מסיר את הכפפות

העדיפות הוא לאודי לוי. יריב קרוננברג העדיפות הוא לאודי לוי. יריב קרוננברג
יריב קרוננברג הגן במשך 10 שנים על שערה של עפולה ו-3 שנים על שערה של אסי גלבוע. בתחילת השבוע התפנה קרוננברג לנתח את יכולתם של השוערים אודי לוי מהצד של עפולה ועומרי אלון מהצד של גלבוע לקראת הדרבי הגדול. "על הנייר חוסר הניסיון של עומרי אלון במשחקים מהסוג הזה עלול להיות בעוכריו"

בגיל 38 יריב קרוננברג, שוערה של אחי איכסל מצמרת ליגה ב' צפון ב', נהנה מכדורגל. "אני מרגיש באיכסל כמו בבית. יש לנו הנהלה רצינית שמבינה בכדורגל ואנחנו מכוונים לפליי-אוף העליון. אני לא מופתע מהניצחון שלנו בגבעת אולגה. האמנו שננצח והיינו עדיפים במשחק. יש לנו סגל צעיר ונמרץ בתוספת ותיקים כמו נידאל עודה ואנחנו יודעים שאם לא נשקיע ונביא תוצאות, ההנהלה תשחרר שחקנים. אנחנו טובים מהפועל איכסל שנמצאת בתחתית, והטבלה לא משקרת".

פוטנציאל להתפתח. עומרי אלון.

לקראת הדרבי הגדול בליגה א' צפון בין עפולה לגלבוע ביקשנו מקרוננברג להסיר את הכפפות ולנתח את יכולתם של השוערים שיעמדו במרכזו של הדרבי המסקרן. קרוננברג הגן משך 10 שנים על שערה של עפולה והיה בעבר מהסמלים הבולטים של המועדון. 3 שנים נוספות העביר באסי גלבוע.
הקביעה של קרוננברג חד משמעית. "לאודי לוי מעפולה יש יתרון. הוא מפתיע אותי מתחילת העונה ביציבות שלו. יש לו בעיה בהססנות בכדורי גובה והשאלה אם בגלבוע יידעו לנצל זאת. הניסיון שלו הוא יתרון עצום, כמו גם העובדה שיש לו הגנה טובה וחזקה. הבלם עמי אזולאי לקח את עצמו בידיים העונה והפנים שגם בליגה א' צריך להשקיע.
"עומרי אלון היה בשנים האחרונות שוער שני בסכנין ובהפועל חיפה. יש לו פוטנציאל להתפתח לשוער מצטיין. עדיין חסר לו הניסיון הדרוש בליגה א' כמו להכיר את המגרשים והאווירה השונה במשחקים מסוימים. העונה היו משחקים שנקודת התורפה הזו בלטה, ובדרבי תהיה בוודאות אווירה מיוחדת שעשויה להשפיע על שוער חסר ניסיון.

עדיפות למרות הססנות בכדורי גובה. אודי לוי
"אני מגדיר את המשחק הזה כחיים ומוות לגלבוע שחייבת לנצח. יש שתי נקודות מרכזיות לקראת המשחק. האחת, המגרש בגלבוע שונה מזה שבעפולה וקטן יותר, כך שכל כדור ארוך הוא משמעותי. השנייה, עפולה סוחבת הפסד ביתי במשחק העונה הקודם למכבי אום אל פאחם וקיים חשש שתדבק בה ההגדרה של לוזרית במשחקים גדולים. המשחק הזה יהיה שקול ויוכרע בשער אחד ולכן השוערים חייבים להיות מרוכזים ולהכין את עצמם כמו לגמר גביע".תגובות

+ הוסף תגובה
1
תיקו במשחק הזה ,מה לעשות?
(אוהד: 10:51 21-12-2010)
2
איך שוער מליגה ג' ומעטה נהיה פרשן?
(עפולאי בדם: 12:08 21-12-2010)
דאבל פס אתם מביישים את עצמכם
3
אח של הכתב מחליף של אודי לוי?
(משה מבית שאן: 13:19 21-12-2010)
4
איך הוא מרשה לעצמו
5
אוהד סתם
(hrhi: 18:14 21-12-2010)
איך אתה שכתבת את כל 4 התגובות לעיל..כזה קטנוני..?
6
קרוננברג יכול לתת ביקורת הוא בעל נסיון
(אוהד ליגות נמוכות: 19:47 21-12-2010)
עמד המון שנים גם בעפולה וגם בגלבוע.
7
יריב הוא שוער של הליגות הנמוכות כבר 20 שנה ,הוא יכול להעביר ביקורת על שוערים בליגות א'
8
שוערים
(יובל: 15:04 22-12-2010)
ראיתי את השוערים הפרשן צודק ב-200%

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?