שי מאור: "משחק גביע? משחק נוסף של הכנה"

שי מאור (אביחי דלאל) שי מאור (אביחי דלאל)
מכבי עירוני אשדוד תשחק לראשונה בליגה א' דרום ובראשון (מחר) תפתח את העונה במשחק הגביע נגד הפועל כפר שלם. מאמן הקבוצה, שי מאור: "ננסה לצמצם פערים"

העולה החדשה לליגה א' דרום נמצאת בהכנות אחרונות לקראת משחק פתיחת העונה הרשמי במסגרת סיבוב ה' של גביע המדינה נגד הפועל כפר שלם החזקה. האשדודים עברו קיץ קשה עם קושי בגיוס משקיעים והחתמת שחקנים, את העונה הם יפתחו ללא מגן ימני טבעי בסגל ועוד שלושה שחקנים שייעדרו כמו עמרי כהן הבלם, המגן השמאלי יואל גנון והישאם אזברגה שסוחב עונש הרחקה משנה שעברה.

שי מאור סיפר ל"דאבל פס" על התחושות לקראת המשחק נגד היריבה החזקה מכפר שלם: "אין ספק שהיריבה איכותית מאוד שנבנתה בתקציב ענק במטרה לעלות ליגה. זה משחק גביע, נבוא צנועים ונבוא לתת עבודה. אני לא חושב שזהות היריבה היא חשובה, צריך לשחק נגד כולם. זה משחק גביע וזה עוד משחק הכנה וזה לא באמת משנה את מי פוגשים. כפר שלם, נורדיה, מרמורק, יבנה והפועל אדומים נבנו בתקציבים גדולים, אנחנו נבוא לצמצם את הפערים נגד היריבה הקשה, נשחק כדורגל חיובי וננסה לעלות לשלב הבא".

על הסגל הקצר אמר: "קבוצת כדורגל צריכה להתגבר על זה. אנחנו חברים מגן ימני טבעי, יש חוסרים ואנחנו מנסים בתקציב שיש לנו להעמיד את הקבוצה הכי טובה שאנחנו יכולים. השחקנים החסרים משמעותיים אבל קבוצת כדורגל לא צריכה להסתכל על חוסרים אלא על מי שיכול למלא את החלל הריק. אנחנו לא מחפשים תירוצים, אנחנו לומדים את היריבים, מעריכים אותה ומכבדים אותה ולעשות מקסימום כדי להצליח".

על החזרה שלו לליגה א' לאחר שנה וחצי בליגות ב': "אני כבר לא מתרגש בליגה א' במיוחד אחרי הפתיחה של שנה שעברה בליגה ב' עם הקהל של עירוני אשדוד. ליגה א' זה המקום שלי כבר בערך חמש עשרה שנה וכל פתיחת עונה מרגשת כשלעצמה אבל אחרי שנה שעברה עם הקהל של עירוני אשדוד יהיה קשה להתרגש שוב, היה לי פרפרים בבטן. אני חלק מהליגה הזאת המון שנים ואני לא מרגיש שזזתי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יאללה כפר שלם
(אדומים אשדוד: 21:40 07-09-2019)
2
שי מאור
(מבין: 20:54 07-09-2019)
אין לך מגן ימני בגלל האגו שיש לך היה לך שנה שעברה מגן ימני את נדב עמר שביחד עם תומר בן חיים העלה אותך ליגה ובחרת לשחרר אותו או לא להילחם עליו כמו שנלחמת על השחקנים שכן רצית אתה כפוי טובה אז תפסיק לבכות כי רק אתה אשם במצב הקבוצה
3
תרצן
(עירוני: 22:22 07-09-2019)
תפסיק להמציא שטיות מחר אתם באים לנצח גם עם כפר שלם איכותית יותר אתה פחדן שמפחד שיפטרו אותו
5
שי התגעגת אליי ?
(אושרי גובר: 23:44 07-09-2019)
כדאי לך לנצח כל העונה אחרת הוודקה משפיע לא טוב חחחחחח
6
...
(שחקן בליגה הנמוכה: 00:00 08-09-2019)
תגידו נפלתם על הראש..מה אתם כל הזמן נותנים לסמרטוט הזה במה..בושה המאמן הכי חלש ובנאדם הכי מגעיל בארץ!
7
תזכרו טוב
(מחזור 6: 09:46 08-09-2019)
הוא מקבל מכות מהאוהדים
8
שאלה
(rt: 09:55 08-09-2019)
יש כתבה אחת שהמאמן הזה לא ידבר על התקציב שלו? מה הוא רציני? תקציב של מעל מיליון זה לא תקציב נמוך והוא רק בוכה ובוכה
9
חברים אל תדאגו
(אסף הדר: 13:18 08-09-2019)
אני עושה מניה השנה ומבטיח שהמצב ישתנה... אני באמת עושה מניה מבטיח אין אחד שאוהב את עירוני יותר ממני. חוץ מזה אני יודע לרשום יפה מאוד עם אותיות איתן ופסיקים באמצע משפט.
10
עלי 5 מניות
(אבי : 13:12 09-09-2019)
אני יעשה 5 מניותרק אני יפתר מהערק לימונים שלי המגעיל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?