בלי יומרות

בית דגן, שפתחה את העונה עם הרבה תקוות ושאיפות נותרה גם בלי שחקנים. למשחק הבית נגד טירת שלום התייצבה בקושי עם 12 בלבד. זה נגמר בתיקו 1:1 ששיקף את המהלכים במגרש וסיפק את שני הצדדים

יש הצגות כפולות בכדורגל שאחרי משחק ראשון מצוין התיאבון נפתח ומצפים למנה עיקרית נוספת. הבעיה היא, ששוכחים שאחרי תצוגת שיא יכולה להגיע תצוגת שפל.
נכון, יש הבדל בין משחק ליגה ב' בין אורתודוכסים יפו וכפר קאסם לבין משחק ליגה ג' בין בית דגן וטירת שלום, אבל חמשת הצופים (!) שצפו במשחק (אחד מהם עוד התייאש והלך אחרי השער של האורחים...), לא ציפו לראות משחק כה חלש.
המקומיים הגיעו למשחק עם 12 שחקנים בלבד. משה אברהם ורועי אברהם נותרו בבית עקב צום י' בטבת, לאבי אברג'יל נולדה בת (מזל טוב!) והוא נשאר לצד רעייתו, אורן שמואל פצוע (שיהיה בריא) וגם שוער שני לא היה. למרות זאת החזיקו השחקנים של רון נחמן מעמד ויצאו עם נקודה מהמפגש הזה.

הגיעו עם 12 שחקנים בלבד. רון נחמן (מימין) נאבק בדניאל מנגיסטו (צילום: אלון יהודיוף)
על המחצית הראשונה כמעט ואין מה להרחיב ולכתוב. לאחר בעיטה חופשית בדקה הרביעית של אהרון ליברמן המקומי, שחלפה מעל המשקוף ובעיטה חלשה של שלומי טפרה מהעבר השני בדקה ה-27, הגיעה הזדמנות גדולה של האורחים, ממש לפני ההפסקה.
ניסים ברנס קיבל כדור עומק, ניסה לעצור על החזה, אבל במקום זאת הכדור פגע בידו. כל הספסל המקומי (חמישה אנשים בקושי...) קפצו בטענה לנגיעת יד, אבל השופט, אוהד פרץ, לא שרק, ברנס בעט אבל אברהם מיכאל, שוער בית דגן, הדף מצוין. 0:0 מאכזב בהפסקה.

שיפור במחצית השנייה. אילן כהן (בצהוב) מול אבי אסרסה (צילום: אלון יהודיוף)

במחצית השנייה כבר ראינו מעט שיפור. בית דגן עשתה את החילוף היחיד שלה בהפסקה כאשר ניסן עזרן, שמושאל ממכבי יפו, נכנס במקומו של אהרון ליברמן.
עזרן ללא ספק הביא שינוי והמקומיים נראו טוב יותר, אך השער הראשון הגיע דווקא מן העבר השני.

ארבע דקות בתוך המחצית השנייה העביר ברנס כדור רוחב מימין ויובל אמויאל בעט פנימה, 0:1 לטירת שלום.
בית דגן ניסתה לחזור למשחק אבל הכדור שבעט אילן כהן בדקה ה-57 הלך היישר אל ידיו הבטוחות של לירן נבון.

