נרשם או לא? נרשם

נרשם או לא?. ציקוואשווילי (מס' 4) במשחק (ניר חורי) נרשם או לא?. ציקוואשווילי (מס' 4) במשחק (ניר חורי)
מקרה אזור וליאור סוויסה לא חזר על עצמו בליגה א'. צפרירים חולון חשדה כי כפר שלם שיתפה במשחק ביום שישי נגדה את דוד ציקוואשוילי מבלי לרשום את השחקן בטופס. בתחילה טענו בהתאחדות שהדבר נכון אולם בבדיקה נוספת של הטופס המקורי שנמסר לשופט הסתבר כי השחקן כן היה רשום.

אנשי צפרירים חולון הבחינו שבהרכבה של כפר שלם, כפי שפורסם בידיעות אחרונות מופיע דוד צקוואשוילי כזה שנכנס כמחליף בדקה ה-90. בהרכב כפי שהזין השופט באתר ההתאחדות כלל לא מופיע השחקן. במקומו מופיע חזי משיח.
אגב, בניגוד לאזור מספריהם של השניים שונים. ציקוואשוילי נכנס במספר 4 ואילו חזי משיח מופיע כ-16.
בכדי לא להריץ את העגלה לפני הסוסים בדקו אנשי צפרירים הן בכתבה שפורסמה אצלנו באתר ובתמונות ואימתו את העובדה כי ציקוואשוילי היה זה ששותף ולא משיח.
בכדי לחזק את טענותיהם ביקשו את טופס המשחק המקורי של השופט, כפי שהוזן לאתר ההתאחדות. גם בו לא הופיע ציקוואשוילי.
נשאלה השאלה כיצד אישר הקוון שאמור לבדוק את המספר שעל גב חולצת השחקן את החילוף. הרי בטופס לא היה כלל מספר 4.

אביחי יחיא, טס בבוקר להתאחדות במטרה להוציא את טופס השחקנים המקורי כפי שהוא בעצמו מסר לשופט, שם התברר כי ציקוואשוילי אכן נרשם במקומו של ראובן שרעבי. השופט, כנראה לא התייחס לחילוף.

אביחי יחיא: "רשמנו בתחילה שחקן נוער (ראובן שרעבי)  אולם כשהתברר כי עליו לרצות עונש הרחקה בין צבירת 5 צהובים מחקנו אותו ורשמנו במקומו ברגע האחרון את ציקוואשוילי. במו עיני ראיתי את מנהל הקבוצה רושם את השחקן, ניגש לקוון, יניב סעדון ומוסר את הטופס".
המאמן, יאיר אסייג: "השחקן היה ברביעי וחמישי חולה ולכן לא היה אמור להתלבש. כשנודע כי "התפנה" מקום בסגל ביקשתי לרושמו וכך נעשה".

ע"פ הנהלים הועבר הטיפול בתיק מהמחלקה המשפטית של ההתאחדות למשרדי ויצמן - יער, אם כי לאחר שיועברו אליהם כל המסמכים הרלוונטים, התיק ייסגר.תגובות

+ הוסף תגובה
1
צפרירים יסמרטוטים
(אוהד הכפר : 17:58 22-12-2010)
3
ילניק הסמרטוט
(שרוף הכפר: 18:36 22-12-2010)
באת לכפר שלם וכל המשחק בכית לשופטים אחרי שהפסדת בכית על המגרש ועכשיו המשכת לבכות בהתאחדות עוד לא למדת שבליגה א אביחי שולט אז תלמד את זה בדרך הקשה חולון לליגה ב
4
לעודד כנס
(דויד: 20:58 22-12-2010)
במקום לנהל קבוצה עדיף לך להמשיך לתקן מעליות כי קבוצה אתה לא יודע לנהל, תשלם חובות עבר לשחקנים ששיחקו אצלך יאלה חולון ליגה ב'
5
אביחי אוהבים אותך
(אוהד כפר שלם: 21:48 22-12-2010)
6
בושה
(חולונייה: 01:33 23-12-2010)
ילניק אתה לו מיתביש הפסדנו להם ב10 שחקנים ותמיד יש לך מה להגיד בימקום הרסתם תקבוצה גורדנה הביתה להחזיר את דואק המלך

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?