גביע המדינה: 2:3 לבני יפו על עמישב פ"ת

בני יפו נגד עמישב (אלון יהודיוף) בני יפו נגד עמישב (אלון יהודיוף)
משחק מצויין במגרש הסינטטי בצעירי יפו הסתיים בניצחון המארחת על האורחים ממלאבס ועלייה לשלב הבא. עאמר יתים הצטיין עם צמד אצל המנצחים

סוף-סוף זה הגיע. הליגות הנמוכות יצאו לדרך עם משחקי גביע המדינה לקבוצות ליגה ב' ואיזה משחק מצויין קיבלנו ביום שישי הלוהט במגרש צעירי יפו.

מצד אחד - בני יפו, קבוצה שמתבססת על שחקנים צעירים בתוספת מספר שחקנים מנוסים כמו רז משען, מוחמד סקחפי ומעל כולם - הקפטן, עאמר יתים
.
יתים בן ה-34, המכונה המשוט בליגת החופים, היה כמעט בכל מקום על המגרש. עשה הגנה, פיטם את חבריו בכדורים ואפילו כבש - פעמיים. 

הקבוצה הצנועה של באשיר כבהא אמנם רק רוצה לתפוס מקום טוב במרכז הטבלה, אבל התלכיד שיצר המאמן יכול לעשות צרות להרבה קבוצות בליגה ב' מחוז דרום א'.

מנגד התייצבה עמישב פ"ת, אותה יאמן העונה רונן ויינשטיין. האמת, עמישב הייתה לא רעה בעצמה במהלך המשחק ולפרקים אף אולי טובה יותר מהמארחת, אך היה חסר לה הגרוש ללירה, בעיקר בדקות האחרונות, כדי לסחוט הארכה ולסחוט אותנו עוד חצי שעה בשמש הקופחת של סוף אוגוסט.

המחצית הראשונה הייתה שקולה כאשר לפחות בפתיחה, האורחים שלטו מעט יותר בכדור. בדקה השמינית יפו אמנם מצאה את הרשת, אך השער נפסל בטענת נבדל. 20 דקות נוספות חלפו ועמישב הגיעה למצב הכי טוב שלה, כאשר רואי מנטש מצא רק את הקורה של אברהים ג'רם, שוער יפו.

חמש דקות נאלץ השופט, יעד אילני, להוסיף למחצית הראשונה בעקבות הפסקת מים ופציעה של אחד השחקנים וממש לפני השריקה להפסקה המארחים קיבלו כדור עונשין מ-11 מטרים, לאחר נגיעת יד ברחבה של בר נימני. עאמר יתים, מי אם לא הוא, לקח אחריות ושלח את הכדור לפינה של דניאל מכלוף, 0:1 ליפו בהפסקה ולנו נפתח התיאבון.

נפרץ הסכר. מכלוף נכנע לפנדל של יתים (אלון יהודיוף)
וכאמור - עם האוכל בא התיאבון והמחצית השנייה הניבה לנו לא פחות מארבעה שערים נוספים.
בדקה ה-60 כדור חופשי של האורחים פגע במנטש שהפעם מצא את הרשת, 1:1.

הפעם זה נכנס. הכדור של מנטש ברשת (אלון יהודיוף)
עמישב עוד לא הספיקה לחגוג וכעבור דקה יפו קיבלה כדור חופשי מ-25 מטרים, יתים הניף את המשוט והכדור טס לפינה של מכלוף, 1:2 ליפו.

יפו חזרה להוביל. השני של יתים ברשת (אלון יהודיוף)
איש המשחק. עאמר יתים (אלון יהודיוף)
האורחים לחצו כדי לחזור למשחק, אך היפואים הצליחו לכבוש את השלישי. בדקה ה-71 פרץ משמאל, העביר כדור רוחב ולרוני דוידוב לא נותר אלא לגלגל מקרוב פנימה, 1:3 ליפו.

סגר עניין. דוידוב כובש (אלון יהודיוף)
עמישב ניסתה לחזור למשחק ודקה בתוך תוספת הזמן קיבל בזה אנדשאו כדור עומק, עבר את ג'רם ובעט פנימה, 2:3 ליפו.

שער שלא הספיק. אנדשאו בועט פנימה (אלון יהודיוף)
עמישב לחצה, אך לא הצליחה למצוא את השוויון ובסיום 2:3 נאה לבני יפו, שממשיכה לשלב הבא בגביע המדינה. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עמישב ליגה א
(עמישב אוהד: 14:48 31-08-2019)
עמישב היו הרבה יותר טובים חוסר מזל ליד השער
2
חח תחכו בתור עמישב
(מלכה : 23:53 01-09-2019)
יש את שמשון שתוענת לעלות , יש את צעירי טייבה עם החלוץ גמליאל פרץ ויש ויש אז קחו מספר ותעמדו בתור .

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?