אקסברד הרשים, מרמורק עלתה לשלב הבא בגביע

פתח את העונה עם צמד. אקסברד (אבי רביבו) פתח את העונה עם צמד. אקסברד (אבי רביבו)
מרמורק פתחה את העונה עם ניצחון מרשים על הרצליה בזכות צמד של החלוץ שהגיע הקיץ מנס ציונה. אייל גולן לא הורשה לעלות ליציע הכבוד, ניסטל: "היינו שווים למרמורק רק לא היה מזל ולהם היו שחקני הכרעה"

מאמצים וכספים רבים השקיע הקיץ האיש החזק של הפועל מרמורק, מוטי אברגיל, במטרה לבנות קבוצה איכותית שנחשבת למועמדת העיקרית לעלות לליגה הלאומית. המבחן הראשון של מרמורק ושל המאמן, ניב סידי, היה במשחק הגביע מול מכבי הרצליה של מומו ניסטל.

מרמורק פתחה בסערה וכבר אחרי 16 דקות עלתה ליתרון מרגליו של עידו אקסברד. מרמורק המשיכה לשלוט וגם אוהד אדלשטיין שחזר מפציעה, יכל להכפיל את התוצאה אבל בעט החוצה. שחקני הרצליה ניסו להשוות את היו לא מדויקים בחלק האחרון של המגרש. שתי דקות למחצית התקפה נהדרת של הקבוצה מרחובות הסתיימה ברגליו של אקסברד שהכפיל את התוצאה וקבע 0:2. 

בהרצליה הגבירו את הקצב במחצית השנייה וניסו להשוות אבל המשיכו עם חוסר הדיוק במחצית השנייה.

מאמן הרצליה, מומו ניסטל, סיכם את המשחק: "היה לנו משחק טוב כאשר לא נפלנו ממרמורק אבל להם היו היום שחקני הכרעה ולא חסר המזל"

האירוע שהרגיז לא מעט את אנשי מרמורק היה כאשר נשיא הכבוד של המועדון, אייל גולן, הגיע למשחק ורצה להתיישב ביציע הכבוד אבל אנשי הרצליה אסרו עליו ושלחו אותו ליציע הרגיל של אוהדי מרמורק. "בהרצליה עוד צריכים ללמוד ולהתנהל כראוי" אמרו במרמורק.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מרכז
(רביב: 22:05 07-09-2019)
היית במשחק כתב יקר? הרצליה היו חלשים מאוד ומרמורק ניצחה בהילוך ראשון. שתי טעויות קשות של שני הבלמים של הרצליה סידרה את השערים לאקסברד ושחקן של הרצליה הורחק בדקה ה 65. ניסטרל בנה קבוצה חלשה ומספיק לתת לו קרדיט
2
מרמורק בצרות
(אחד שיודע: 20:11 07-09-2019)
למה לא להיות כנים. מרמורק הפגינה חולשה,אם חשבתם שהקבוצה הזאת תעלה בהליכה,עוד מצפות הפתעות
3
מרמורק
(אורן: 23:55 08-09-2019)
בהצלחה למוטי אברג’יל להנהלת המועדון ולמאמן ניב סיד והצוות שלו , ויאלללה הקהל של מרמורק מספר אחד. כולם באים נגד יבנה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?