שער הגיא: 1:2 להפועל קלנסווה על בית"ר כפ"ס

קירטיבה חוגג (חמודי זמירו) קירטיבה חוגג (חמודי זמירו)
שער ניצחון של גיא רוזנבלום חמש דקות לסיום המשחק העניקו לקבוצתו, הפועל קלנסווה, ניצחון בכורה בליגה 1:2 על בית"ר כפר סבא.

ראשי הפועל קלנסווה עמלו רבות לקראת פתיחת עונת המשחקים בליגה ב' דרום א', העולה החדשה בנתה קבוצה איכותית שתילחם בצמרת הליגה ועל כרטיס העלייה לליגה א'. מנגד, בית"ר כפר סבא עברה מהפכה גדולה, מעיין נגב בנה סגל צעיר אבל הקבוצה תהיה חייבת לחזק את סגל שחקניה.

שחקני קלנסווה וכפר סבא (ניסים קמחי)
על כר הדשא באצטדיון לויטה לעיני 250 צופים, המחצית הראשונה נפתחה בקצב טוב. בדקה ה-13 עידו אביטן בעט מ-16 מטר כדור שטוח סמוך לקורה. עשר דקות חולפות ובית"ר כפר סבא עלתה ליתרון, איתי מצרי שלח כדור עומק לשמעון נעים שמול מחמד נאטור בעט לפינה השמאלית 0:1. חמש דקות חלפו ומיכאל קירטבה פרץ באגף שמאל לרחבת ה-16 ובעט כדור שפגע בידו של אדיר בהונקר, כדור עונשין לקלנסווה. מיכאל קירטבה ניגש לבצע את הבעיטה ואיזן ל-1:1.

חמש דקות לסיום המחצית הראשונה איתי מצרי בעט מ-30 מטר סמוך לקורה. 2 דקות לסיום המחצית הראשונה כפר סבא יכלה להחזיר לעצמה את היתרון לאחר שחילופי מסירות בין מור צור לשי רוטמן הותירו את שי רוטמן ברחבת ה-16 אך הוא בעט מעל השער והמחצית מסתיימת בתיקו 1:1.

המחצית השנייה נפתחה בשונה מהראשונה, שחקני קלנסווה עלו נחושים מחדרי ההלבשה והחלו ליזום וללחוץ על שערה של כפר סבא. בדקה ה-47 אבי חי הגביה כדור קרן לרחבה ומיכאל קירטבה נגח מעל השער. מזג האוויר החם השפיע על שחקני שתי הקבוצות והמשחק נעצר להפסקת שתיה. בדקה ה-70 יוסף גואטה הגביה כדור קרן מאגף ימין לרחבת ה-16 לראשו של ארד הורן שמקרוב נגח מעל השער.

חמש דקות לסיום המשחק שכבר היה נראה ששתי הקבוצות בדרכן לחלוקת נקודות, אך אבי חי בכדור עומק הותיר את גיא רוזנבלום שפרץ לרחבה ומול אסף קריסי בעט לפינה השמאלית 1:2 קלנסווה. עד סיום המשחק שחקני כפר סבא הגיעו למספר מצבים מול שערה של קלנסווה, אך בסיום ניצחון 1:2 להפועל קלנסווה שרושמת ניצחון בכורה בליגה ב' דרום א'. מנגד כפר סבא רושמת הפסד בכורה לעונת המשחקים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עולה
(מוחמד : 12:57 07-09-2019)
קלנסווה תדבר חזק בליגה יש שחקנים טובים אם הרבה נסיון
2
בושה ביתר כפר סבא
(יהודה: 13:08 07-09-2019)
בושה מעודון בושה לוקחים כסף בליגה ב פשוט בושה בעזרת השם המועדון הזה ימחק ותירדו עוד ליגה אנשים זבל
3
רק צעירי טייבה עולים ליגה השנה
4
קלוונסה עולה
(עבדאלה : 20:31 07-09-2019)
משחק טוב של ההגנה יוסף ברק ובר ואלון היו מצוינים
5
בושה
(איציק: 14:26 08-09-2019)
אני שואל את מאמן ביתר מי זה השחקן עם הנעליים הכחולות שנכנס במחצית השניה הוא שחקן או בלרינה לראות דבר כזה זה לירוק בעניים של האוהדים

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?