מימון לסרי: "כולם רוצים לאכול סטייק ואין לנו תקציב ללחם"

הדיון בנושא עתידה של קריית גת עבר ליום רביעי. בזמן שבקריית גת שומרים על אופטימיות ומנסים להתחיל את בניית הקבוצה, בשדרות חולמים על עונה ראשונה בליגה א'

אתמול (ב') נערך דיון בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל שעסק באי הופעתה של קריית גת למשחק הגביע נגד חולון ופתיחת העונה של קריית גת. בבית הדין נפסק כי קריית גת תקבל עונש, ככל הנראה כספי על אי הופעתה וניתנה הארכה עד לדיון הבא שיתקיים ביום רביעי בשעה 17:00 לגבי ההחלטה האם קריית גת תשחק בליגה א' גם העונה. בכדי שזה יקרה הקבוצה תצטרך להציג רשימת שחקנים ואישור על המגרש עד אותו דיון.

"דאבל פס" ערך ראיון קצר עם מימון לסרי יושב ראש העמותה המנהלת של מכבי קריית גת.

איך היה הדיון?
"יום רביעי יש לנו עד שעה חמש בצהריים".

ויש לך קבוצה?
"זה תלוי בהתאחדות, זה לא תלוי רק בי לבד".

מה זאת אומרת?
"קודם כל, על אי ההופעה למשחק הם עוד לא נתנו את העונש שמגיע לנו וזה הולך לכיוון של קנס כספי גבוה. בינתיים אני מגייס שמות של שחקנים".

איזה שחקנים?
"לא חשוב שמות, העיקר להתגייס למשחק הראשון".

וזה נראה לך יספיק לליגה?
"כולם רוצים לאכול סטייק ואין להם במה לקנות לחם. אני לא נביא. נתחיל, ואלוהים גדול".

יש מאמן?
"זה עדיין מוקדם. יש לי 48 שעות להתארגן. אני היום בבוקר אהיה יותר חכם ואתחיל לבדוק, לזוז ולראות מה הכיוון. אולי ההתאחדות תביא לי זאפטה ותוריד אותי ליגה. יש לי עוד דיון להתייצב בו ביום רביעי בשעה חמש בצהריים. עדיף לחכות ויהיה טוב".

בעוד שבקריית גת מאמינים כי יצליחו לאלתר קבוצה ביומיים הקרובים, בשדרות חולמים על ליגה א'. הבעלים של מכבי עירוני שדרות, אמיר אוחנה, סיפר על המצב מנקודת מבטו: "היה להם דיון ונתנו להם עד יום רביעי לארגן מגרש ושחקנים. אם לא , לנו יש את הזכות להיות בליגה א' אז אנחנו מחכים לראות מה קורה".

על חוסר הוודאות בה שדרות נמצאת: "זה לא אידיאלי אבל מה אני יכול לעשות? אם ההתאחדות הייתה בודקת ומבינה את המצב שלהם אז אני לא יודע אם הם היו מאשרים להם כי ידוע שיש בקריית גת בלאגן. חשב מלווה, בעיית תקציבים וכן הלאה. אין לי מושג מה קורה. אנחנו מאוד רוצים כמו בכל שנה ומנסים לעלות, אנחנו נהיה מאושרים לקבל בשורה שכזו".

על התאמה של סגל השחקנים של שדרות לקראת ליגה א': "אני מאמין בשחקנים שלנו. אם זה מתאים או לא, זה הזמן יגיד ויכול להיות שנצטרך חיזוקים. זאת פעם ראשונה שאנחנו נשחק בליגה א' ובמיוחד העונה שאני עוקב וראיתי ליגה מאוד חזקה, אני מניח שנוסיף חיזוקים. אני מאמין בהם. יש להם הזדמנות להצליח, זה לא שנחליף את כל הקבוצה".

