"רוצים להוקיר את זכרו של חיים ירמיהו"

שחקני ירמיהו חולון שחקני ירמיהו חולון
מ.כ חולון ירמיהו תארח הערב למשחק לזכרו של חיים ירמיהו ז"ל את הפועל תל אביב מליגת העל. יושב ראש הקבוצה, ליאור שלומאן:"כולי תקווה שההמונים יגיעו לכבד"

מ.כ חולון ירמיהו תארח את הפועל תל אביב מליגת העל במשחק ראווה לזכרו של חיים ירמיהו ז"ל.

כזכור, חיים ירמיהו ז"ל כונה ה"סילון" ושיחק בבמות המרכזיות של הכדורגל הישראלי בצפרירים חולון, מכבי פתח תקווה, הפועל בת ים, הפועל בית שאן והפועל אשקלון. מסיבות אישיות ירמיהו ירד לליגות הנמוכות. בשנת 2013, כשהוא בן 37 בלבד ירמיהו נאלץ לפרוש מכדורגל לאחר שגילו אצלו את מחלת הסרטן ולאחר שלוש שנים בלבד הוא הלך לעולמו בטרם עת, למרות ניסיונות של חבריו להציל אותו עם תרומות לתרופה מהפכנית.

בשנת 2016, שנת מותו, בקבוצה 'יניב' חולון שהייתה על שמו של יניב זיתוני ז"ל בנו של קובי זיתוני ביקשה להחליף את שמה לירמיהו חולון מתוך הוקרה לפעילותו.

היום בערב בשעה 17:30 באצטדיון של חולון הסמוך לבית העלמין יחל טקס לזכרו של חיים ירמיהו ובו יינתנו מגיני הוקרה לאנשי מפתח בקבוצה, משפחת ירמיהו והפועל תל אביב. משחק הראווה יצא לדרך בשעה 18:30.

יושב ראש הקבוצה, ליאור שלומאן, מתרגש לקראת המשחק: "הערב יתקיים משחק הוקרה בין ירמיהו חולון מליגה א' דרום להפועל תל אביב מליגת העל, מתוך הוקרה לפועלו של חיים ירמיהו. חיים ירמיהו נחשב לחלוץ מהיר ביותר ולכן זכה לכינוי 'הסילון', הוא הרבה לכבוש שערים בגלל מהירותו וניבאו לו עתיד מבטיח, מסיבות שונות הקריירה שלו הובילה אותו לליגות הנמוכות, שם נחשב לאחד השחקנים המבוקשים ביותר, הקבוצה האחרונה בה שיחק הייתה בעונתה הראשונה של ״יניב" חולון הקרויה על שמו של שחקן הכדורגל יניב זיתוני ז״ל בנו של קובי זיתוני כקבוצה בליגה ג', אולם לצערנו מחלת הסרטן הכריעה את חיים ובמאי 2016 הוא נפטר. לאחר פטירתו הוגשה בקשה רשמית להתאחדות לשנות את שם הקבוצה מיניב חולון לירמיהו חולון מתוך הוקרה לפעילותו של חיים בקבוצה. המשחק נקבע מול הפועל תל אביב מתוך רצון להוקיר את זכרו של חיים ירמיהו , להודות להנהלת הקבוצה הקודמת, להודות לעיריית חולון על תמיכתה ולעודד את הקהילה המקומית וזו שמחוץ לחולון לבוא ולקחת חלק כאוהדים של הקבוצה. הפועל תל אביב קבוצה בכירה מליגת העל אשר הואילה והסכימה לכבד את המעמד בהגעתה. כולי תקווה שהמונים יגיעו לכבד את זכרו של חיים ירמיהו, לרכוש מנויים לעונת 2019/2020 ולצפות במשחק בו מ.כ ירמיהו חולון תארח את אחת מהקבוצות הבולטות בעשרים השנים האחרונות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?