מערבי הגיע לפשרה עם טבריה ותיק פירוק העמותה ירד מהפרק

הסאגה עם טבריה מאחור. מערבי הסאגה עם טבריה מאחור. מערבי
במהלך הימים האחרונים נערכו מספר שיחות בין ראשי טבריה לשחקן בו הגיעו הצדדים לסיכום והשחקן שוחרר רשמית למגדל העמק. עו"ד כהן: "הופעלו לחצים בלתי אמצעיים כנגד השחקנים"

הקשר אהוד מערבי החליט לבטל את הדרישה שלו לפירוק העמותה שמנהלת את עירוני טבריה' וזאת לאחר שהגיעה עם ראשי הקבוצה לפשרה בנושא החוב שלו מהעונה האחרונה.

כזכור' השחקן עמד בראש חבורה של שחקנים שדרשו את כספיהם בחזרה ואף איימו לפרק את העמותה שמנהלת את הקבוצה מהכנרת' אבל ראשי טבריה ניהלו שיחות עם כל השחקנים ולאחרונה גם הגיעו לסיכום עם מערבי שאף קיבל שחרור רשמי כאשר חתם לאחרונה בהפועל מגדל העמק.

מי שניהל את התיק עבור שחקני טבריה היה עו"ד' אוהד כהן' שאף התפטר לאחרונה מהתיק. כהן: "הופעלו לחצים בלתי אמצעיים כנגד השחקנים התובעים שאילצו את השחקנים לוותר על זכותם הבסיסית לעמוד על תביעתם תוך ייצוג משפטי הולם, לצערי לאור כך לא נותרה לי ברירה אלא להתפטר מתפקידי יחד עם עו"ד יוסי חן. ראוי לציין כי כל זאת מתרחש תוך כדי עמידה על סירובם לשחרר את כרטיס השחקן של אהוד מערבי דבר אשר עלול להביא להפסד העונה הבאה בקבוצתו החדשה. כל עוד התקנון לא יתוקן הקבוצות ימשיכו לעשות ברצונם ולהתייחס לשחקנים כבשר עבדים לכאורה".

מעירוני טבריה נמסר בתגובה: "יש צדק בבית המשפט. מה שהתחיל בקול תרוענ הסתיים בקול ענות חלושה. מהיום הראשון טענו שהתובעים קיבלו ייעוץ לא נכון לכאורה על ידי עורכי דינם לתביעת החוב. התובעים התפכחו, ירדו מהעץ שעלו טיפסו והגיעו עם המועדון להבנות,מה שגרם לעורכי דינם להתפטר ולתובעים למשוך את התביעה. חשוב לציין שהיחיד שלא הגיע להבנות עם המועדון הוא שלומי ברז'יק".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ידוע
(אוהד טבריה: 14:53 11-09-2019)
טבריה ידועה כי קבוצה של מניאק מפחדים את השחקנים מלגשת לתבוע
2
ההנעלה של טבריה עולם תחתון
(רונקוביניו ג'וניור: 16:58 12-09-2019)
שיגידו תודה שלא התפרקו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?