קראקרה חתם בבאקה אל גרבייה, אום אל פאחם מסרבת לשחררו

מה יהיה עתידו? מועמר קראקרה (נזיה סולטאן) מה יהיה עתידו? מועמר קראקרה (נזיה סולטאן)
בלעדי. החלוץ המצוין לא ישחק הערב במשחק הגביע מול מגדל העמק, לאחר שבאום אל פאחם טוענים שלא שוחרר מקבוצתם. בבאקה מתכוונים לפנות להתאחדות לכדורגל בנושא

הפועל באקה אל גרבייה בנתה סגל איכותי במטרה לעלות בסיום העונה לליגה הלאומית כאשר אחד השחקנים המשמעותיים שחתמו הוא החלוץ, מועמר קראקרה, אך עתידו שבמועדון מוטל בספק.

הסיבה: ראשי אום אל פאחם טוענים כי השחקן נמצא תחת חוזה במועדון והם רוצים בו גם בליגה הלאומית. בבאקה אל גרבייה הופתעו מההצהרות של אנשי אום אל פאחם, וטענו כי כאשר פנו לראשונה לחלוץ אז קראקרה הגיש בפניהם חוזה חתום של אנשי אום אל פאחם על שחרורו, ולכן מבחינת אנשי באקה מדובר על שחקן חופשי שהחוזה נמצא בידיו של השחקן.

בבאקה נמסר הבוקר: "אום אל פאחם שחררה את קראקרה כבר לפני חודשיים ואצלנו הוא חתום לאחרונה על חוזה. מועמר קראקרה יהיה שחקן באקה אל גרבייה ויהווה פאקטור משמעותי ברצון הקבוצה לעלות ליגה".

בבאקה אף מתכוונים לפנות בקרוב למוסדות המשפטיים של ההתאחדות לכדורגל שבכדי תטפל במהרה בנושא כי הרי בשישי הקרוב תיפתח הליגה. מאום אל פאחם נמסר בתגובה: "יש לנו זכות ראשונים על השחקן והחלטנו לממש את זה. ביקשנו מקראקרה לחזור כבר מחר לאימוני הקבוצה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אמרתי
(אוהד: 23:04 08-09-2019)
תזהרו ממגדל העמק עשו אחלה קבוצה ובלי הצהרות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?