עמית ביטון: "יפו ידעה לנצל דקות טובות"

מאוכזב. ביטון מאוכזב. ביטון
הפועל אזור פתחה את העונה בהפסד 1:0 למכבי יפו משער של נתי ארזואן. ביטון: "לא התחבר לנו משהו בהתקפה"

הפועל אזור יצאה אתמול (ו') למשחק הראשון שלה העונה במסגרת גביע המדינה נגד מכבי יפו והפסידה 1:0 לאחר שבדקה ה-23 נתי ארזואן ניצל טעות בהגנה ובעט פנימה מקרוב. המשחק ברובו לא התעלה לרמה גבוהה למעט מספר מצבים בודדים.

בלמה החדש של הפועל אזור, עמית ביטון, שהגיע ממכבי קריית גת סיכם: "המשחק היה שווה למעט דקות מסויימות שכל קבוצה הייתה טובה יותר, יפו ידעו לתת את הגול בדקות הטובות שלהם ולנו לא כל כך התחבר בחלק הקדמי אבל אני מאמין ובטוח שעם הזמן נידע לנצל את ההזדמניות שלנו כי יש לנו שחקנים צעירים וכישרוניים שכל משחק נותנים מאתיים אחוז" .

על האתגר החדש באזור: "הגעתי לאזור לפני חודש וחצי ואני נהנה מכל רגע יש כאן אנשים חמים וטובים וקבוצה צעירה שרעבה להצליח" .

על קרית גת קבוצת הבית של ביטון:"צר לי מאוד על מה שקורה בקרית גת, זה עצוב שמקום כזה לא מצליח להחזיק קבוצה בליגה א׳ לפחות, יש שם תנאים נדירים להצליח ואנשים טובים חבל שהפולטיקה מעורבת בכדורגל ואני מקווה בשבילם שיזכו לימים טובים יותר" .

על החזרה למגרשים אחרי הפציעה בקריית גת:"אני מתרגש מאוד זו עונה מיוחדת ומאתגרת עבורי במקום חדש ואחרי פציעה ארוכה שהשביתה אותי זמן רב. עשינו הכנה טובה לעונה, יש לנו חדר הלבשה מגובש עם צוות מקצועי מצוין שמכין אותנו לכל משחק בצורה הטובה ביותר ואת כל התנאים להצליח. מה שנשאר זה לאחל לנו בהצלחה" .


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עמית ביטון שחקן חלש ומבולבל
(אזוריה: 10:25 07-09-2019)
עמית היקר! רואים שחזרת מפציעה עושה טעויות של ילד לא אגרסיבי ולא מבין את המשחק. יפו הגיעו ל7-8מצבים בעיקר מטעויות ואיבודי כדור של הקישור וההגנה שהייתה חלשה מאוד! יוסי צריך להכניס שחקנים לוחמים ואגרסיביים בקישור וההגנה אלה ששיחקו לא מתאימים .
2
יפו טובים יותר
(shlomi sagiv: 09:19 07-09-2019)
במשחק שותף ויפה לעין מכבי קביליו יפו פתחה את משחקי הגביע בנצחון, אזור החלה בתחילת המשחק בלחץ אך "נרגעה "לאחר 15 דקות, שחקני אזור הפילו את עצמם בטענות שווא של עבירות בכו לשופט בהצגות יפייפיות על מנת לאפשר כרטיסים צהובים לשחקני יפו, יפו שחקה כתלכיד.
3
חוסר תקשורת
(שלומי אלבס: 10:16 07-09-2019)
יסלח לי מר ביטון אבל לומר שיפו ניצלה דקות טובות זה חוסר בהבנת הכדורגל. יפו היו ב10 דרגות מעל אזור והתוצאה משקרת 6 אפס היה ראלי יותר . שלומי ווהבה היה במשחק מעניין אותי מה תהייה תגובתו.
4
מגיב 2 צודק 100%
(למגיב 2: 10:30 07-09-2019)
עמית ביטון התבלבל. כנראה קיבל מכת שמש. זה שאתה חלש אולי בגלל הפציעה. זה בושה לעשות הצגות ולתרץ יכולת עלובה. היה יפו הגיעו ל8-9מצבים לגול התוצאה משקרת בגדול היה צריך להסתיים 8-0 אולי הגיע לאזור להקיע גול 1. יוסי תתחיל לבצי שינויים בהגנה וקישור עכשיו
5
חחח יפו
(אזוריה: 10:33 07-09-2019)
כנראה לא היינו באותו משחק היו דקות יותר טובות של אזור וגם של יפו שופט פח שלא שרק ליד עם הגול שלכם וצהוב שני לגיל קין!
6
סיכום
(יחיא: 10:55 07-09-2019)
אזור הגיעו למצב אחד כל המשחק. רוב הזמן עסקו בהצגות תיאטרון. כושר גופני נחות; הגנה איטית מאוד; חוסר מעוף התקפי. עם קצת ריכוז בהתקפה יפו היו נותנים 5. והכי מעניין מסתבר ששני המחליפים שנכנסו ביפו ועזרו לקבוצה להשתלט סופית על המשחק הם שחקני נוער מוכשרים
7
עמית ביטון המבולבל
(אזוריה: 12:30 07-09-2019)
התבלבלת עמית היה צריך להגמר 8-1 לטובת יפו. אזור הגנה איטית מחוררת במיוחד אתה עמית היקר ואבי צבאג. קישור שמאבד המון כדורים ולא מחלץ כדורים. חייבים להכניס בלם וקשר מהירים חזקים ואגרסיביביים מהספסל . אחרת יהיה כמו שנה קודמת
8
פוטנציאל לאזור
(תל אביבי : 00:52 08-09-2019)
ראיתי את המשחק ויש לאזור פוטנציאל להיות קבוצה מצויינת יש להם הגנה עם ניסיון וקישור והתקפה שרץ ועובד אותו דבר גם ליפו שתי קבוצות שיהיו במרכז הטבלה
9
נכון שהגעתם ליותר מצבים אבל רובם היו ברבע שעה האחרונה שהפקירו את ההגנה וניסו להשוות ולגבי ההצגות של אזור.. אתם אמיתיים? באתם לשבור רגליים על איזה הצגות אתם מדברים? גיל קיין ניצל מאדום בגלל השופט הפחדן ובנוסף נתי שם גול אחרי שנגע ביד בבירור והכל מצולם
10
כל שנה 700 אלף שכר שחקנים ומתמודד על ירי
(יוסי חכים לך כבר הביתה ילוזר: 17:05 08-09-2019)
מתמודד על ירידה.. יוסי שחרר כבר
11
כושר לקוי
(יושב על הגדר: 11:18 09-09-2019)
נכי היקר....גולת הכותרת של אזור היא ללא ספק הכושר הלקוי שלה, לא עמדו בקצב שהכתיבה יפו ,ונזקקו תדיר למתיחות רגליים....ובקשר למשחק עצמו, חוץ ממצב סתמי אחד של אזור....אמרו כאן מספר אוהדים...שיפו יכלה לגמור עם עוד כמה שערים ...אלמלא ההחמצות הרבות שלה.
12
חבל לכם על הזמן
(קיבוצניק מגת: 16:59 09-09-2019)
זכיתם אזור !!! עמית ביטון בחור מדהים ושחקן מוכשר מאד עובד קשה בכל משחק לכל הפרשנים למניהם תנו צ'אנס לילד שחזר מפציעה שחקן שלכל הדעות עוד יגיע רחוק על דעת אנשי מקצוע תפרגנו ותחבקו אותו הוא עוד ייתן הרבה נקודות לאזור בהצלחה לכולם!!!

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?