הסאגה ממשיכה: כמה ימים לפני הגביע עתיד קריית גת לוט בערפל

אין עתיד? שחקני קריית גת אין עתיד? שחקני קריית גת
הקבוצה הדרומית מחבל לכיש חזרה למימון לסרי. אין שחקנים, אין מאמן. חזרו המגעים לאיחוד עם קריית מלאכי

קריית גת ממשיכה להוסיף המון סימני שאלה ולמרות שביום שישי הקבוצה אמורה לפתוח את העונה במשחק גביע נגד חולון עדיין לא ברור אם תהיה קבוצה בכלל.

"לדעתי לא תהיה קבוצה בקריית גת", אמר מקורב להנהלה והוסיף: "עופר אלקבץ רצה להתחיל לעבוד, ניסה למנות מאמן והתקציב היה אמור להגיע מבית מכבי והעירייה תעזור, הוא דיבר על להביא שחקנים בחינם לפחות עד ינואר".

"מימון לסרי הצליח להעביר את הקבוצה אליו שוב, אני לא יודע איך הוא עשה את זה" הוסיף אותו גורם וסיפר כי לסרי התחיל לחתום על טפסי השחרור של השחקנים. נדמה כי קריית גת חוזרת למגעים עם קריית מלאכי בנוגע לאיחוד.

ביום שישי הקרוב קריית גת אמורה לשחק נגד ירמיהו חולון ועדיין לא ידוע מה יעלה בגורל הקבוצה "אני לא יודע מה לסרי מתכוון לעשות, אין אימונים ואין שחקנים או שהוא יעלה עם הנוער או שיחתם איחוד ושחקנים מקריית מלאכי יעלו".

שחקן עבר ששיחק בקריית גת הוסיף:"צריך לפעול לפי ההגיון ולא לפי הספר. הקבוצה הזאת תתפרק וזה יהרוס את הליגה והספורט. חבל שהיא תפתח את העונה ותרד כבר במחזור 15 או שמקרה שפרעם מעונה שעברה יחזור. אולי עדיף שההתאחדות תקח את זה לתשומת ליבה ותכניס לליגה קבוצה מליגה ב'".

מימון לסרי: "אני מגשש בכל מקום, חזרו הדיבורים עם קריית מלאכי, מדברים עם כסייפה ואפילו שדרות. אני לא יכול לפתוח את העונה בלי תקציב. ביום שישי הקרוב ננסה להעמיד את השחקנים ששייכים לקריית גת למעט אדי אדרי שהושאל להפועל אדומים ועוד שחקני נוער. אני אעשה הכל בכדי לחסוך פגיעה של הפחתת תשע נקודות לקבוצה. אלה הנהלים של ההתאחדות וחבל לאבד תשע נקודות בשעה וחצי". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקן עבר שוער
(שמעון: 21:26 02-09-2019)
אני מוכן לבוא לעמוד בשער קבוצה שאני אוהב
2
בושה
(מספיק: 21:33 02-09-2019)
תפסיקו אם השכונה הזאת די נמאס כבר תתפרקו ודי אל תהרסו את הליגה הזאת

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?