כאשר אין לה מגרש אין קהל !!!! למה באמת !!

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?