ירידת מתח

בעונה שעברה לא התקשתה רו"ח לנצח את הבינלאומי פעמיים. העונה ראינו את שינוי המגמה כבר במפגש הגביע בינהן אותו ניצחה רו"ח רק בפנדלים. לאחר הניצחון הגדול על גדנ"ע הגיעו רואי החשבון שאננים, נתקלו בקבוצה עיקשת שידעה לשמור ולחלץ מהם תיקו אפס לא מפתיע

במשחק קצוות לכל דבר נפגשו בקריית שלום סגנית המוליכה, מועדון ספורט רואי חשבון והבינלאומיים מת"א. הראשונה הגיעה לאחר ניצחון גדול על גדנ"ע ואילו יריבתה לאחר תיקו מחמיא עם מחניים בשבת. על הנייר לפחות, הייתה הבטחה למשחק מסקרן עם שערים רבים.
בפועל התפתח המשחק בצורה שונה לגמרי כאשר נקודת האור היחידה במשחק הייתה שיפוט מצוין של השופט הראשי, אבי טל וקוניו אלעד סלומה ויובל אמיר.

ההרחקה שלו הייתה האירוע המסעיר של המחצית הראשונה. מאמן בינלאומי, אשר קדוש (צילום: גיא גולדפרב)
המשחק נפתח דווקא בסערה מצד הבינלאומיים שלחצו על שערו של אבי כהן ובדקה ה-7 החמיצו מקרוב הזדמנות קורצת כשעדיאל סוויסה זעזע את המשקוף. הכדור קפץ על הארץ, אך לא עבר את הקו. הבינלאומיים טענו לשער חוקי אך שופט המשחק והקוון הקרוב סימנו להמשיך. בכך כמעט אפשר לסכם את משחק ההתקפה של הבינלאומיים למשחק הזה.
מנגד רואי החשבון היו אנמיים לא פחות מהאחרונים.
האירוע הבולט ביותר במחצית הראשונה הייתה הרחקתו של מאמן הבינלאומיים, אשר קדוש שזרק מילים מיותרות לכיוון השופט והמשקיף ונאלץ להמשיך לנהל את המשחק מחוץ לתחומי המגרש.

משחק מאד קשה. אבי כהן, שוער רו"ח (צילום: גיא גולדפרב)
המחצית השנייה נפתחה יחסית בתנופה מסוימת מצד רואי החשבון אשר ניסו להכניע את נמרוד בוכמן שוער הבינלאומיים אך ללא הצלחה יתרה. אורן כוכבי בבעיטה חופשית החטיא במעט את המסגרת ואמיר בנישו בעט מקרוב אך בוכמן הגיב מהר והדף הכדור לרגלי הגנתו שמיהרה להרחיק. שתי ההזדמנויות הממשיות של רו"ח במחצית כולה.
ניסיונות לשלוח כדורי עומק של רואי החשבון לכיוון עומק הגנת הבינלאומיים נתקל בהגנה גבוהה אשר ידעה להרחיק הכדורים בצורה מושכלת. בסיום 0:0 מנומנם וחלוקת נקודות.
אבי כהן שוער רואי החשבון סיכם: "ידעתי שיהיה לנו משחק קשה מאוד - דווקא אחרי הניצחון על גדנע בשבוע שעבר".

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
2
שופט ענק
(דוד: 19:48 22-12-2010)
שיפוט מעולה אין לך מושג בכדורגל
3
שופט מעולה
(יוסי : 09:19 23-12-2010)
ראיתי את המשחק ובאמת שהשיפוט היה מעולה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?