העונה של קריית גת צפויה להיפתח ביום ראשון

מחכים לשמוע מראש העיר. שחקני קריית גת מחכים לשמוע מראש העיר. שחקני קריית גת
ראש העיר אבירם דהרי חוזר מחו"ל ביום ראשון הקרוב ויחליט מה יהיה תקציב הקבוצה. המאמן והשחקנים יחתמו רק לאחר קבלת התקציבים. שחקני הבית שחתמו בקבוצות אחרות בחשש

איזה קיץ עבר על מכבי קריית גת. לאחר שנרשמה בשנייה האחרונה לליגה, הקבוצה עברה השבוע לבעלות העירייה אבל עדיין לא הוחלט התקציב, המאמן וכמובן השחקנים. המנכ"ל, אמיר בן שמחון, מחכה לראש העיר, אבירם דהרי, שיחזור ביום ראשון הקרוב מחו"ל ולפיכך יוחלט התקציב ואיתו השחקנים והמאמן.

שחקני הבית של הקבוצה כבר עזבו לקבוצות אחרות, לדוגמה ירדן מגידיש ועמית ביטון להפועל אזור, כוכב הקבוצה אדי אדרי שעזב להפועל אדומים. במידה והתקציב של הקבוצה יהיה גבוה והמועדון יוכל להרשות לעצמו לעמוד בחוזים עם השחקנים, הם עלולים לחזור. שחקנים נוספים שהקבוצה מכוונת להחתים הם אור חביביאן, אייל אליאס, דור נגר ועוד שחקנים ממחלקת הנוער.

גורם הבקיא במצב הקבוצה אופטימי: "עם תקציב סביר אפשר לבנות יופי של קבוצה על כל אותם שחקני בית. ההכנה עדיין הייתה גרועה ואנחנו נסיים אותה רק שבוע לפני הליגה. אפשר להגיד שמשחק הגביע נגד חולון יהיה משחק אימון עבורנו".

לעומת זאת שחקני הבית מתלוננים: "אנחנו לא יכולים להיות שבויים. לא ידענו מה יהיה איתנו במשך כל הקיץ ועכשיו שמצאנו את הקבוצות אנחנו צריכים לחזור. זה לא שפוי, החוקים בכדורגל מקפחים את השחקנים, לא נסכים להיות בני ערובה. נלך לבוררות".

יש גם מספר שחקנים נוספים שבחוזה שלהם עם הקבוצות החדשות נחתם סעיף חזרה לקריית גת במידה וצריך.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אשדוד
(מירו: 11:22 24-08-2019)
קחו את אלירן ווזה תעלו ליגה בהליכה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?