מה יהיו המטרות שתציבו במידה ותעלו?
"אני כרגע רוצה ללמוד את הליגה. אם לא ילך לנו ונלך לסכנת ירידה אנחנו נחזק בהתאם וננסה למנוע את זה ואם זה יתחבר אנחנו נעשה חיזוקים על מנת לשמר אותם. אנחנו נבנה את הקבוצה בהתאם למצב".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
די נמאס אם השכונה
(מאמן : 09:17 10-09-2019)
זה לא כדןרגל זה שכונה מה שקורה בתאחדות לכדורגל גרית גת במפורש אומרת לכם אין לנו כסף ללחם מה פשוט לעשות את הפרדה ולהוריד אותם ליגה רנגירס הגדולה הגיעה לפירוק של 4 ליגות אז מי זאת קרית גת משקעים זמן כסף בליגה לא צירכים שק חבטות
2
למה להתבזות עים חמישיות ושישיות ולרדת ליגה הליגה מצד שני אתה לפחות יורד לליגה ב' ולא מתחיל שוב מליגה ג' ....האמת גם לשדרות אין הרבה סיכוי במצב שנוצר יצטרכו לתת להם שבועיים להתארגן. .
3
ראש העיר הרג את הספורט
(משה שושנה: 09:42 10-09-2019)
אחרי שהרג את הכדור סל הגיע התור של הכדורגל ממשיכים בעשייה אין תרבות ואין ספורט .אבל יש מלא כיכרות עם מים
4
חבל על המאמצים
(גוני: 09:59 10-09-2019)
קרית גת: אם תצליחו לארגן קבוצה אתם יורדים בודאות.....לא חבל על הכסף??? אפשרו לשדרות לעלות וארגנו קבוצה לליגה ב שלא בטוח שתשרוד גם בה... .
5
מגיע לשדרות לעלות
(אשדוד: 11:48 10-09-2019)
6
לכל החכמולוגים
(משפטן: 15:02 10-09-2019)
קבוצה שמתפרקת יורדת לליגה ג'!!! מאיפה הבאתם את השטויות שהם יהיו בליגה ב'?
7
תעלו לפי מה שמגיע לא מתנות
(שדרות חוצפנים: 15:18 10-09-2019)
תהיו מרוצים ראשון תעלו קריית גת תביאו את הנוער ועוד כמה שחקנים מהדרום שבלי קבוצות כרגע ושחקו עד סוף העונה אזור חלשים ירדו נשאר לכם לעבור עוד קבוצה אחת בלבד
8
מגיע לקרית גת להישאר
( קרית גתי: 17:27 10-09-2019)
למי שמגיע להישאר זה קרית גת הכל בזכות עשו את זה בספורט במגרש מה שצריך עכשיו זה לבנות קבוצה גם לשנה הבאה יש שחקנים צעירים נורא מוכשרים בקרית גת
9
דהרי ראש עיר בושה
(אלון: 17:34 10-09-2019)
אדון דהרי ראש העיר המהולל ,אחרי שהרסת וחירבת את קבוצת הכדורסל, הגיעה שעתה של קבוצת הכדורסל ,התנהלות בזויה שראויה לכל גינוי הספורט והתרבות בשפל הדרגה ,הרסת את העיר ,אין כלום ושום דבר בעיר הזו,גם את הדבר היחיד שנשאר בעיר העצובה הזו אתה מחריב בושה!!!
10
ירושליים
( דוד : 19:02 10-09-2019)
יש את דן ביתן יש את אמסלם יש את דקל כולם מהפועל ירושליים
11
בלי בושות
(דרומי: 19:50 10-09-2019)
במצב שנוצר אתם רק תעשו בושות עדיף שתשחקו בליגה ב שעם אוסף שחקנים מהרחוב אתם נישארים זו ליגה למקומות עבודה
12
ליגה א חלשה
(קריית גת : 01:36 11-09-2019)
מה זה ליגה אלף מי שמכיר את הליגה יודע עם בחורים צעירים אפשר להישאר ליגה חלשה לא צריך שחקנים מפורסמים עם נוער אני עולה בחיים לא תבוסות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?