מחזירים את הפועל שלומי למפת הכדורגל

שחקני שלומי (הפועל שלומי) שחקני שלומי (הפועל שלומי)
בעברה הרחוק שלומי שנמצאת ליד העיר נהריה הייתה קבוצת כדורגל שהגיעה עד לליגה א', אולם בעיות תקציב שהיו דאז לאגודה מנעו מהקבוצה להתקיים והקבוצה חדלה מלהתקיים. העונה רגע לפני תחילת עונת המשחקים, נרשמה שוב הפועל שלומי בהתאחדות לכדורגל במטרה לנסות לשחזר את ימיה הזוהרים עבור היישוב והתושבים של שלומי שחולים על כדורגל

עונת המשחקים 2019-2020 בליגות הנמוכות מתקרבות בצעדי ענק, ולאחר שהשבוע נסגרה הרשימות השונות לליגות השונות בהפועל שלומי חוזרים למפת הכדורגל הישראלי כאשר הקבוצה תחל את דרכה מחדש בליגה ג' גליל עליון.

החזרה הטבעית של הפועל שלומי לנוף הכדורגל הישראלי נבעה מהתגייסתו הבלתי נמנעת של סגן ראש המועצה, עופרי סיידה, שתמך בכך שליישוב תהיה קבוצה כדורגל תחרותי, והקבוצה אכן נרשמה למשחקי הליגה בהתאחדות לכדורגל.

מי שיתפקד כיו"ר הקבוצה יהיה ערן גאון, שיתפקד גם בשעת הצורך כשחקן מן המעניין בשורות הקבוצה. גאון למי שעוקב בליגות הנמוכות, עשה קריירה ענפה כשחקן כדורגל פעיל בקבוצת הפועל עכו בליגה הארצית ושיחק בקבוצות שונות עימן הגיע להישגים ספורטיבים.

גאון התייחס להחזרה של שלומי לנוף הכדורגל: "אני שמח מאוד שבעזרת אנשים טובים הצלחנו להקים מחדש את הפועל שלומי, הדרך הייתה לא פשוטה אבל אני שמח שבסוף זה קרה וליישוב של שלומי תהיה קבוצה כדורגל ייצוגית. נקווה שנעשה דברים טובים בליגה וגם חובבי הכדורגל שישנם ביישוב ייהנו מהקבוצה בעתיד הקרוב".

מי שימלא את עמדת המאמן הוא איציק עידו שאימן בשנים האחרונות במחלקות הנוער של הפועל עכו ובית"ר נהריה.

הקבוצה תארח את משחקי הבית באיצטדיון בנהריה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(דרומי: 18:00 28-08-2019)
לא מכיר אבל כל העירות והמקומות הקטנים זה דבר יפה ומחמם את הלב שמקימים מחדש את הענף בישוב בהצלחה שכם...
2
אלופים
(מנחם יוסיפוביץ: 21:08 28-08-2019)
יאאלה שלומי כול הכבוד לערן .. בהצלחה
3
ברוכים הבאים
(אבי כץ: 05:24 29-08-2019)
ברוכים הבאים לכדורגל ושיהיה בהצלחה.
4
היסטוריה!
(ששון צדוק: 05:41 29-08-2019)
מזל טוב! לפני 30 שנה אין קבוצה ושחקן שלא חטפו מכות במגרש בשלומי!!! היינו בורחים עד גבול לבנון.....

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?