שיבחון: "העונה מכבי הרצליה בונה את עצמה מחדש"

רוצה להתברג למעלה. שבחון (PayPerLens) רוצה להתברג למעלה. שבחון (PayPerLens)
לאחר חצי עונה אדירה שהסתיימה במשחק העלייה מול הפועל עכו, עברה מכבי הרצליה מהפכה אבל הסמל שלה, יוסי שיבחון, נשאר וימשיך בקבוצה

מכבי הרצליה הפתיעה רבים במחצית השנייה של העונה שעברה כאשר הצליחה להשתחל לפלייאוף העליון, והגיעה עד למשחקי העלייה מול הפועל עכו מהליגה הלאומית ואף הייתה קרובה לחזור לליגת המשנה.

למרות ההצלחה, הקבוצה עברה לא מעט שינויים גם בעמדת המאמן כאשר החתימה את מומו ניסטל, וכעת רוצה להפתיע ולעשות צעד נוסף מעבר לשנה שעברה.

הכוכב של הרצליה, יוסי שיבחון, מוכן לעונה: "העונה שעברה הסתיימה ואנחנו עם הפנים לעונה החדשה. יש לנו קבוצה חדשה לחלוטין עם מאמן חדש והכל נבנה שוב. אני חושב שקשה להיות מוכן כבר לפתיחת העונה והקבוצה תיבנה תוך כדי תנועה וזה ייקח זמן אבל יש כאן דרך מקצועית טובה ונהיה קבוצה איכותית גם העונה".

לגבי המטרות אמר שיבחון: "אני לא חושב שמועדון כמו מכבי הרצליה יכול להעביר עונה. אני חושב שהעונה הרבה קבוצות השקיעו סכומי עתק ולא כמו שהיה בעונה שעברה שכפר קאסם השקיעה מעל כולם וגם עלתה ליגה. בכל מקרה מכבי הרצליה זה מועדון אחר שבכל מצב רוצה להתברג בחלק העליון של הטבלה ללא קשר לתקציב כזה או אחר".

הקשר גם דיבר על העונה האישית שלו בליגה א' ואמר: "זאת אחת השנים שהכי נהניתי מכדורגל. בניגוד לסטיגמה שיש מגרשים גרועים וליגה א' זו ליגה עם הרבה קרבות וללא כדורגל, אז גיליתי שיש הרבה קבוצות שבאו לשחק כדורגל וגם העונה לדעתי זה יהיה איכותי ומעניין יותר".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כוכב כדורגל. איש מדהים!
(אוהד: 14:48 28-08-2019)
2
הרצליה
(דודי: 20:21 28-08-2019)
יוסי אתה איש מדהים שעזר לצעירים שנה שעברה מעבר להיותך כוכב כדורגל
3
סמל??!!
(איסקו: 16:52 30-08-2019)
ממתי שבחון, שהגיע באמצע השנה שעברה בגיל מבוגר מאד, הוא סמל???!! !לא מספיק עם הביטויים המטומטמים מבית מדרשו של רז זהבי ה"אגדי"????

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?