בית דגן ניסתה לחזור. עזרי שמואל (בירוק) בין אמיר ששונקר (20) וניסן עזרן (צילום: אלון יהודיוף)
11 דקות חלפו ושוב רגע של מחלוקת. כדור שהגיע לכיוון רחבת בית דגן נאסף בידיים של השוער אברהם. השופט פרץ שרק לנגיעת יד של השוער מחוץ לרחבה ועמד להוציא לשוער את הכרטיס האדום, אבל לאחר התייעצות עם הקוון, דר אמיר, שסימן לו שזה היה בתוך הרחבה, ההחלטה בוטלה ובספסל של בית דגן נשמו לרווחה.
המקומיים ניסו להשיג את השוויון וכמעט ספגו שער נוסף בדקה ה-86. מאיר עזרן המחליף פרץ לרחבת בית דגן, עבר את מיכאל, אבל אלי סניור, בלם בית דגן, גלש ברגע האחרון, מנע מעזרן לבעוט לעבר השער החשוף והכדור יצא רק לקרן.
ממש לפני תוספת הזמן השיגו המארחים את השוויון. ניסן עזרן העביר רוחב מימין ואילן כהן בעט מקרוב פנימה, 1:1 מוצדק בסיום.

אירוע שנוי במחלוקת. השופט, אוהד פרץ, מתייעץ עם קוונו (צילום: אלון יהודיוף)

בית דגן: אברהם מיכאל, אבי למל, אמיר ששנוקר, אלי סניור, רז קדושים, אהרון ליברמן (ניסן עזרן/46), שרון יצהרי, אוראל שבת, עידן טוטח, אילן כהן, רון נחמן.

טירת שלום: לירן נבון, שמואל עזרי, איתי ברק, דניאל מנגיסטו, שלומי מנשה (שמואל טפרה/52), ערן רומי, אבי אסרסה (גיא מזרחי/81), יובל אמויאל, נועם אריה (מאיר עזרן/52), ניסים ברנס (יואב יחייס/62).
שפט: אוהד פרץ, בעזרת הקוונים דר אמיר ושי אגם, לעיניי חמישה צופים בלבד במגרש בבית דגן.

הניצחון ברח להם מהידיים. ברק יחזקאל, מאמן טירת שלום (צילום: אלון יהודיוף)
ברק יחזקאל, מאמן טירת שלום: "הניצחון ברח לנו בדקות האחרונות מהידיים, אבל אם היו שואלים אותי לפני המשחק הייתי קונה תיקו. לא היינו במשחק בחצי הראשון. בחצי השני עבדנו יותר וגם שמנו גול. אין לנו מטרות גדולות העונה אבל אולי רק להפריע לקבוצות שלמעלה".תגובות

+ הוסף תגובה
1
בית דגן אתם לא קבוצה!
(אליצור : 22:40 20-12-2010)
גם אותנו ניצחתם מחזור ראשון מאופסייד שגם אתם בעצמכם לא האמנתם שהוא אישר את הגול אל תדאגו סיבוב שני נתפור אותכם, תיקו עם טירת שלום? ילוזרים
2
אין שקרים בכדורגל
(אלי: 08:55 22-12-2010)
נכון בחודשיים האחרונים הקבוצה על הפנים ההנהלה "והמאמן" על הפנים,שחקניםלא מגיעים לאימונים אז מה הפלא? אבל עד המשחק הבא מול אליצור יהיה הכל בסדר וכרגיל ננצח.
3
אולי דבוש יציל?
(רמלאי: 09:03 22-12-2010)
מזל שיש את הפועל רמלה בליגה אז אולי בית דגן ינצחו, עם מה שיש להם בקבוצה.
4
סיקור מוטעה
(בית דגני: 09:04 22-12-2010)
תפרגנו קצת לטירת שלום שיחקו טוב מאוד והיחמיצו לפחות 5 שערים בטוחים
5
ל-3
(רמלאי 2: 10:34 23-12-2010)
הרמה של בית דגן נמוכה מאוד, מה גם שאני לא יתפלא אם הם לא ינצחו את רמלה.
6
מרמלאי לרמלאי
(רמאי?: 17:12 24-12-2010)
לידעתך בית דגן היא האימפריה של ליגה ג לדורותיה, אמנם בשקיעה אך היא תחזיק מעמד הרבה שנים בליגה. קפיש?
7
שמעו אנשים
(רונאלדיניו: 10:14 26-11-2011)
אין על אורן שמואל השחקן הוא

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?