עונת המבחן: המאמנים שצריכים לתת את הטון בליגה א' צפון

האדיה (אבי רביבו) האדיה (אבי רביבו)
המחוז הצפוני יהיה העונה מרתק במיוחד לאור ההשקעות של הקבוצות השונות כאשר זהו מבחן גדול גם עבור חלק מהמאמנים

בעוד שבועיים תיפתח עונה נוספת בליגות הנמוכות כאשר בניגוד למחוז הדרומי בליגה א', אז במחוז הצפוני זאת עונת מבחן עבור מאמנים שונים שחלקם מקבלים הזדמנות לשקם את הקריירה האישית שלהם, וחלקם יקבלו הזדמנות להשיג עלייה דרמטית שתקדם את מעמדם בליגות הגבוהות.

אבי סבג - הפועל באקה אל גרבייה
המאמן כבר חגג בעבר עלייה לליגה הלאומית, משמע הוא מכיר את המעמד הן מבחינה מקצועית והן מבחינה מנטאלית ועבורו זה המבחן הגדול ביותר לאור העובדה שגם ראשי באקה וגם סבג עצמו הצהירו כי המטרה ברורה - עליית ליגה. הבנייה של סבג ניראת איכותית אבל התשובות יהיו על כר הדשא וגם בחדר ההלבשה.

סבג

אילן סוויסה - הפועל מגדל העמק
לאחר שנתיים קשות בעירוני טבריה עם ניהול מביך זוכה העונה אילן סוויסה לאמן בקבוצה מסודרת. סוויסה לא יצטרך להתעסק בדיבורים או בשכנועי השחקנים כדי לעלותם למשחק, למרות שלא שולם שכרם. סוויסה הטקטיקן עשה כמעט היסטוריה כאשר הוביל את טבריה למשחק העלייה מול קבוצה מהליגה הלאומית אבל לא צלח, והעונה יכול לעשות היסטוריה דווקא במגדל העמק.

אדהם האדיה - הפועל כאוכב
קריירת האימון של האדיה התחילה נפלא במכבי אחי נצרת עמה הגיע לצמרת הליגה הלאומית אבל בשנתיים האחרונות נראה כי המאמן בעל כורחו ביצע מספר החלטות שגויות בקריירה, כאשר עבר בין השאר אימן בשמשון כפר קאסם ובהפועל איכסל ולמרות ההישגים המקצועים נאלץ לעזוב במהלך העונה.
בני טבק - הפועל הרצליה
בני טבק הוא אחד מגדולי החלוצים בכדורגל הישראלי וללא ספק אחד האנשים האיכותיים ביותר, אבל קריירת האימון שלו לא צלחה ואחת העונות המשמחות בקריירה היא עונת העלייה בהפועל הרצליה. הקיץ חזר טבק לקדנציה נוספת בשרון ואמנם במועדון לא מצהירים כלל על עלייה, אך מקום גבוה בצמרת יחזיר את המאמן לבמה גם בליגה הלאומית.

חיים סירוטקין - מ.ס. טירה
סירוטקין הוא אחד המאמנים המעוטרים של המחוז הדרומי, אבל העונה האחרונה לא תיזכר כעונה איכותית בקריירת האימון כאשר המאמן ירד ליגה עם בית"ר כפר סבא. סירוטקין הוא אמנם ראוי להערצה שנשאר בכפר סבא עד למשחק האחרון אבל ירצה לחזור למאבק על הצמרת וייעשה זאת בקבוצה של עבד טיטי.

עודד קוטר - הפועל רובי שפירא חיפה
לאחר שנים לא פשוטות בהפועל רובי שפירא חיפה, העונה תקבל הקבוצה מאמן איכותי בדמותו של עודד קוטר. האחרון עבד בעונה האחרונה בבני סכנין ועוד קודם הרשים לא מעט לבטח בליגה א'. אם ראשי שפירא ייתנו לקוטר לעבוד אז העונה יכולה הקבוצה החיפאית שוב לחלום על העלייה כפי שעשו זאת לפני מספר שנים למרות שהפסידו את העלייה דאז להפועל חדרה.

קוטר (עדי מלול) 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לכלום. לא עלה עם קבוצה של ליגה לאומית אז יעלה עם הקבוצה הנוכחית?
2
למאמן באקה
(אוהד מגדל: 16:46 26-08-2019)
אבי סבג הקומבנטור מאמן אפס תלך כפרה על איל סויסה ורפי בוסקילה חסר חל עטד המון
3
מאמן חלש
(אוהד: 17:55 26-08-2019)
אבי סבג מאמן חלש לו יעזור לכם באקה בגללו לו תעלו תזכרו הוא מאמן אפס 000
4
בני טבק
(נ: 23:26 26-08-2019)
שכחתם שהעלה את קרית שמונה מליגה ב' לליגה הלאומית? שכחתם שסחף את עירוני רמת השרון לפלייאוף עליון בליגת העל? (היום היא לא מגיעה לפלייאוף עליון בליגה לאומית) שכחתם שלא רק שהעלה את הפועל הרצליה לליגה הלאומית אלא גם איתה הגיע לפלייאוף העליון בליגה?
5
מוריס אוזן מאמן יותר טוב מכולם ביחד
(אושרי ביטון: 19:59 27-08-2019)
מוריס יותר טוב מכל המאמנים ואתם לא מדברים עליו בושה

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?