"יש פה תנאים של קבוצה בליגה הלאומית"

מוחמד סמארה ושחקני צעירי טירה (פייסבוק צעירי טירה) מוחמד סמארה ושחקני צעירי טירה (פייסבוק צעירי טירה)
כך אמר מאמנה של צעירי טירה מוחמד סמארה מליגה ג' שרון, לקראת פתיחת עונת המשחקים הקרובה

עונת המשחקים 2019/20 תפתח ב-13.9 במסגרת משחקי הגביע בליגות ג'. ליגה ג' מחוז שרון מספקת עונה אחר עונה דרמות ומתחים בדבר זהות העולה לליגה ב'. בסיום העונה שעברה היתה זו הפועל קלנסווה שהצליחה להעפיל לליגה ב', כאשר מכבי עירוני כפר יונה הייתה קרובה להעפיל לאחר שנוצחה במשחק המבחן מול צעירי טייבה.

העונה נראה מי שצפויה להיות אחת מהמועמדות על כרטיס העלייה היא צעירי טירה. קבוצתו של מוחמד סמארה, מאמנה של לשעבר של מ.ס טירה מליגה א' צפון, פתח השנה את שעריו והקים אקדמיה לילדים החל מגיל 4-10.

הקבוצה חיזקה את סגל שחקניה העונה וצירפה מספר שחקני רכש לשלד מהעונה שעברה שבנוי על שחקנים מקומיים. הקבוצה ממשיכה באימוניה וקיימה מספר משחקי אימון מול יריבות מליגה ב', בקבוצה מביעים שביעות רצון מקצב האימונים ומשחקי האימון תחת ניהולו של מוחמד סמארה.

האחרון הזוכה להערכה רבה בקרבי חברי הנהלת הקבוצה, כאשר אמר ל"דאבל פס": עונה חדשה, ציפיות חדשות. יש כאן אוירה יוצאת דופן, חברי הנהלת הקבוצה, השחקנים, הצוות המקצועי וכמובן הספונסרים עובדים יחד למען הצלחת הקבוצה. יש פה תנאים של קבוצה בליגה לאומית".

סמארה התייחס למשחקי האימון: "חלק מתכנית האימונים לקראת עונת המשחקים קיימנו משחקי אימון במטרה לעבוד וללמוד מטעויות ובנוסף להבין ולחבר את סגל השחקנים. תמיד יש מה לתקן ולעבוד, אני מרוצה מהרוח הלחימה ומההשקעה שהשחקנים נותנים באימונים ובמשחקי האימון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
הפסידו את כל משחקי האימון, מקומכם בליגה ג לעד, נתראה במאי .
3
טירה
(שחקן : 12:45 24-08-2019)
זה המקום שלך ליגה ג טוב תשאר שם תעשה טובה אתה לא היית שחקן גם מאמן עם שלט 7 שחקנים רגש בליגה תשאר שם תודה תיתי נתן לך בעיטה לך לשכונה מאמן חלש
4
צעירי
(טירה : 01:06 25-08-2019)
ל1 2 ו3 בשנה הבאה דרבי בעזרת השם
5
טירה
(אוהד : 22:56 26-08-2019)
מאמן פח זבל עם אנשים אין להם ידע כדור רגל שחקנים של שכונה תשאר שם סמארה מאמן חלש תודה תיתי זרקת אתו

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?